Agam שיווק באינטרנט https://www.webremarketing.com קידום ושיווק עסקים באינטרנט Wed, 25 Dec 2019 10:44:38 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.12 https://www.webremarketing.com/wp-content/uploads/2015/09/cropped-icon-32x32.png Agam שיווק באינטרנט https://www.webremarketing.com 32 32 איך אפשר להרוויח מהשקעות וניהול קהילות דיגיטליות פיננסיות? https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8-%d7%9c%d7%94%d7%a8%d7%95%d7%95%d7%99%d7%97-%d7%9e%d7%94%d7%a9%d7%a7%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a7%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%95/ https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8-%d7%9c%d7%94%d7%a8%d7%95%d7%95%d7%99%d7%97-%d7%9e%d7%94%d7%a9%d7%a7%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a7%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%95/#respond Wed, 25 Dec 2019 08:58:45 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7370 כתבה זו נועדה לתת לגולשים שלי ידע חשוב מאוד בתחום של השקעות פיננסיות על בסיס קהילה דיגיטלית (נדבר על זה בהרחבה בהמשך הכתבה). בעזרת שיתוף פעולה מעניין, מקס פרידמן האלוף החליט לשתף אותנו בידע הנרחב שלו בעולם של השקעות פיננסיות בכתבה איכותי ומקצועית, אני ממליץ לכם לא לדלג על אף פיסקה. לפני שאני צולל לקהילות והשקעות […]

הפוסט איך אפשר להרוויח מהשקעות וניהול קהילות דיגיטליות פיננסיות? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

כתבה זו נועדה לתת לגולשים שלי ידע חשוב מאוד בתחום של השקעות פיננסיות על בסיס קהילה דיגיטלית (נדבר על זה בהרחבה בהמשך הכתבה).

בעזרת שיתוף פעולה מעניין, מקס פרידמן האלוף החליט לשתף אותנו בידע הנרחב שלו בעולם של השקעות פיננסיות בכתבה איכותי ומקצועית, אני ממליץ לכם לא לדלג על אף פיסקה.

לפני שאני צולל לקהילות והשקעות פיננסיות, אגדיר ראשית מהי קהילה, מהי קהילה דיגיטלית, ומה הופך קבוצה של אנשים לקהילה.
בצורה הכי פשטנית, קהילה היא קבוצה של א.נשים בעלי תחום עניין דומה החוברים לטובת קידום מטרה משותפת.
ומה שהדיגיטל מסייע בו – זה שהוא "מבטל" את המרחק הפיסי בניהם, כך שהשיח בין חברי הקהילה יכול לעשות מכל מקום בעולם.

מה שמייחד קהילות ומה שהופך קבוצת אנשים רנדומלית לקהילה – זהו "משולש הערך".
בקודקוד אחד של המשולש יש את "מנהל הקהילה (בעל.ת העסק)" ובשני הקודקודים האחרים – "חברי הקהילה".
כאשר ישנו ערך (תוכן, קשרים, תמיכה, במה, תגמול, חשיפה) שעובר בין כל קודקוד – ממנהל הקהילה לחברי הקהילה >> חברי הקהילה לחברי הקהילה >> חברי הקהילה חזרה למנהל הקהילה.

מהו אותו הערך שמקבל כל אחד מהקהלים בקהילה:

 • קהל הליבה (הקהל עבורו הקהילה הוקמה) מקבל המון אינפורמציה, תמיכה ומענה לשאלות.
 • הקהל המקצועי מקבל במה וחשיפה לפעילות שלו.
 • מנהל הקהילה מקבל 3 דברים עיקריים – חשיפה (אנשים מדברים על הקהילה וממליצים עליה) + הגדלת מעגל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים + באופן טבעי בונה את עצמו בתור אוטוריטה בתחומו.

בנוסף, יתרון מדהים עבור בעל העסק – קהילה זו הזדמנות אדירה להבין את הצרכים של חברי הקהילה (חלקם, הם גם לקוחות פוטנציאליים).
לעומת מקומות אחרים, בתוך הקהילה החברים מרגישים מאוד בנוח לשתף דברים, שסביר להניח שלא היו משתפים באף מקום אחר. מתפקידו של מנהל.ת הקהילה הוא לזהות דפוסים חוזרים, ולהעניק להם מענה.


גולשים נוספים התעניינו גם בשיווק דיגיטלי


אז אחרי שהבנו מהי קהילה, עכשיו נותר להגדיר מהי "קהילה פיננסית"

קהילה פיננסית נכללת בקטגוריה הרחבה יותר של "קהילות מקצועיות".
קהילה מקצועית זו קהילה שמהותה העיקרי הוא ידע והתייעצות, סביב הנושא המקצועי של הקהילה.
כן, זו עדיין קהילה ויש בה שיתופים אישיים ופוסטים פחות רשמיים וגם תוכן בנושאים המשיקים לתחום המקצועי של הקהילה, אך מרבית הדיון הוא מקצועי וההוויה בקהילה, היא "פורמלית".

אחד האתגרים שיש למנהלי קהילה בקהילות מקצועיות באופן כללי, הוא הקושי (הרב) בשמירת הקו הדק שבין תוכן ערכי לתוכן שיווקי. תמיד יש הרגשה שישנו כוח אדיר אשר מנסה למשוך אותו/ה לכיוון השיווקי, ואנחנו המנהלים מקדישים המון אנרגיה בכדי לשמר, לדייק ולתקן במידת הצורך את התכנים שעולים כך שמצד אחד יזוקקו בתור ערך נקי לחברי הקהילה ומנגד גם יעניקו מספיק ערך לקהל המקצועי (אנשי המקצוע), כזה שישמר אצלם את המוטיבציה להמשיך ולשתף מנסיונם המקצועי.

דבר נוסף שמנהל הקהילה חייב להמשיך ולדלוור (מלשון Deliver), שהשקעה פיננסית מסויימת אשר מתאימה לאחד, לאו דווקא תהיה מתאימה לאחר. לעיתים אנשים לא מבינים זאת, וזה עלול לפגוע בהם.
א.נשים הינם שונים מבחינת האופי שלהם, מידת הסיכון שמסוגלים ליטול ולישון איתה טוב בלילה, התקציב האישי שלהם ופרמטרים נוספים, ואת כל אילו צריך להבין מנהל הקהילה ולהעביר לחברי הקהילה. משהו שאנחנו אומרים לרוב – "גודל הסיכוי כגודל הסיכון".

כאשר נכנס אלמנט ה"כסף", זה תמיד נעשה מעט מורכב יותר.
כסף הוא נושא רגיש, זה לא חדש לאף אחד. מהסיבה הזו למנהלי הקהילה הפיננסית יש אתגר כפול, מאחר ואת התוכן המקצועי שעולה, הם חייבים לבקר בשבע עיניים, בכדי שיהיה אותנטי ולא יוביל לנזק אישי מצד חברי הקהילה הצורכים אותו. לעיתים מדובר על השקעת כל החסכונות שלנו, אף אחד לא רוצה להיות זה שגרם במישרין או בעקיפין להשקעה לא מוצלחת, במיוחד במקרה כזה.

רשימה קצרה של השקעות פיננסיות נפוצות שתוכלו למצוא בקהילות מהסוג הזה:

השקעות נדל"ן בחו"ל –
התשואה האפסית בהשקעות ובחסכונות העבירה חלק נכבד מהישראלים להשקעות ריאליות, חלקן מתמקד בנדל"ן בחו"ל. המשקיעים הם גם חברות וגופים מוסדיים וגם משקיעים פרטיים קטנים. השקעה בנדל"ן בחו"ל הפכה לאלטרנטיבה מקובלת למי שרוצים להשיג תשואה גבוהה מזו שבתחום הנדל"ן בישראל.

ישנן כמה אפשרויות להשקיע בנדל"ן –

 • רכישה ישירה של הנכס והתנהלות אל מול חברת ניהול אשר מסייעת לנו בניהול שלו בשלט רחוק. ההשקעה הזו תיחשב כיותר אקטיבית – מאחר ואנחנו מקבלי ההחלטות בכל הנוגע לנכס.
 • רכישה באמצעות קבוצה/קרן השקעות בנדל"ן, כאשר לנו יש אחוז מסויים בבעלות על הנכס, בהתאם לגובה ההשקעה שלנו מסך ההשקעה הכוללת. ההשקעה הזו תיחשב כיותר פסיבית.
 • השקעה דרך קרן REIT – קרן ריט הינה תאגיד שמחזיק ומנהל נדל"ן מניב בארץ ו/או בחו"ל כמו בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, קניונים, מלונות, מחסנים וכדומה. קרנות אלה משתמשות בכסף המושקע בהן כדי לרכוש נכסים ולאחר מכן מחזירות למשקיעים חלק מהתשואה שהן מייצרות כדיבידנד תקופתי.

