Agam שיווק באינטרנט https://www.webremarketing.com קידום ושיווק עסקים באינטרנט Sun, 09 May 2021 06:38:53 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.4 https://www.webremarketing.com/wp-content/uploads/2015/09/cropped-icon-32x32.pngAgam שיווק באינטרנטhttps://www.webremarketing.com 32 32 המדריך המלא לכתיבת פוסטים ויראליים בדף העסקיhttps://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%90-%d7%9c%d7%9b%d7%aa%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%a4%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%99%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%90-%d7%9c%d7%9b%d7%aa%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%a4%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%99%d7%9d/#respond Thu, 29 Apr 2021 07:37:15 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11291הפוסטים לא “עובדים” לכם? אחרי שתקרא את המאמר הזה ותיישמו, פתאום זה יתחיל לעבוד! הכתבה מאת רינה יוגל – “טקסטלי” למה הפוסטים לא עובדים לי, למה אף פעם אין לי פוסטים ויראליים, אלו שאלות מיליון הדולר שמנהלי דפים עסקיים ברשת שואלים לעתים קרובות. אז אם יש לכם דף עסקי בפייסבוק, או בכל רשת חברתית אחרת, […]

הפוסט המדריך המלא לכתיבת פוסטים ויראליים בדף העסקי הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

הפוסטים לא “עובדים” לכם? אחרי שתקרא את המאמר הזה ותיישמו, פתאום זה יתחיל לעבוד!

הכתבה מאת רינה יוגל – “טקסטלי”

למה הפוסטים לא עובדים לי, למה אף פעם אין לי פוסטים ויראליים, אלו שאלות מיליון הדולר שמנהלי דפים עסקיים ברשת שואלים לעתים קרובות.

אז אם יש לכם דף עסקי בפייסבוק, או בכל רשת חברתית אחרת, חלק משמעותי מניהול הדף הוא כתיבת פוסטים, ואתם ודאי יודעים שלא קל לגרום לאנשים להגיב על הפוסט או לשתף אותם.

חברות מדיה מובילות בעולם ש”שברו את הראש” בשאלות מה גורם לפוסט להיות ויראלי, מתי הפוסט מקבל תגובות רבות ומתי הוא משעמם ושגרתי, עשו מחקרים וגילו שיש עקרונות מסוימים שאם מיישמים אותם, הם גורמים לחשיפה גבוהה של הפוסט. את כל העקרונות והטיפים שנוצרו אחרי שעות מחקר ארוכות, אנו מביאים במאמר הזה.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

מה הופך פוסט משעמם ושגרתי לפוסט ויראלי!

כתיבת פוסט דורשת הכנה. אנחנו לא יכולים לקפוץ ישר לשלב של כתיבת התוכן, אם  תעשו כך, הפוסטים יהיו משעממים, הגולשים ידלגו עליהם והם אפילו לא יקבלו לייקים, שלא לדבר על תגובה ושיתוף.

לפני שאנחנו מתחילים לכתוב אנחנו צריכים לענות על כמה שאלות: מיהו קהל היעד שלי, מה אני רוצה ממנו ומה המטרה של כתיבת הפוסט. אחרי שענינו על השאלות נוכל להתחיל להתכונן למשימה.

כעיקרון, פוסט איכותי מורכב משלושה גורמים שאסור לוותר עליהם, ערך איכותי ללקוח, פנייה אישית ומתאימה לקהל היעד ותוכן ממוקד ומעניין.

אתם חייבים לתת ללקוח מידע בעל  ערך, ואל תחששו שאתם מגלים סודות מקצועיים, אף אחד לא יגנוב אותם מכן, להפך מידע בעל ערך יהפוך אתכם לאוטוריטה בתחום וככל שתמצבו את עצמכם במקום גבוה יותר מבחינת הידע והניסיון, כך הלקוחות יגיעו דווקא אליכם. ולכן, תנו להם סרטונים מחכימים, מדריכים, טיפים ועוד.

7 טעויות קריטיות המסבירות מדוע יחס ההמרה של הבלוג שלך נמוך

הגדירו את קהל היעד – כשאתם יודעים מי קהל היעד שלכם אתם יכולים לדבר אליו בשפה שלו. אם קהל היעד שלכם הוא צעיר, פנו אליו בשפה קלה, מדליקה וצעירה ותנו להם הרבה סרטונים, החברה הצעירים אוהבים סרטונים! אם קהל היעד שלכם הוא אימהות לאחר לידה נגנו על הרגש והרבו בסיפורים אישיים וכך הלאה.

הכותרת היא חלון  הראווה של הפוסט. אם הכותרת תהיה מפתה ומושכת הם יקראו את הפוסט, אם הכותרת תהיה שגרתית ומשעממת, הם יגללו אל הפוסט הבא.

כותרות טובות הן כותרות המספרות על התועלת של המוצר, אם הגולש יידלק על הכותרת ויבין “מה יצא לו מזה” הוא ישקיע זמן בקריאת הפוסט.

אם המוצר שלכם נותן פתרון לבעיה, לחצו על נקודת הכאב במטרה שהגולש יהנהן בראשו ויגיד: בדיוק מה שקורה לי. על הפתרון ספרו לו בפוסט.

מחקרים מלמדים כי כותרות  של רשימות כמו 10 טיפים  איך להצליח בריאיון עבודה או  כותרות הפותחות במילות השאלה איך או מה, גורמות לחשיפה גבוהה.

השתדלו לכתוב כותרות חיוביות. הרשת והחדשות מלאים בסיפורי זוועה וחדשות רעות ודווקא בגלל זה אנחנו מחפשים לקרוא גם תכנים אופטימיים ומעודדים המשכיחים מאתנו לרגע את בעיות הקיום. כותרת חיובית מאותתת על פוסט חיובי ואנשים, כאמור אוהבים לקרוא דברים חיוביים.

ספרו סיפורים – אנשים אוהבים לקרוא סיפורים, הם ודאי יאהבו לקרוא גם את הסיפורים שלכם. לכל בעל עסק או נותן שירות יש סיפורים מאחורי הקלעים, משעשעים או עצובים, ספרו אותם. אחד הפוסטים שהשפיע עליי לבחור בסדנת דיאטה של פנינה ברט היה פוסט ויראלי שהיא פרסמה ברשת. היא סיפרה על אחת המרזות שלה, אימא צעירה שהורידה עשרים קילו. כשהאימא הגיעה לאסיפת ההורים של בתה, בסיום הפגישה המורה העירה לה שבפעם הבאה עדיף שהאימא תבוא ולא האחות הגדולה. הבנתם את זה? המורה לא זיהתה אותה אחרי שהיא הצליחה להוריד במשקל.

האוהדים בדף שלכם ישמחו להכיר גם את החיים האישיים שלכם. ד”ר שטיין רופא שיניים מחיפה, לדוגמה, הוא אספן מכוניות ישנות. אחת לתקופה הוא הולך לתצוגה של רכבי אספנות, מעלה תמונות של הרכבים ומתייעץ עם האוהדים שלו בדף,  באיזה רכב כדאי להשקיע, הדף מתמלא בתגובות והוא מגיב לכל תגובה.

תשאלו שאלות לדיון, העלו מחלוקות ועודדו את האוהדים בדף העסקי שלכם להביע דעה. אם אתם לדוגמא, מוכרים טלפונים חכמים, אתם יכולים לשאול, מה עדיף אייפון או אנדרואיד, אם אתם מתווכי נדל”ן אתם יכולים לפתוח דיון: מה עדיף לקנות או לשכור דירה וכדומה.

צרו אמינות – אל תגזימו ותנו נתונים אמינים ובדוקים. תוכן אמין מקבל הרבה יותר שיתופים. אם אתם מבטיחים הבטחה בכותרת, אתם צריכים לקיים אותה. אם לא תעשו כך, בפוסטים הבאים לא תקבלו תגובות ויש סיכוי שהגולשים אפילו יינטשו את הדף העסקי שלכם.

כתבו פוסטים עם רגש – ספרו סיפורי הצלחה של המוצר שלכם או להפך, סיפורים של אכזבה. סיפורים מציפים את הרגשות והגולשים מזדהים אתם. מחקרים רבים מלמדים שהפוסטים המצליחים ביותר הם הפוסטים שמעוררים רגשות, המילים שלוחצות על הכפתור שעושה לנו קווצ’ בלב. פוסטים שמעבירים תוכן יבש ללא רגש, לא מעניינים אף אחד.