בדיקות שחייבים לעשות:

 1. התמצאות פיסית בשטח והצורך לעשות מחקר שוק.
 2. סוגיות משפטיות במדינה זרה.
 3. מיסוי במדינה אחרת.
 4. נגישות – מעקב אחרי הנכס/הפרוייקט בשלט רחוק.
 5. בחינת אפשרויות מימון אטרקטיביות.

קופת גמל להשקעה –
קופת גמל להשקעה היא מוצר יחסית חדש (מסוף 2016), אבל כבר מאז השקתה, הייתה נהירה של הציבור למוצר הזה ובצדק. קופת הגמל להשקעה היא קופה שניתן למשוך ממנה את הכסף בכל גיל ולאו דווקא בגיל פרישה. כלומר, היא לא כמו קופות הגמל של פעם, היא בעצם תוכנית חיסכון נזילה.

החוסכים בקופת הגמל להשקעה יכולים לחסוך בקופת הגמל לכל תקופת זמן שירצו, וכן הם יכולים לעבור בין מסלולים שונים בתוך הקופה מבלי שזה יחשב כמימוש ולכן לא יחוייבו במס על הרווח. בעת המשיכה של הכסף הם ישלמו מס רווח הון, אלא אם הם חוסכים כאמור לפנסיה ואז המשיכה (דרך הקצבה) תהיה פטורה.

המוצר מנוהל על ידי הגופים המוסדיים ודמי הניהול בו עשויים להיות סביב ה-0.7% מהצבירה וללא דמי ניהול על ההפקדות. מעבר לכך, זה תלוי ביכולת המיקוח של כל אחד ובנוסף בגובה הכסף המצטבר שאותו מעבירים לבית ההשקעות – ולכן מומלץ לגייס כמה חברים/בני משפחה שיפתחו קופה יחד איתכם, כך תקבלו דמי ניהול אטרקטיביים יותר. נקבעה תקרה שנתית לסכומי ההפקדה בקופת הגמל – כ-71 אלף ש"ח והחיסכון הזה הוא ברמה השמית, כלומר נפתחת קופה פר תעודת זהות.

בחלק מבתי ההשקעות, ניתן להשתמש בקופה כביטחון להלוואה – בתנאים מאוד אטרקטיביים.
במקרים רבים עדיף שלא לממש את הקופה אלא לקחת הלוואה כנגדה.

ניתן להשוות ביצועים של קופות גמל שונות, בלינק כאן.

פוליסת חיסכון –
פוליסות חיסכון שנקראות גם פוליסות השקעה הן מכשיר של חברות הביטוח, שנועד להשקעה לטווח קצר ובינוני ובמילים אחרות הן סוג של אלטרנטיבה בעיקר לקרנות הנאמנות (וגם לתעודות הסל).

הכספים עצמם מנוהלים על ידי חברת הביטוח. מדובר במכשיר שמאפשר השקעה ברמות סיכון שונות (ובהתאמה רמות סיכוי שונות), זה לא רק חיסכון סולידי, יש מגוון של אפשרויות לרבות מסלול אג"חי, מסלול מנייתי ושילוב של מניות עם מכשירים יותר סולידיים.

דמי הניהול בפוליסות החיסכון לא נמוכים ביחס לקופות – 0.8% עד 1.2% מהצבירה בממוצע, כשבעיקרון הן יכולות לגבות עד 2%. לחילופין, ניתן להפקיד כל סכום (להבדיל מקופת גמל להשקעה שמוגבלת בהפקדה).ניתן לעבור בין מסלולים בתוך חברת הביטוח ללא תשלום מס (לא נחשב כמכירה/מימוש) והכספים הם נזילים בכל רגע.

גם במקרה הזה (בדומה לקופת הגמל להשקעה), בחלק מהחברות, ניתן להשתמש בפוליסה כביטחון להלוואה – בתנאים מאוד אטרקטיביים.

ניתן להשוות ביצועים של פוליסות חיסכון שונות, בלינק כאן.

מעבר חד חזרה לקהילות הפיננסיות…

בואו נדבר על קהילות וכיצד הן משתלבות במשפך השיווקי של העסק.

אם נסתכל על משפך שיווקי קלאסי, נוכל לראות שבתחילת המשפך יש את שלב המודעות/חשיפה (Awareness), שלב זה מורכב משני חלקים עיקריים – חשיפה אורגנית וחשיפה ממומנת.
קהילה דיגיטלית נכנסת בקטגוריה של חשיפה אורגנית והיא עשויה להניע את חברי הקהילה הלאה במורד המשפך.

קהילה דיגיטלית תהיה מורכבת מהחברים שלנו, המכרים שלנו, הלקוחות שלנו, הלקוחות הפוטנציאליים שלנו ומא.נשים אשר מתעניינים בתחום בו הקהילה עוסקת ורוצים להיות חלק ממנה, כי משהו ממש טוב קורה בה.
באמצעות התוכן והשיח שיש בקהילה, החברים בה נחשפים לבעל העסק ולפעילות שלו, לתוכן שלו, לערך שלו ואל האישיות שלו.

ואם הם מקבלים ערך אמיתי מהקהילה הזו, אותו הערך שעסקנו בו בהתחלה, יש 3 דברים עיקריים שיתרחשו בעקבות זה (לא בטוח שכל ה-3 אבל לפחות אחד מהם):
1) הם יהפכו להיות השגרירים הנאמנים שלנו, ויספרו עלינו ועל הקהילה המדהימה שלנו. בכך הם יגדילו את כמות האנשים במשפך השיווקי שלנו.
2) הם יצרפו את החברים והמכרים שלהם לקהילה שלנו, כאשר כל אחד מאלה עשוי להפוך בהמשך ללקוח שלנו.
3) הם יהפכו להיות הלקוחות שלנו.

בעצם אותה הקהילה, יש סיכוי טוב שתוביל את החבר.ה בקהילה, לכל אורך המשפך השיווקי, בצורה אורגנית לחלוטין. מנגד כמובן, זה יקרה בזכות המון השקעה ונתינה מצד מנהל.ת הקהילה. זה לא עובד אחרת.

הקהילה, בהינתן שמנוהלת היטב ומהסיבות הנכונות (לא רק למטרת השיווק העצמי), היא מקום מדהים להיחשף לפועלו של מנהל.ת הקהילה. בשלב מסויים במחזור החיים של הקהילה, נוצר "כדור שלג" ע"י החברים אשר מזמינים חברים נוספים להצטרף פנימה לקהילה, אשר גם הם בשלב מסויים מזמינים את החברים שלהם… וכך הלאה.
בעל.ת העסק אינם צריכים לעשות כמעט שיווק ממומן(חיצוני) במקרה הזה, ה"שגרירים" שלהם בקהילה כבר עושים זאת עבורם.

בשורה התחתונה, קהילה דיגיטלית אשר תיבנה בצורה חכמה ומתוכננת היטב, תוביל לכך שבמהלך הדרך בעל העסק יוכל להוריד בהדרגה את הקידום הממומן (החשיפה הממומנת הנ"ל) שעושה ברשת, ולהעביר את המשאבים לטובת ניהול הקהילה שלו/ה, ובצורה זו להגדיל משמעותית את החשיפה ואת קהל הלקוחות שלו/ה, בצורה כמעט פאסיבית – במקום שהוא יחפש אותם, הם ימצאו אותו.על כותב הפוסט

מקס פרידמן, מלווה בעלי עסקים מתחום ההשקעות והפיננסים בבניית קהילה דיגיטלית כחלק מהאסטרטגיה השיווקית לקידום העסק.

תוכלו למצוא מידע, טיפים, הרצאות וראיונות על ניהול קהילות דיגיטליות, העוסקים בין היתר בתהליך בניית הקהילה, עידוד מעורבות בקהילה, מודלים עסקיים, ויצירת קהילת לקוחות עבור בעלי עסקים
באתרדף הפייסבוק או ערוץ היוטיוב.

הפוסט איך אפשר להרוויח מהשקעות וניהול קהילות דיגיטליות פיננסיות? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8-%d7%9c%d7%94%d7%a8%d7%95%d7%95%d7%99%d7%97-%d7%9e%d7%94%d7%a9%d7%a7%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a7%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%95/feed/ 0
5 טיפים מה עושים עם שיימינג? https://www.webremarketing.com/5-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%92/ https://www.webremarketing.com/5-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%92/#respond Thu, 28 Nov 2019 06:13:33 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7354 מפחד משיימינג? נפגעת משיימינג? ניהול מוניטין הוא ה-כלי (בהא הידיעה) בשבילך. אולי תוצאות שליליות עליך או על העסק שלך לא יעלמו לגמרי מהרשת, אבל בהחלט ניתן לדחוק אותן לדפים רחוקים בתוצאות החיפוש. ניהול מוניטין (ORM – Online Reputation Management) הוא אחד הכלים החשובים שעוסקים בנראות שלנו ברשת. הוא חיוני ביותר בימים בהם שיימינג ברשת הוא […]

הפוסט 5 טיפים מה עושים עם שיימינג? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

מפחד משיימינג? נפגעת משיימינג? ניהול מוניטין הוא ה-כלי (בהא הידיעה) בשבילך. אולי תוצאות שליליות עליך או על העסק שלך לא יעלמו לגמרי מהרשת, אבל בהחלט ניתן לדחוק אותן לדפים רחוקים בתוצאות החיפוש.