כתבו בעברית רהוטה וברורה ללא שגיאות כתיב וללא שגיאות ניסוח. דף הפייסבוק הוא כרטיס הביקור שלכם. הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים רוצים לדעת שאתם אנשים אינטליגנטיים ותרבותיים, ולכן הקפידו על כתיבה בעברית רהוטה, נכונה, ברורה וזורמת.

אל תנסו כל הזמן למכור משהו. תנסו לחשוב מה אתם מרגישים כאשר חברות או אנשי מכירות מנסים כל הזמן לדחוף לכם מוצרים. כתבו פוסט מוכר אחד לחמישה עד עשרה פוסטים, בשאר הפוסטים העניקו תוכן  מעניין.

הפיצו את הפוסטים שלכם – כשאתם כותבים פוסט מעניין עשו לו שיתוף גם בדף האישי שלכם כדי להגדיל את החשיפה. שתפו, במידת האפשר, גם בקבוצות רלוונטיות ואם יש לכם רשימת דיוור, השתמשו בה והניעו את הקוראים להיכנס אל הדף, לקרוא את הפוסט לעשות לייק, להגיב או אפילו לשתף.

הקפידו על תזמון מתאים, אל תסמכו על מה שמומחי הרשת אומרים מתי השעות הטובות לפרסם ברשת, בדקו מתי האוהדים שלכם נמצאים. עקבו אחרי הפוסטים שקיבלו את התגובות הרבות ביותר ונסו לפלח את השעה שבה הם פורסמו.

לסיכום,

כתיבה של פוסט ויראלי או פוסט מוכר דורשת ידע בכתיבה שיווקית. אם אתם רוצים ללמוד איך לשווק ברשת ואיך לכתוב פוסט שיווקי מצליח, בואו להירשם לקורס כתיבה שיווקית לבעלי עסקים!

הפוסט המדריך המלא לכתיבת פוסטים ויראליים בדף העסקי הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%90-%d7%9c%d7%9b%d7%aa%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%a4%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%99%d7%9d/feed/ 0
הכנסה נוספת ומציאת קריירה חדשה ומזהירה!https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%9b%d7%a0%d7%a1%d7%94-%d7%a0%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%aa/ https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%9b%d7%a0%d7%a1%d7%94-%d7%a0%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%aa/#respond Thu, 22 Apr 2021 08:17:17 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11269תשמעו סיפור! חיפשתי הכנסה נוספת ומצאתי קריירה חדשה ומזהירה! מארח את רינה יוגל – “טקסטלי” עוד כשהייתי ילדה אימא שלי תמיד ייעצה לי, כדאי לך להיות מורה. רק כך תצליחי לגדל את הילדים בנחת, להגיע הביתה בצהריים ולהיות אתם בימי החופש. שמעתי לעצתה, למדתי הוראה, התמחיתי בתנ”ך ולשון, אהבתי את העבודה, הצלחתי בה וגידלתי ארבעה […]

הפוסט הכנסה נוספת ומציאת קריירה חדשה ומזהירה! הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

תשמעו סיפור! חיפשתי הכנסה נוספת ומצאתי קריירה חדשה ומזהירה!

מארח את רינה יוגל – “טקסטלי”

עוד כשהייתי ילדה אימא שלי תמיד ייעצה לי, כדאי לך להיות מורה. רק כך תצליחי לגדל את הילדים בנחת, להגיע הביתה בצהריים ולהיות אתם בימי החופש. שמעתי לעצתה, למדתי הוראה, התמחיתי בתנ”ך ולשון, אהבתי את העבודה, הצלחתי בה וגידלתי ארבעה ילדים בלי לחץ של שעות עבודה ארוכות ומתישות.

אבל התמונה לא הייתה מושלמת. בכל סוף חודש כשקיבלתי את המשכורת, ליבי החסיר פעימה. המשכורת הייתה די נמוכה ותמיד הרגשתי שחסר לי כסף, היו לי הרבה רצונות וחלומות, אבל אף פעם לא הצלחתי להגשים אותם בגלל מחסור בכסף.

מיד כשהילדים קצת גדלו חיפשתי הכנסה נוספת. אהבתי את הלשון העברית ולמדתי עריכה לשונית ובערבים ערכתי טקסטים ועשיתי הגהות לשוניות. במסגרת העבודה פגשתי סטודנט שאת העבודות האקדמאיות שלו ערכתי. רשת האינטרנט רק התחילה ובעלי עסקים רבים בנו אתרים. הוא הציע לי לעשות הסבה מקצועית. “את כותבת כל כך יפה”, הוא אמר לי “למה שלא תלמדי כתיבה שיווקית, תתחילי לכתוב לאתרים ותרוויחי הרבה יותר”.

שמעתי לעצתו, קפצתי למים, לקחתי קורסים והשתלמויות אצל טובי הקופירייטינג בישראל, קראתי ספרים ומאמרים מהעולם הגדול והתחלתי לכתוב.

הביקוש לכתיבה שיווקית היה עצום, כשההצלחה האירה לי פנים פתחתי חברת תוכן, את חברת “טקסטלי”. כשזיהיתי את הצורך בכותבי תוכן מקצועיים פתחתי את “מכללת טקסטלי” שבה לימדתי קורס לכתיבה שיווקית. בקורס לימדתי את רזי הכתיבה השיווקית, איך מקדמים אתרים באמצעות תוכן, איך מנהלים דפים ברשתות החברתיות ,איך כותבים טקסטים שיווקיים ומניעים לפעולה ועוד.

אל הקורס שלי הגיעו אנשים מכל גווני הקשת, גברים ונשים. בעלי עסקים שרצו ללמוד איך לשווק את העסק שלהם, גברים ונשים שאהבו את המילה הכתובה וחיפשו, כמוני, הכנסה נוספת או קריירה חדשה, אנשים שעבדו בשיווק, אנשים שעסקו בשיווק שותפים ורצו ללמוד איך לשווק את המוצר שלהם, בעלי אתרים שמכרו מוצרים ברשת ורצו ללמוד להניע את המכירות, בוני אתרים ועוד.

הקורס לא היה זול, אבל שמו עבר מפה לאוזן והכיתות התמלאו, עד שהגיעה הקורונה. לא יכולתי ללמד בצורה פרונטלית, אך מאוד מהר התעשתי ובניתי קורס אונליין דיגיטלי. את הקורס הדיגיטלי שלי אני מוכרת במחיר אטרקטיבי במיוחד לגולשי האתר “עגם שיווק באינטרנט“.

את המסלול הארוך שעברתי, את ההשקעה בלימודים, בזמן ובכסף ואת הניסיון הרב שצברתי קיצרתי לשישה שיעורים ממוקדים, מרתקים ומעניינים שבסופם יוכלו הלומדים להיות כותבי תוכן מצליחים, לא פחות ממני.

יועצי הכלכלה מלמדים אותנו לצמצם בהוצאות כאשר המינוס בבנק גדל והולך, אני אומרת להפך, בואו להגדיל את ההכנסות, לעבוד במקצוע מרתק ומתגמל וליהנות מהכנסה נוספת של מאות עד אלפי שקלים בחודש, והשמיים הם הגבול

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

מהיום כל אחד יכול ליהנות מיתרונות רבים גם בלי ניסיון קודם!

הדרישה לכותבי תוכן מקצועית גוברת והולכת בכל העולם וגם בישראל. בכל העולם המפרסמים והמשווקים הגדולים עברו לשווק באמצעות תוכן שיווקי, זה קורה בעולם הגדול וזה הגיע גם לישראל.

כותב תוכן שיווקי זוהי עבודה מרתקת ומעניינת. במסגרת המחקר שאנו עורכים ברשת כדי לאסוף חומר על אודות הכתבה שאנחנו רוצים לכתוב, אנחנו מכירים תחומי ידע רבים, פגשים כתבות ומאמרים מרתקים ונהנים, ולא רק מהכתיבה.

כותב תוכן שיווקי יכול לעבוד בכל שעה ומכל מקום. אתם יכולים לעבוד מהבית, לקחת את המחשב הנייד לבית קפה, לשפת הים, לטבע ולכל מקום שבו יש חיבור לרשת ולעבוד. תופעת הנווד הדיגיטלי תופסת תאוצה ורבים מבוגרי הקורס שלי נמצאים בחו”ל, בתאילנד, בלונדון, בברלין ועוד. הם נמצאים שם מסיבות שונות, אך המכנה המשותף לכולם הוא שכולם מתפרנסים מכתיבה שיווקית.