ניהול מוניטין (ORMOnline Reputation Management) הוא אחד הכלים החשובים שעוסקים בנראות שלנו ברשת. הוא חיוני ביותר בימים בהם שיימינג ברשת הוא אחד הדברים הקלים והנפוצים שלקוחות בוחרים לעשות, וגם סתם אנשים, שכנים ואפילו חברים לשעבר.

בעידן הרשתות החברתיות והחיפוש המתמיד בעיקר בגוגל, אבל בכלל במנועי חיפוש, אינו שמור למקצוע או תפקיד מסוימים. היום כמעט על כל אדם עושים חיפוש בגוגל לפני שהוא מחליט להזמין מוצר/ שירות וכו'.

הנה כמה דוגמאות לסיבות לחיפוש:

 • בדיקת רקע על מועמד לתפקיד כלשהו
 • חיפוש מידע על שוכרים פוטנציאליים לדירה
 • בדיקת על רוכש דירה פוטנציאלי
 • לקוח לעסקה גדולה
 • חוות דעת על בעלי מקצוע/ רופאים וכו'
 • חוות דעת על מוצר חדש/ קיים
 • ואפילו סתם בכדי ללמוד על השכן החדש

המטרה של ניהול מוניטין היא לדחוק ולהעלים תוצאות שליליות בחיפוש הקשור לאדם או לעסק ספציפי. בניהול כזה דוחקים (מעלימים) מהרשת תוצאות שליליות על ידי דחיקתן לעמודים אחרונים בעת חיפוש בתוצאות חיפוש, ובכך למעשה מעלימים מעיניו של המחפש, תוכן שעלול לפגוע במוניטין של אדם, בעל עסק או חברה ציבורית או פרטית וגם אישי ציבור, אמנים, סלבריטאים ועוד.


גולשים נוספים התעניינו גם ב-6 דרכים לקידום אתרים אורגני בשנת 2019


קידום תוצאות חיוביות ודחיקת תוצאות שליליות

אם בחיפוש מידע עליכם, חיפוש השם שלכם או של העסק שלכם מניב תוצאות שמכילות תוכן שלילי, זה לא ייעלם מהרשת וממאגרי החיפוש, אבל יש צורך במספר פעולות וכמובן זמן בשביל לדחוק אותם לדפים רחוקים במאגרי החיפוש ולקדם במקומם מידע חיובי עליכם בעזרת קידום אתרים אורגני.

איך עושים זאת? 5 טיפים שגם אתם יכולים לנסות

1 – לפני הכל תנסו לבקש מגוגל להסיר את המידע. לא תמיד זה יצליח (ב-99.9% מהפעמים גוגל לא מתייחסים לבקשות כאלה), אבל למה לא לנסות? את הלא כבר יש לכם בכיס. מקסימום יסכימו 😀 .

2 – אולי נראה לכם מוזר, אבל פתחו על עצמכם ערך בוויקיפדיה. ערכים שנמצאים בוויקיפדיה מקבלים בגוגל קדימות ומופיעים לא פעם בעמודים ראשונים.

3 – צרו קישור לאזכורים חיוביים עליכם, בטוח יש לכם גם כאלו. צרו קישור אליהן דרך אתרים חיצוניים לאתר שלכם וזה יגרום לחיזוק וקידום האזכורים האלו ברשת.

4 – נצלו את העובדה ששמו של אדם הוא בד"כ לא מילה תחרותית. פתחו משתמש בלינקדין, פייסבוק ואינסטגרם שנחשבים האתרים החזקים כיום ברשת. כששמכם יופיע בהם הוא יהיה בין התוצאות הראשונות שתקפוצנה בחיפוש בגוגל.

5 – אם ניסיתם את כל אלו ואתם עדיין לא מרוצים מהמצב, זה הזמן לפנות למומחה קידום אתרים שיעזור לכם לעשות ניהול מוניטין.

לסיכום:

אזכורים שליליים ברשת זה דבר לא נעים, אבל גם לא נורא וכפי שהבנתם, אפשר לטפל בו. נכון, זה לא תמיד קל ואפילו יכול להיות תהליך מתמשך ומתסכל, אבל בסופו תוכלו לנשום לרווחה.

נסו את הטיפים שהצענו קודם, ואם תרגישו שזה לא הולך, אל תתביישו לבקש את עזרתו של מקדם אתרים מומחה.


עוד על 5 כללים חשובים כיצד מצליחים בשיווק דיגיטלי

הפוסט 5 טיפים מה עושים עם שיימינג? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/5-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%92/feed/ 0
5 טיפים שעושים את ההבדל בין רימרקטינג יעיל למבהיל https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%94%d7%91%d7%93%d7%9c-%d7%91%d7%99%d7%9f-%d7%a8%d7%99%d7%9e%d7%a8%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%a0%d7%92-%d7%99%d7%a2%d7%99%d7%9c-%d7%9c%d7%9e%d7%91%d7%94%d7%99%d7%9c/ https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%94%d7%91%d7%93%d7%9c-%d7%91%d7%99%d7%9f-%d7%a8%d7%99%d7%9e%d7%a8%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%a0%d7%92-%d7%99%d7%a2%d7%99%d7%9c-%d7%9c%d7%9e%d7%91%d7%94%d7%99%d7%9c/#respond Wed, 11 Sep 2019 07:48:11 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7357 מכירים את זה שפרסומות רודפות אחריכם? נכנסתם לאיזה אתר ומאז, לאן שאתם הולכים ובכל אתר אחר שאתם מבקרים, הפרסומת קופצת לכם?  קוראים לזה רימרקטינג. הדבר הזה יכול להיות יעיל ויכול להיות מפחיד, קבלו 5 טיפים שיעשו את ההבדל: אחד הקמפיינים האפקטיביים ביותר לשיווק באינטרנט שנועד להגברת מכירות, גיוס לקוחות חדשים ושימור הלקוחות הקיימים זהו ה-Remarketing. השיטה היא […]

הפוסט 5 טיפים שעושים את ההבדל בין רימרקטינג יעיל למבהיל הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

מכירים את זה שפרסומות רודפות אחריכם? נכנסתם לאיזה אתר ומאז, לאן שאתם הולכים ובכל אתר אחר שאתם מבקרים, הפרסומת קופצת לכם?  קוראים לזה רימרקטינג. הדבר הזה יכול להיות יעיל ויכול להיות מפחיד, קבלו 5 טיפים שיעשו את ההבדל:

אחד הקמפיינים האפקטיביים ביותר לשיווק באינטרנט שנועד להגברת מכירות, גיוס לקוחות חדשים ושימור הלקוחות הקיימים זהו ה-Remarketing. השיטה היא כזו: שותלים בדף הנחיתה או באתר שלנו קוד מעקב שמסמן את הגולש ואז מוצגות לאותו הגולש מודעות שפונות ישירות אליו דרך אתרים אליהם הוא נכנס.

לדוגמה, נניח שיש לנו עסק לכושר גופני ואורח חיים בריא, משכנו את העין של גולש שמחפש לחטב את הגוף בשיטה שלנו, הוא הקליק על הבאנר (קישור) שהופיע באתר Ynet/Mako/Walla וכו' שהוביל אלינו, שוטט באתר ויצא. אם שתלנו באתר קוד מעקב, האתר ימשיך אחריו כמעט לכל מקום ומודעות שלנו יופיעו לו היכן שיהיה.


גולשים נוספים התעניינו גם בקידום אורגני


אבל המעקב הזה יכול להפוך מיעיל למבהיל. מה עושים?

5 טיפים שיעשו את ההבדל בין יעיל למבהיל:

#1 פנה אל לקוחותיך הקיימים– מרבית הלקוחות שלנו לא שומרים על קשר. באמצעות רימרקטינג תוכל לפנות מידי פעם ללקוחות הספציפיים שתחומי עניין ספציפיים ולהציע להם מבצעים ומוצרים נלווים למה שכבר רכשו אצלך.

#2 הימנע מדחיפת הודעות אגרסיבית– כמה פעמים נתקלת במצב שנכנסת לאתר זה או אחר ואותה מודעת פרסומת זהה קפצה לך פעם מימין, פעם משמאל ופעם באמצע? זה נותן תחושה שמישהו נדבק אליך וכל מה שאתה רוצה לעשות זה לנער אותו. הזהר מזה. אל תדחוף את המודעה שלך בתדירות גבוהה מידי והקפד להיות עדין בזה.

#3 צור מודעה ממוקדת– אל תשלח את אותה המודעה לכל הלקוחות שלך או הלקוחות הפוטנציאליים. מי שהיה באתר שלך יותר זמן על מוצר א' הוא לא אותו אחד שהתעניין במוצר ב'. אפשר ורצוי התאים את המעקב בהתאם לתחום העניין או המוצר שהלקוח התעניין בו ולא לשלוח לו מודעות מתחומי עניין או מוצרים אחרים של האתר. מצד אחד לא תבלוט לו מידי בעין ומצד שני תהיה שם בשבילו בנקודות שמעניינות אותו או שהוא רוצה בהן.


מדריך חשוב איך עושים מחקר מילות מפתח


#4 תמריץ לגולש– רוצה לגרום לגולש להקליק על המודעה שלך? צור עבורו תמריץ כלשהו. הנחה, הזדמנות חד פעמית לפגישה אישית או שיחת יעוץ טלפונית וכו'. התמריץ שלך לא צריך להיות ייחודי, אבל כן לתת לגולש הרגשה שאתה חושב עליו. והכי חשוב, מה שאתה מבטיח בתמריץ אתה חייב גם לקיים.

#5 היה הגון והוגן–שמור על החוק והקפד לשים באתר קישור שמוביל למדיניות פרטיות ושם הסבר למבקר איך אתה משתמש בשווק מחדש (Remarketing) בעזרתו אתה מפרסם את עצמך. היה גלוי ושתף באיזה רשתות אתה משתמש ובקש את הסכמתו של המבקר להשתמש בעוגיות. תן לגולש תמיד את האפשרות לסרב לשימוש בעוגיות באמצעות שליחת אימייל או כל דרך אחרת. הגולש יעריך מאד את היושרה שלך.

הפוסט 5 טיפים שעושים את ההבדל בין רימרקטינג יעיל למבהיל הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%94%d7%91%d7%93%d7%9c-%d7%91%d7%99%d7%9f-%d7%a8%d7%99%d7%9e%d7%a8%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%a0%d7%92-%d7%99%d7%a2%d7%99%d7%9c-%d7%9c%d7%9e%d7%91%d7%94%d7%99%d7%9c/feed/ 0
5 שאלות שחייבים לשאול לפני שמתחילים לפרסם את העסק בפרסום ממומן בגוגל https://www.webremarketing.com/%d7%9c%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%9d-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a2%d7%a1%d7%a7-%d7%91%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%95%d7%9d-%d7%9e%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9f-%d7%91%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c/ https://www.webremarketing.com/%d7%9c%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%9d-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a2%d7%a1%d7%a7-%d7%91%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%95%d7%9d-%d7%9e%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9f-%d7%91%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c/#respond Sun, 28 Jul 2019 05:47:50 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7350 אמר לי פעם שכן טוב: "מה שלא רואים – לא יודעים, ומה שלא יודעים-לא קיים". ככה גם עם עסקים קטנים וגדולים. אם לא שומעים ורואים את העסק, איך יגדל מאגר הלקוחות שלו? אחת הדרכים היא ליצור קידום ממומן לעסק במדיה הדיגיטלית. הנה 5 שאלות שחייבים לשאול לפני הכל. רוצה להתחיל להכניס כסף בעזרת פרסום ממומן? […]

הפוסט 5 שאלות שחייבים לשאול לפני שמתחילים לפרסם את העסק בפרסום ממומן בגוגל הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

אמר לי פעם שכן טוב: "מה שלא רואים – לא יודעים, ומה שלא יודעים-לא קיים". ככה גם עם עסקים קטנים וגדולים. אם לא שומעים ורואים את העסק, איך יגדל מאגר הלקוחות שלו? אחת הדרכים היא ליצור קידום ממומן לעסק במדיה הדיגיטלית. הנה 5 שאלות שחייבים לשאול לפני הכל.


רוצה להתחיל להכניס כסף בעזרת פרסום ממומן? דבר איתי עכשיו:


לפני עידן האינטרנט והרשתות החברתיות, בעלי עסקים שרצו לפרסם את העסק שלהם ולהביא ליותר לקוחות שיכנסו אל בית העסק, היו מפרסמים את העסק ברדיו, בטלוויזיה, במקומונים ובעיתונות. מאז עידן הגוגל והרשתות החברתיות, השתנו חוקי המשחק ונכנס מושג שנקרא: קידום ממומן.

מהו קידום ממומן?

זו למעשה דרך שיווק באינטרנט, שהמטרה שלה היא לגרום ליותר אנשים שמחפשים תשובות או פתרונות לבעיות שלהם באינטרנט, להיכנס לאתר העסק שלכם ולמצוא שם את הפתרונות שחיפשו.

הסכום אותו בוחר בעל העסק להשקיע בקידום העסק שלו, קובע מה מספר הלידים שיכנסו לאתר העסק. (קראו עוד על לידים)

מי משתמש בזה?

כל עסק גדול כקטן. כל משתמש הבוחר לפרסם עצמו בדרך זו רשאי להגדיר את ההשקעה שלו בפרסום ולחלק אותה לתקציב יומי בו הוא מגדיר מה העלות שהוא מוכן לשלם על כל הקלקה (CPC) שיקליק לקוח פוטנציאלי. אפשר לעקוב אחר הקמפיין ולבחון את הצלחתו, להתאימו מחדש במידת הצורך ולהתאים בין ההשקעה והתוצאה הרצויה.

מתי משתמשים בזה?

משתמשים בקידום אתרים ממומן שמטרתו שיווקית, במקרים בהם רוצים להגיע ללקוחות פוטנציאליים דרך האינטרנט בדרך כלל עושים זאת כשהעסק מציע מבצע כלשהו או לכבוד מועד מיוחד כמו חג או יום מיוחד, עונת שנה וכו'.

כדאי לדעת שבקידום ברשת האינטרנט ובעיקר בגוגל אדס, ניתן לבחור באופן ממוקד את יעדי הפרסום, זאת בעזרת הגדרה של מיקום גיאוגרפי ושימוש במילות מפתח שנבחרו בקפידה. כמו כן, אפשר בדרך זו לבחור גם את לוח הזמנים המדויק, כלומר ימים ואפילו שעות בהם תוצאות החיפוש יציגו את המודעה שהכנתם.

מה ההבדל בין קידום אורגני לממומן?

ההבדל בין הקידום האורגני לזה הממומן בא לביטוי בכמה תחומים. הקידום האורגני הוא למעשה קידום של אתר העסק שלכם באופן טבעי, כזה שלא כולל תשלום למנוע חיפוש על מנת לבלוט. הקידום האורגני מאפשר לאתר העסק להתקדם בדפי החיפוש ולעבור לדפים ראשונים יותר.יש לקחת בחשבון שהקידום האורגני איטי יותר מהממומן ואם אתם רוצים לקדם את העסק, לפרסם ולשווק אותו מהר יותר, עליכם לבחור באופציית הקידום הממומן.

הקידום הזה הוא בעצם פרסום העסק בגוגל Ads. בשונה מהאורגני, באופן הזה תקבלו קידום שהוא מהיר הרבה יותר וכל שקל שתשלמו לגוגל יביא במיידי גולשים לאתר שלכם.

למי כדאי לפנות?

עכשיו, כשאתם כבר מבינים קצת יותר נשארת השאלה למי לפנות על מנת לעשות קידום אתרים ממומן. מומלץ לפנות לחברות עשירות בניסיון ותוצאות טובות כמו למשל עגם שווק באינטרנט. לעגם ניסיון ועשרות לקוחות מרוצים, בואו והיו גם אתם כאלו.

הפוסט 5 שאלות שחייבים לשאול לפני שמתחילים לפרסם את העסק בפרסום ממומן בגוגל הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%9c%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%9d-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a2%d7%a1%d7%a7-%d7%91%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%95%d7%9d-%d7%9e%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9f-%d7%91%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c/feed/ 0
איך אפשר להתפרנס משיווק שותפים? https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8-%d7%9c%d7%94%d7%aa%d7%a4%d7%a8%d7%a0%d7%a1-%d7%9e%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7-%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%99%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8-%d7%9c%d7%94%d7%aa%d7%a4%d7%a8%d7%a0%d7%a1-%d7%9e%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7-%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%99%d7%9d/#respond Mon, 22 Jul 2019 10:24:22 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7242 בשנים האחרונות הרצון להרוויח הרבה כסף במעט עבודה, ללא מאמץ וכמובן בפיג'מה מהבית, הפך לנפוץ מאוד, וכך ניתן לראות רבים שמנסים להתפרנס משיווק שותפים. העיקרון הוא פשוט – קשה לביצוע 🙂 לוקחים קישור שיתוף, משתפים אותו, מישהו נחשף, לוחץ, קונה את המוצר, ואז משתף הקישור מקבל עמלה, פשוט לא? זה רק העיקרון של המושג הזה […]

הפוסט איך אפשר להתפרנס משיווק שותפים? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

בשנים האחרונות הרצון להרוויח הרבה כסף במעט עבודה, ללא מאמץ וכמובן בפיג'מה מהבית, הפך לנפוץ מאוד, וכך ניתן לראות רבים שמנסים להתפרנס משיווק שותפים.