אתם עובדים בלי בוס על הראש, אתם יכולים להחליט מהן שעות העבודה הנוחות לכם ואתם יכולים להחליט כמה אתם רוצים להרוויח, מאות שקלים, אלפים או עשרות אלפים.

כדי לפתוח עסק בתחום הכתיבה השיווקית, אין צורך להשקיע כספים, לא צריך לשכור משרד, אין צורך להשקיע במלאי, לא צריך להתקשר לספקים. אתם צריכים רק מחשב, חיבור לאינטרנט וקורס חד פעמי של קורס כתיבה שיווקית ואתם יכולים כבר להרוויח.

בקורס כתיבה שיווקית של “מכללת טקסטלי” תלמדו לכתוב לכל הפלטפורמות השיווקיות ברשת המבוססות על תוכן. בסיום הקורס תוכלו לכתוב לאתרים, תוכלו לקדם אתרים באמצעות תוכן, אתם יכולים לנהל רשימות דיוור ולכתוב מיילים שיווקיים שכולם יסתקרנו ויפתחו, תוכלו לנהל דפי פייסבוק עסקיים, לכתוב דפי מכירה ונחיתה, לכתוב קטלוגים, טקסטים למודעות, לפלאיירים ועוד. כבר  אחרי השיעור השני תוכלו להתחיל לעבוד ולהחזיר את ההשקעה של עלות הקורס.

לא צריך לחפש בכל פעם לקוחות חדשים, חלק גדול מהלקוחות שלכם ייהפכו ללקוחות קבועים והם יספקו לכם עבודה קבועה בכל חודש.

כמה אפשר להרוויח מכתיבת תוכן?

את ההצלחה אי אפשר למדוד והיא שונה מאחד לשני, אך אם תעבדו שלוש עד ארבע שעות ביום תוכלו להרוויח אלפי שקלים בחודש אם תרצו להתקדם ולהתפתח, תוכלו לפתוח עסק עצמאי ולהעסיק עובדים והשמיים הם הגבול.

האם נוכל למצוא עבודה?

כן, בהחלט! הביקוש לכותבי תוכן הוא עצום והעבודה בתחום היא אינסופית, ובסיום הקורס אני מנחה איך למצוא עבודה. רבים מבוגרי הקורס שלי מצאו עבודה כבר מיד בסיום הקורס, מירי שבתחילה לא האמינה בקורס, אך החליטה לנסות בכל זאת, עובדת במשרד פרסום גדול ואומרת שהקורס שינה את חייה, נועה שעובדת בבנק אבל תמיד חלמה על כתיבה, משלבת את העבודה בבנק יחד עם עבודה מהבית בכתיבה השיווקית, הדס, שהייתה סטייליסטית מתחילה כשנרשמה לקורס הצליחה לשווק את עצמה נהדר והיום היא סטייליסטית מצליחה ועוד.

ולא, אתם לא חייבים להיוולד עם העט ביד. גם אם לא כתבתם עד היום, אני אלמד אתכם לכתוב! כותב תוכן טוב לא חייב להיות טיפוס יצירתי במיוחד. כ- 80% מאומנות כתיבת התוכן היא טכניקה נלמדת ונרכשת ורק אולי כ- 20% נשען על יצירתיות. בקורס שלי תקבלו נוסחאות, מבנים ותבניות קבועות שיסייעו לכם בכתיבה.

וכבונוס נוסף, כל מי שנרשם לקורס מקבל חינם, קורס לפרסום ממומן בפייסבוק. בארבע וחצי שעות ממוקדות תלמדו לעשות פרסום ממומן בפייסבוק ולפתוח ערוץ נוסף של הכנסה נוספת!

הפוסט הכנסה נוספת ומציאת קריירה חדשה ומזהירה! הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%94%d7%9b%d7%a0%d7%a1%d7%94-%d7%a0%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%aa/feed/ 0
שימוש נרחב באופציית גוגל מפותhttps://www.webremarketing.com/%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%a9-%d7%a0%d7%a8%d7%97%d7%91-%d7%91%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%a6%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c-%d7%9e%d7%a4%d7%95%d7%aa/ https://www.webremarketing.com/%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%a9-%d7%a0%d7%a8%d7%97%d7%91-%d7%91%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%a6%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c-%d7%9e%d7%a4%d7%95%d7%aa/#respond Thu, 15 Apr 2021 11:28:16 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11194גוגל מפות היא אופציה נפלאה עבור כל אדם שמעוניין להבין היכן ממוקם בית, אתר, עסק או כל דבר אחר, שאליו הוא אמור להגיע או להשתמש בשירותים שהוא מעניק. קישור למערכת Google business מה מיוחד בגוגל מפות גוגל מפות הן אופציה מדויקת מאד של מפות הן בארץ והן בעולם. גוגל השקיעה משאבים רבים לאורך זמן רב, […]