העיקרון הוא פשוט – קשה לביצוע 🙂

לוקחים קישור שיתוף, משתפים אותו, מישהו נחשף, לוחץ, קונה את המוצר, ואז משתף הקישור מקבל עמלה, פשוט לא?

זה רק העיקרון של המושג הזה – שיווק שותפים. רק שבין זה לבין הכנסה לפעמים יש פער גדול.


רוצה לדאוג להכנסה פסיבית דרך האינטרנט? שיווק שותפים זו הדרך – דבר איתי:


בואו נבין איך מייצרים משיווק שותפים הכנסה אמיתית:

ראשית, חשוב להבין – אנו נמצאים בעידן שבו יש שפע עצום של היצע ואנשים מתקשים לבחור מבין כל האפשרויות. זה גורם להם להסתמך יותר על המלצות של אנשים קרובים או מכרים שהם סומכים על דעתם.

מחקרים מראים שהסיכוי שמישהו יקנה מוצר לאחר שקיבל המלצה ממישהו עולה פי 8!

תחשבו על זה ככה: אם אתם מחפשים בעל מקצוע, כגון חשמלאי אתם ישר שואלים חבר/ שכן אם הם מכירים חשמלאי מומלץ, נכון?

זו נקודה סופר חשובה אם אתם רוצים להתפרנס משיווק שותפים! (קראו עוד על שיווק באינטרנט)

אנשים קונים ממי שהם מכירים, מחבבים וגם סומכים עליו. למעשה אנשים קונים ממישהו שיש להם מערכת יחסים איתו

אז המשימה הראשונה שלנו היא ליצור לנו קהילת לקוחות פוטנציאלים שנמצאים בקשר רציף איתנו ולמעשה מנהלים איתנו מערכת יחסים מתמשכת ואיכותית. 2 דוגמאות למוצרים שישמרו עם הקהילה שלנו על קשר רציף: בניית אתר לעסק, בניית עמוד עסקי בפייסבוק.

נחקר ונבדק שאדם ממוצע עד גיל 20 מכיר כ-2000 אנשים (מכיר את שמם לכל הפחות). זה מעט מידי בשביל להתפרנס, נכון? אז מה הפתרון?

בעידן הרשתות החברתיות הכל פתוח בפנינו ויש לנו יכולת להכיר בכל יום 2000 אנשים חדשים! בכל יום!

אנו מגדילים באופן עקבי יומיומי את מעגל ההכרות ויוצרים קהילה ענקית של לקוחות פוטנציאלים ע"י תוכן ונתינת ערך.

ברגע שאנו נותנים ערך לקהל שלנו, אנו עוזרים לו, מרחיבים את הידע שלו, מספקים לו מידע רלוונטי ומתוך זה הוא מכיר אותנו, את הגישה שלנו ואת הסגנון שלנו ומתחבר אלינו. עקרון ההדדיות גורם לו לרצות לתת לנו חזרה אחרי שקיבלו כל כך הרבה מאיתנו, הם מוקירי תודה ורוכשים לנו חיבה.

בצעד הבא נרצה לייצר תהליך אוטומטי מגובש ומסודר שיספק לנו הכנסה קבועה ויציבה לאורך זמן.

ניצור מתנה חינמית בעלת ערך שמעניינת את הקהל שלנו. זה יכול להיות מדריך, סרטון הדרכה ועוד.

למשל בתחום התיירות נוכל להכין מדריך "איך לבחור את היעד המתאים ביותר לטיול עם מתבגרים?"

כדי לקבל את המתנה נכין דף נחיתה בו הקהל יידרש להכניס כתובת מייל.

ברגע שלקוח פוטנציאלי מכניס כתובת מייל הוא מקבל את המדריך ונכנס לרשימת הדיוור שלנו, בה עלינו להקפיד להמשיך לתת תוכן וערך משמעותי ע"מ ליצר אמון, קירבה ויחסים.

מידי פעם נפרסם מוצרים בתשלום והקהל הזה, שכבר יודע שהתוכן שלנו טוב ומקדם עבורו, ירכוש את המוצר.

לא כולם ירכשו ולא בבת אחת. עלינו להתמיד בעשייה, להמשיך לתחזק את הקהילה, להמשיך להכניס אנשים לרשימת הדיוור ולהמשיך לתת ערך ברשימה ולהציע מכירה. ככל שהקהילה שלנו גדולה כך אחוזי המכירה יגדלו וההכנסה שלנו בהתאם.

שיהיה לכם בהצלחה

הפוסט איך אפשר להתפרנס משיווק שותפים? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8-%d7%9c%d7%94%d7%aa%d7%a4%d7%a8%d7%a0%d7%a1-%d7%9e%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7-%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%99%d7%9d/feed/ 0
ממה להיזהר כשבוחרים חברת שיווק דיגיטלי? https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99/ https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99/#respond Sun, 26 May 2019 06:03:27 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7244 מזל טוב! הגעתם לשלב שאתם מבינים שלא תוכלו לעשות בעצמכם את השיווק הדיגיטלי של העסק שלכם ושהגיע הזמן לשכור שרותיה של חברת שיווק דיגיטלי מקצועית. זהו שלב משמעותי וחשוב שתדעו איך לבחור את החברה המתאימה ביותר שתביא לעסק שלכם תוצאות טובות ובסופו של דבר להתחיל להכניס הרבה כסף מהאינטרנט, כתבנו לכם מס' דגשים שחשוב שתדעו ממה […]

הפוסט ממה להיזהר כשבוחרים חברת שיווק דיגיטלי? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

מזל טוב! הגעתם לשלב שאתם מבינים שלא תוכלו לעשות בעצמכם את השיווק הדיגיטלי של העסק שלכם ושהגיע הזמן לשכור שרותיה של חברת שיווק דיגיטלי מקצועית.

זהו שלב משמעותי וחשוב שתדעו איך לבחור את החברה המתאימה ביותר שתביא לעסק שלכם תוצאות טובות ובסופו של דבר להתחיל להכניס הרבה כסף מהאינטרנט, כתבנו לכם מס' דגשים שחשוב שתדעו ממה להיזהר.

אז ממה להיזהר כשבוחרים חברת שיווק דיגיטלי? הנה כמה כלים עבורכם:

 1. חברה שעושה הכל מהכל או חברה שעושה רק דבר אחד– יש מגוון סוגי חברות שיווק דיגיטלי עם התמחויות שונות כגון: בניית אתרים, התמחות ב- SEO, התמחות בקידום ממומן PPC, התמחות בכתיבה שיווקית, התמחות ברשתות החברתיות, התמחות באסטרטגיה שיווקית ועוד.
  עסקים רבים מעדיפים ספק שיספק את כל הצרכים– ONE STOP SHOP אך לפעמים זה דווקא חסרון גדול לעומת חברה שמתמחה בנישה מאוד מסוימת, למשל במקרה בו החברה פועלת זמן מה ורוב אפיקי השיווק עובדים טוב, וכעת נדרש לשים דגש על תחום אחד שפחות עובד. במצב כזה, עדיף שניבחר בחברה שזו עיקר התמחותה והיא תשקיע את כל הניסיון והאסטרטגיה שלה בהצלחת המשימה.
 2. עם כמה לקוחות חברת הקידום אתרים עובדת במקביל ומי הלקוחות– חברה שיש לה הרבה לקוחות גדולים ומכובדים מוכיחה למעשה שהיא מספקת את התוצאות. עם זאת, חברה שיש לה הרבה לקוחות גדולים תראה בנו כ"דג קטן בים" ויתכן שתשקיע בנו פחות תשומת לב ומשאבים, ייתכן שתצוות לנו עובד פחות מנוסה או שהזמינות והפניות תהיה נמוכה. כמובן, שאל תצפו לקבל יחס אישי.
 3. רומנים או סטוצים– בהמשך ללקוחות קיימים, חשוב להבין האם הלקוחות של החברה איתה זמן רב או תקופה קצרה. אם כל הלקוחות הם לקוחות טריים, ייתכן שזה מעיד על תחלופה גדולה בשל עבודה לא מקצועית.
 4. חוזה מפלצתי– יש מס' סוגי התקשרויות שונים מחברה לחברה, בין אם במשך ההתקשרות, כגון: שנה, חצי שנה, ללא התחייבות – (אצלי אין התחייבות! מוזמנים לבדוק), איך מתבצע החיוב (לפי שעה, חיוב חודשי, שנתי), אפשרות לתקופת ניסיון/ פיילוט עם נקודת יציאה ועוד.
  חשוב להיזהר מחברה שכובלת אתכם אליה ללא יכולת להפסיק את ההתקשרות מכל סיבה שהיא. כמו כן, חברה שלא דורשת התחייבות ושהתשלום בה הוא לתקופות קצרות, היא חברה שהמוטיבציה שלה להצליח תהיה גדולה יותר כי היא נמדדת בכל רגע ורגע.(קידום אתרים או מכירת לוקשים – איך תדעו להיזהר?)
 5. הבטחות גרנדיוזיות– כמו בכל תחום אבל בדיגיטל בעיקר- מי שמבטיח לכם תוצאות פנומנליות בזמן אפסי (שזה לא הגיוני בכלל בקידום אתרים)- היזהרו ממנו כמו מאש. בחרו בחברה שיווק דיגיטלי שמבינה אתכם ואומרת לכם את האמת גם אם צריך סובלנות בשביל לקבל תוצאות (בסוף תקצרו את הפירות הטובים), את הצרכים שהצגתם ומציגה אסטרטגיה עניינית וחכמה. וודאו שהחברה מבינה את התחום בו אתם עוסקים, שיש לה סל שירותים רלוונטי ויכולת לתת לכם מענה.
 6. מדידת תוצאות תכלס– חברת שיווק דיגיטלית אמורה לספק לכם דיווחים שוטפים מפורטים ומספקים, כאלו שיאפשרו לכם לראות מה קרה לאורך החודש, מה התוצאות שיצרה בהתאם לאפיקים/ אסטרטגיות בהם פעלה. תדירות הדיווחים צריך להיות לפחות 1 בחודש.

אז עכשיו ברור לכם ממה להיזהר ומה לבדוק. נשאר לאחל לכם בהצלחה


רוצה להתחיל לקדם את האתר שלך? מלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

הפוסט ממה להיזהר כשבוחרים חברת שיווק דיגיטלי? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99/feed/ 0
6 דרכים לקידום אתרים אורגני בשנת 2019 https://www.webremarketing.com/%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-2019/ https://www.webremarketing.com/%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-2019/#respond Sun, 19 May 2019 05:45:41 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7240 שנת 2019 ועדין גורמי הדירוג של קידום אתרים אורגני בגוגל, לוטים בערפל. כיום, מוערך שיש כ-200 גומי דירוג אך ללא יכולת לדעת מה המשמעות של כל גורם וגודל השפעתו על הציון הכולל של האתר. אך כדי שאתר מסוים ידורג במיקום גבוה בתוצאות החיפוש, אין צורך בהתאמה מושלמת של כל גורמי הדירוג, יש דברים שכן ברורים […]

הפוסט 6 דרכים לקידום אתרים אורגני בשנת 2019 הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

שנת 2019 ועדין גורמי הדירוג של קידום אתרים אורגני בגוגל, לוטים בערפל. כיום, מוערך שיש כ-200 גומי דירוג אך ללא יכולת לדעת מה המשמעות של כל גורם וגודל השפעתו על הציון הכולל של האתר.

אך כדי שאתר מסוים ידורג במיקום גבוה בתוצאות החיפוש, אין צורך בהתאמה מושלמת של כל גורמי הדירוג, יש דברים שכן ברורים וידועים ודי לנו אם נתמקד בהם כדי להצליח:

 1. מובייל- סריקה ואינדוקס של אתרים מתבצע בהעדפה ברורה לאתרים רספונסיבים (מותאמי מובייל). זה משפיע על מבנה האתר והבחירות שלנו למשל כותרות קצרות, פופ-אפים שלא מסתירים את כל המסך במובייל וכו'.
 2. מידע נרחב בתוצאות חיפוש- תוצאות החיפוש כיום מציגות מידע נרחב יותר מכתובת האתר ושם העמוד. מידע כגון דירוג כוכבים, שעות פתיחה, תחומי פעילות, מידע על אירועים ועוד. ארגון המידע הנ"ל בצורה מסודרת יסייע לקידום של האתר שלנו.
 3. קישורים ראויים לציון- ניכר כי נושא בניית הקישורים הולך לעלות מדרגה ולתפוס חשיבות רבה יותר. מנוע החיפוש של גוגל ישתפר ביכולת שלו לזהות קישורים פיקטיביים ושימוש בשיטות מפוקפקות יגררו פגיעה משמעותית בדירוג. אז מה כן? איכות ולא כמות. (קראו עוד על שיווק באינטרנט)
  כמו כן, גוגל ימשיך להעריך בניית קישורים חיצוניים מאתרים גדולים בעלי דירוג גבוה ומשמעותי ואף יוסיף פיצ'ר חדש- ציון שם או מותג ע"י אתרים גדולים ייחשב כקישור לכל דבר. וכך, תוכן איכותי שראוי לציון ע"י הגולשים, יסייע לקידום האתר באופן משמעותי גם ללא קישור בפועל.
 4. תוכן איכותי- התוכן הוא עדין המלך, אין ספק בכך, אבל קידום אתרים הולך לדרוש מאיתנו לעלות רמה בתוכן שלנו. טכנולוגיית ראנקבריין שעומדת להיכנס לגוגל תדרוש מאיתנו רף איכות גבוה יותר, אנו נידרש למצוא מה ייחודי, חדשני וטוב בתוכן שלנו. העמסת מילות חיפוש תייצר את התוצאה ההפוכה וגם פה, כמו בקישורים, איכות תעלה בחשיבותה על כמות.
 5. חיפוש קולי- הקהל הצעיר מוכיח כבר זמן מה שהוא מעדיף חיפוש קולי וההערכות כיום הן שהיקף השימוש בחיפוש קולי יגדלו עוד יותר ב-2019. נראה שזה הדבר הבא ואתרים שלא יתמכו בחיפוש קולי יישארו מאחור. זה ישפיע על בניית התוכן והדרך בה נבחר מילות חיפוש באתר.
 6. קידום ברשתות החברתיות– אין ספק כיום שהרשתות החברתיות מהוות את האתרים הפופולריים ביותר כיום. שימוש בהן לקידום האתר בצורה חכמה שתואמת את הקהל, יספק חשיפה גדולה ותנועה גדולה. בין אם דרך ניהול קבוצה גדולה או דרך מעורבות בתוך קהילות קיימות, דרך שימוש בתוכן איכותי וויזואל מושך.

אז ניתן לראות שב-2019 הדברים שהכי בולטים בקידום אתרים הם החיפוש הקולי והבינה המלאכותית שמתקדמים מאוד ומאתגרים אותנו בעלי האתרים. הם דורשים מאיתנו להשקיע עוד בערך ויחוד עבור הגולש.


מה אתם צריך לדעת על בניית קישורים חיצוניים 2019


רוצה להתחיל לקדם אורגני את האתר שלך? מלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

הפוסט 6 דרכים לקידום אתרים אורגני בשנת 2019 הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-2019/feed/ 0
קידום אורגני – ננסה לפענח את מדדים החשובים https://www.webremarketing.com/%d7%a4%d7%a2%d7%a0%d7%95%d7%97-%d7%a9%d7%9c-%d7%9e%d7%93%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%92%d7%a0%d7%99/ https://www.webremarketing.com/%d7%a4%d7%a2%d7%a0%d7%95%d7%97-%d7%a9%d7%9c-%d7%9e%d7%93%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%92%d7%a0%d7%99/#respond Sun, 05 May 2019 09:49:56 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7246 מנוע החיפוש של גוגל הוא מנוע סבוך ומתוחכם. הוא עובד עם אלגוריתם המזהה חשיבות, רלוונטיות ועדכניות של אתרים ברשת ועל פי זה מדרג אותם וממקם אותם בתוצאות החיפוש שלו. הגולש הממוצע נעצר בתוצאות שעלו לו בעמוד הראשון, מקסימום עמוד או שניים נוספים, כלומר, אם האתר לא בדף הראשון של גוגל, הסיכוי שמישהו יגיע אליו נמוך […]

הפוסט קידום אורגני – ננסה לפענח את מדדים החשובים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

מנוע החיפוש של גוגל הוא מנוע סבוך ומתוחכם. הוא עובד עם אלגוריתם המזהה חשיבות, רלוונטיות ועדכניות של אתרים ברשת ועל פי זה מדרג אותם וממקם אותם בתוצאות החיפוש שלו.

הגולש הממוצע נעצר בתוצאות שעלו לו בעמוד הראשון, מקסימום עמוד או שניים נוספים, כלומר, אם האתר לא בדף הראשון של גוגל, הסיכוי שמישהו יגיע אליו נמוך ביותר וזה כבר משמעותי מאוד לקיום של העסק שלך.

רוצה להבין עוד קצת איך לעלות בדירוג של גוגל? להלן הסבר-

מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אורגני הוא קידום טבעי של אתר במנוע החיפוש. מדובר למעשה בפעולות שיש לבצע באתר וגם מחוצה לו, שימקמו אותו גבוה בתוצאות החיפוש במילים/ ביטויי חיפוש מסוימים. (מדריך למתחילים כיצד לעשות מחקר מילות מפתח)

בבואנו לקדם את האתר שלנו, צריך לזכור שהלקוח של גוגל הוא האדם הממוצע שמשתמש במנוע לחיפושיו ולא בעלי האתרים השונים. זה אומר שהמטרה של גוגל היא לספק ללקוחותיו (הגולש הממוצע) תוצאות אמינות, עדכניות, רלוונטיות, מעניינות ואובייקטיביות, ועם ההבנה הזו אפשר לקדם את האתר שלנו בהצלחה רבה.


מעניין אותך לעשות קידום אתרים אורגני לעסק שלך? דבר איתנו


מה זה 'חשיבות, רלוונטיות ועדכניות' בקידום אתרים אורגני?

אז גוגל רוצה לספק שרות טוב ללקוחותיו, כי אם הלקוח לא יהיה מרוצה, הוא ילך למנוע חיפוש אחר, נכון?

איך הוא מבטיח לקוחות מרוצים? הוא מדרג את האתרים לפי מדדים אלו ממש. מי שמקבל ציון גבוה ימוקם גבוה בתוצאות החיפוש.

אז מה זה כל מדד ואיך נוכל לקבל בו ציון גבוה?

חשיבות ורלוונטיות- גוגל רוצה לוודא שהמידע באתר שלכם חשוב ורלוונטי. איך הוא ידע זאת? ע"י תנועת הגולשים, הוא מזהה מי נכנס לאתר, לאיזה דף באתר הוא נכנס, כמה זמן שהה שם ולפי זה מסיק האם התוכן שבאתר שלנו חשוב. אם גולש נכנס לאתר ויצא מיד, גוגל מסיק שהאתר לא רלוונטי למה שהוא מתיימר לשקף כלפי חוץ ולכן הדירוג שלו יורד.


רוצה לדעת מה זה שיווק דיגיטלי?


אמינות- אמינות בהקשר של אתר הכוונה לכך שהאתר עומד בהבטחה שהוא מבטיח. למה הכוונה? אסביר דרך דוגמה – מכירים את הכותרות המפוצצות והמסקרנות האלו שאי אפשר להישאר אדישים אליהן ופשוט נכנסים לקרוא? ואז כשנכנסים מגלים כתבה מאכזבת שלא תואמת את הטיזר שהיה בכותרת? אז זה מוריד את האמינות. איך? גוגל מזהה שגולשים נכנסים לאתר אך יוצאים ממנו מהר ומסיק מזה שהאתר לא עומד בהבטחה שהובילה את הלקוח להיכנס אליו.

עדכניות- גוגל רוצה לספק ללקוחותיו את המידע העדכני ביותר ועל כן הוא יקדם אתרים שמעודכנים באופן תדיר ועודכנו לאחרונה.

אובייקטיביות גוגל בודק את הקשרים של האתר שלנו עם אתרים אחרים. האם יש הפניות ממנו ואליו, האם האתרים שמפנים אליו הם אתרים שבעצמם נחשבים אובייקטיביים ואמינים? ככל שהאתר שלנו יקושר לאתרים מקודמים, כך הוא יקודם בעצמו.

במאמרים הבאים נרחיב עוד איך אפשר לקבל ציון גבוה בכל אחד מהמדדים של גוגל


רוצה להתחיל לקדם אורגני את האתר שלך? מלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

הפוסט קידום אורגני – ננסה לפענח את מדדים החשובים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%a4%d7%a2%d7%a0%d7%95%d7%97-%d7%a9%d7%9c-%d7%9e%d7%93%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%92%d7%a0%d7%99/feed/ 0
5 פרמטרים לבחירת מומחה לקידום אתרים https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%97%d7%94-%d7%9c%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%97%d7%94-%d7%9c%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d/#respond Tue, 12 Mar 2019 07:27:18 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7233 קידום אתרים הוא אחד הדרכים האיכותיות ביותר כיום להצלחת העסק. הוא מאפשר לאתר להיחשף, להיות מדורג גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, במקום בו הלקוח הפוטנציאלי מחפש אתכם. אך ככל שהתחום הזה תפס תאוצה והתרחב, כך צצו המוני מקדמי אתרים שמבטיחים הבטחות רבות, במחירים שונים ופועלים בשיטות מגוונות שלאו דווקא משיגות את התוצאה הרצויה ולעיתים אף יוצרים […]

הפוסט 5 פרמטרים לבחירת מומחה לקידום אתרים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

קידום אתרים הוא אחד הדרכים האיכותיות ביותר כיום להצלחת העסק.

הוא מאפשר לאתר להיחשף, להיות מדורג גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, במקום בו הלקוח הפוטנציאלי מחפש אתכם.

אך ככל שהתחום הזה תפס תאוצה והתרחב, כך צצו המוני מקדמי אתרים שמבטיחים הבטחות רבות, במחירים שונים ופועלים בשיטות מגוונות שלאו דווקא משיגות את התוצאה הרצויה ולעיתים אף יוצרים נזק ממשי לאתר ולעסק.

אז איך בוחרים נכון מומחה לקידום אתרים? הנה כמה נקודות חשובות:

 1. ניסיון ניסיון ניסיון– אין שנית לניסיון של שנים, לפעמים חסרון כי מקדם אתרים מקצועי שכבר מקדם מלא אתרים בתחום שלכם יכול להיות שבלוני וחוזר על עצמו כאשר דווקא חדשנות ויצירתיות חשובה לנו מאוד במומחה לקידום אתרים.
  מצד שני, חשוב שנוודא שיש לו ניסיון עם אתרים בסגנון שלנו, אתרים בגודל של האתר שלנו, עם פיצ'רים כמו שלנו, עם סוג דומה של עסקים או עם עולם התוכן שלנו כדי שיוכל להתאים לנו בצורה מירבית ולייצג אותנו נאמנה ברשת.
 2. המלצות- כפי שציינו, שיווק דיגיטלי הפך היום לנפוץ ביותר ונגיש ביותר ועל כן נוכל למצוא המוני מקדמי אתרים. אך איך נדע מיהו מומחה לקידום אתרים שבאמת יניב לנו תוצאות? המלצות! בקשו לראות אתרים שהוא מקדם, בקשו לדבר עם הלקוחות ולשמוע באופן ישיר מהם על התוצאות והעבודה איתו. שאלו שאלות ספציפיות כגון: בכמה גדלו הכניסות לאתר, בכמה גדל יחס ההמרה וכו' כדי להבין באמת את יכולותיו והתוצאות בפועל.
 3. מבטיחים מהר וגבוה- כשמקדם אתרים מבטיח להביא אותנו לתוצאות גבוהות מהר צריכה להידלק לנו נורה. הסיבה היא שיש דרכים מניפולטיביות לקדם אתרים וגם אם ייקח קצת זמן וזה יצליח לזמן מה, גוגל יעלה על העניין והאתר שלך ייענש כך שייקח לך שנים וכסף רב לתקן את המצב (דרכים כגון: הפצה מאסיבית של קישורים חיצוניים באמצעות תוכנות אוטומטיות, למלא את האתר במהירות בתוכן אך באיכות ירודה, מילות חיפוש שמוסתרות מעיני מהגולש ומשובצות ברחבי האתר, רכישת דומיינים קיימים וחזקים וביצוע קישורים לאתר שלכם ועוד).
 4. הכוונה מקצועית- מומחה אמור לכוון אתכם ולתת לכם מידע וכלים איך לעזור לאתר שלכם להיות מקודם, הוא אמור לעודד אתכם לייצר תכנים חדשים, לתת ערך לגולשים ולגרום להם לחזור לאתר שלכם ולדבר עליכם ברשתות החברתיות.
 5. חווית משתמש באתר- לגוגל חשוב שתספקו ללקוח חוויה טובה מהרגע שהוא נכנס לאתר שלכם, הרי הוא זה ששלח את הלקוח לשם והוא רוצה לוודא שהלקוח מרוצה. מקדם טוב ישפר את חווית הלקוח המתחילה בתוצאות החיפוש, לחיצה על האתר שלכם ואפשרות להמרה.

אז אם אתם מבינים את חשיבות הקידום אתרים האורגני בגוגל ומחפשים מומחה שיעשה זאת עבורכם, ערכו ראיון מקיף ומפורט שיאפשר לכם לבחון את הספק דרך הפרמטרים שהצענו וודאו שהוא הכי טוב עבורכם.


רוצה להתחיל לקדם אורגני את האתר שלך? מלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

הפוסט 5 פרמטרים לבחירת מומחה לקידום אתרים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%97%d7%94-%d7%9c%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d/feed/ 0
בניית קישורים חיצוניים 2019- מה צריך לדעת? https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%a7%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%97%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9d-2019/ https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%a7%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%97%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9d-2019/#respond Mon, 25 Feb 2019 12:01:36 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=7248   קידום אתרים בלי קישורים חיצוניים זה כמו סביח בלי חציל, ים בלי מציל, בן אל בלי סטטיק ואפילו אפשר להשוות את זה למכונית בלי צמיגים. אם ההשוואה נראית לכם מוגזמת, ובמיוחד אם אתם רוצים שלאתר שלכם תגיע תנועה משמעותית, מוזמנים לקרוא כאן בדיוק למה חשוב שתהיה לכם אסטרטגיה לבניית קישורים, איך עושים את זה […]

הפוסט בניית קישורים חיצוניים 2019- מה צריך לדעת? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
 

קידום אתרים בלי קישורים חיצוניים זה כמו סביח בלי חציל, ים בלי מציל, בן אל בלי סטטיק ואפילו אפשר להשוות את זה למכונית בלי צמיגים. אם ההשוואה נראית לכם מוגזמת, ובמיוחד אם אתם רוצים שלאתר שלכם תגיע תנועה משמעותית, מוזמנים לקרוא כאן בדיוק למה חשוב שתהיה לכם אסטרטגיה לבניית קישורים, איך עושים את זה נכון ב-2019, אחרי כל השינויים באלגוריתם של גוגל, וגם מהי הדרך הטובה ביותר לשלב את הקישורים עם שאר ערוצי השיווק באינטרנט.

 

 1. למה אי אפשר לקדם אתרים בלי קישורים חיצוניים?

באופן עקרוני כמובן שאפשר לנסות לקדם אתרים בלי קישורים חיצוניים, אבל זה כמו להשתתף בתחרות ריצה כשלכל רגל מחובר עוגן כבד – וזו הייתה המטאפורה האחרונה. מעכשיו הסברים:

הסבר אחד לצורך בניית לינקים שמובילים לאתר שלנו ממקורות שונים הוא שגוגל – גם ב-2019, וגם אחרי שהחברה כבר הבינה שרבים מנצלים את הכוח של הקישורים בדרכים מפוקפקות – עדיין מייחסת להם חשיבות, בדיוק כפי שעשתה בתחילת הדרך. ההבדל הוא שכיום האלגוריתם משוכלל הרבה יותר ומבחין טוב יותר בין לינקים "טובים" ל"רעים"(ספאם) ולכן נדרשת יותר תשומת לב לבניית פרופיל הקישורים (בפסקה הבאה נסביר לכם איך עושים את זה נכון).

ההסבר השני לחשיבות הקישורים החיצוניים הוא המצב בפועל: כל בדיקה שתריצו על כל דף אינטרנט שמדורג גבוה, עם כל כלי לבדיקת קישורים שרק תרצו, תגלה לכם שיש לא מעט אתרים שמפנים אל אותו דף. במיוחד זה המצב כשמדובר על תחומים תחרותיים.

 1. על מה חשוב להקפיד כשיוצרים פרופיל קישורים ב-2019?

כשבוחנים לעומק את העבודה הנדרשת לצורך בניית קישורים חיצוניים בשנת 2019, העבודה הנדרשת שונה באופן מהותי מ-2009 ואפילו מ-2017/8. עדכון פינגווין ושינויים נוספים באלגוריתם של גוגל אולי מקשים על מקדמי אתרים שמנסים לבצע קיצורי דרך, אבל בסופו של דבר הם לטובת הגולשים – וגם לטובת בעלי האתרים הרציניים שיודעים שהשקעה בלקוחות מניבה את הרווחים הגבוהים ביותר.

 • מיפוי מדויק ומפורט של הנכסים הדיגיטליים שלכם – השלב הראשון ביצירת פרופיל קישורים ב-2019 הוא מיפוי מדויק ומפורט של הנכסים הדיגיטליים שלכם. שימו לב – כסף הוא נכס במקרים רבים, אבל לא כשמדובר בלינקים. גוגל נלחמת בכל הכוח בתופעה הזו, כך שקניית קישורים בכסף היא מתכון לאסון. מה כן יכול להוות נכס? תוכן איכותי, מידע, מוצרים, שירותים וגם אנשי העסק.
 • אפיון הגולשים – השלב הבא הוא אפיון הגולשים שאותם אנו רוצים למשוך לאתר. כדאי להגדיר יעדים איכותיים ולא כמותיים – כדי שיגיעו אליכם אנשים שיש סיכוי טוב שיהפכו ללקוחות. על בסיס האפיון הזה מתכננים באיזה נכסים שלכם להשתמש. חדשות מעניינות, אינפוגרפיקות איכותיות, תכנים שמצחיקים את הגולשים. תכנים המספקים מענה לצורך ממשי או  תכנים המלטפים את האגו הם האופציות הטובות ביותר. גם תכנים שנויים במחלוקת יכולים לעבוד (אבל חשוב להיות זהירים כשבוחרים באופציה זו).
 • בחירת המקורות המפנים לאתר שלך בחירה חשובה נוספת היא המקומות שמהם יגיעו הלינקים. האפשרויות רבות ומגוונות: פוסט אורח בבלוג שעוסק בנושא רלוונטי אליכם או כזה שמשיק לתחום הפעילות שלכם, אינדקסים אתרים (כלליים או נישתיים), רשתות חברתיות (כולל יוטיוב ואתרי שיתוף וידאו), אתרי תמיכה, אתרי ידיעות ועוד אופציה רווחת היא החלפת קישורים.
 • בחירת היעד של כל קישור – עוד החלטות משמעותיות במסגרת בניית פרופיל קישורים אפקטיבי ב-2019 הן היעד של כל קישור (עמוד הבית/ עמוד מוצר/ עמוד קטגוריה/ דף אחר באתר) והטקסט שעליו מולבש הקישור (חשוב מאוד לעקוב אחרי ההנחיות העדכניות של גוגל.

מה זה שיווק רב ערוצי ואיך הוא קשור ללינקים? 

אם מבחינת בניית קישורים חיצוניים 2019 שונה משמעותית מהשנים שקדמו לה, בכל מה שקשור ל-MultiChannel Marketing כבר מדובר במהפכה של ממש.

המרחב הדיגיטלי מעניק לנו בחירה בין ערוצי שיווק רבים: חיפושים אורגניים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש, פרסום מודעות ממומנות (גוגל .פייסבוק .יוטיוב ואינסטגרם), ניוזלטרים ושיווק מבוסס תוכן בפרט דרך אאוטבריין וטאבולה. כדי להפיק מקסימום תועלת מכל שקל שמושקע בפרסום באינטרנט, כדאי לפעול בכל הערוצים וליתר דיוק לפנות לכל סוג של לקוח פוטנציאלי בערוצים האידיאליים עבורו.

הנתונים חד משמעיים: כשפונים לגולשים יותר מפעם אחת, שיעור ההמרה מזנק – ובפרט אם מייצרים איתו אינטראקציות במספר ערוצים.

קחו לדוגמה חברת תיירות שיוצרת תוכן איכותי על האטרקציות בפראג עם המלצות ספציפיות לטיולי סקי במדינה היפה ומפרסמת אותו בבלוג שהנושא שלו הוא סקי. הלינק מהבלוג מוביל לדף באתר שבו מפורט טיול ספציפי שהחברה מוכרת ושמאפשר השארת פרטים ליצירת קשר. כשמתבצע שיווק רק ערוצי, אפשר ליצור רשימה שבה כל מי שהגיע לאותו דף דרך הבלוג ולא השאיר פרטים, ולהציג בפניו (במקומות אחרים ברשת) מודעות שיזכירו לו כמה יפה פראג וספציפית כמה כיף לטייל בה ולעשות סקי – וכך להגדיל משמעותית את הסיכוי להפוך את כל אותם מתעניינים ללקוחות.

סיכום: איך להתחיל ליצור קישורים חיצוניים?

אם השתכנעתם שלינקים לאתר שלכם הם משאב רב תועלת שחבל לוותר עליו, כדאי לפנות זמן כדי לענות על השאלות הבאות בפירוט:

 • את מי אתם רוצים למשוך לאתר?
 • באילו נכסים ניתן להשתמש?
 • איך להפוך כל נכס לאטרקטיבי בעיני גולשים רלוונטיים?
 • לאן יוביל כל קישור ומאיפה הוא יצא?

בהקשר של השאלה האחרונה קחו בחשבון שלא בכל מקום שממנו תרצו לינק תוכלו לעשות זאת מבלי לקבל אישור . כדי לקבל אישורים חשוב לבצע את ההפניה באופן מושכל. הדגש האחרון הוא על מיצוי כל הלידים שמגיעים בזכות לינקים חיצוניים, ואתם מוכנים. בהצלחה

המאמר נכתב באדיבות דני שקד SEO Specialist


רוצה להתחיל לבנות קישורים איכותיים לאתר שלך? מלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:


הפוסט בניית קישורים חיצוניים 2019- מה צריך לדעת? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%a7%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%97%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9d-2019/feed/ 0