הפוסט שימוש נרחב באופציית גוגל מפות הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

גוגל מפות היא אופציה נפלאה עבור כל אדם שמעוניין להבין היכן ממוקם בית, אתר, עסק או כל דבר אחר, שאליו הוא אמור להגיע או להשתמש בשירותים שהוא מעניק.

מה מיוחד בגוגל מפות

גוגל מפות הן אופציה מדויקת מאד של מפות הן בארץ והן בעולם. גוגל השקיעה משאבים רבים לאורך זמן רב, כדי ליצור מפות מפורטות שכוללות כל נקודה בכל מקום ברחבי העולם הן בעיר והן בטבע. בזכות הדיוק הזה נוח מאד להשתמש באופציית גוגל מפות לשימושים שונים בחיי היום יום ובטיולים.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

שימוש במפות של גוגל

ביום יום הציבור משתמש באופציית גוגל מפות:

 • כדי להכיר מסלולים של התחבורה הציבורית וכך להגיע מנקודה לנקודה בדרך המהירה והנוחה ביותר.
 • כדי לדעת כיצד להגיע באופן רגלי למיקום מסוים שאינו מוכר לאותו אדם.
 • כדי לנווט נסיעה במכונית ליעד שאינו מוכר, או לחלופין כדי לקבל הנחיה על המסלול הקצר והנוח ביותר ללא פקקי תנועה, בדרך שיש בה פחות רמזורים. כל זאת תוך קבלת לוחות זמנים על המסלולים השונים וזמן ההגעה ליעד בשעות שונות של היום והלילה.

אפשרות זו מקלה מאד על אדם שאמור להגיע לפגישה, לבדיקה רפואית, לאירוע וכך הוא יודע מתי עליו לצאת מהבית, כדי להגיע ליעד בשעה שנקבעה לו וזאת ללא איחור.

 • עבור רוכבי האופניים שמעוניינים לצאת לטיול אתגרי ביער או בכל מקום אחר, המפה תסמן עבורם את הדרך האפשרית ותתריע מסכנות כמו קרבה לכביש, נחל וכל מסלול שהוא שונה מהשטח הרגיל.
 • תכנון מסלול טיול בארץ ובחו”ל לקראת נסיעה. אפשר לסמן בדרך קלה ופשוטה על גבי המפה הווירטואלית נקודות שבהם רוצים לבקר, מסלולים יומיים, אייקונים המסמנים מסעדות, מוזיאונים, תחנות אוטובוס ועוד. בדרך זו יודעים בכל יום מה המסלול שתוכנן מראש והוא יוצר ימי טיול פרקטיים ונינוחים. לאחר ההטמעה, אפשר לשתף את המפה עם חברים באמצעות הגוגל דרייב כך שאפשר יהיה לגבש חשיבה משותפת ולבצע שינויים נדרשים ורעיונות חדשים לתכנון הטיול בכל נקודה בארץ ובעולם.

שימוש במפות לטובת העסקים

העסקים מעוניינים שיגיעו אליהם לקוחות פוטנציאליים ולכן הם מציבים את ההפניה של גוגל מיי ביזנס באתר האינטרנט של החברה, הלקוחות רואים היכן ממוקם העסק והם יכולים להיכנס לדרכי ההגעה כדי להבין מהי הדרך הנוחה ביותר עבורם כדי להגיע ליעד במועד באידיאלי עבורם.

תכנון פעולות אישיות על גבי המפות

ההטמעה של המסלולים האישיים על גבי המפות מאפשרת לכל אדם לתכנן את לוח הזמנים שלו באופן נוח. אם יש לו צורך להגיע לכמה נקודות באותו יום הוא בוחן באמצעות גוגל מפות את הנתיבים השונים ואת האפשרויות של ההגעה במסלולים השונים כדי להחליט מהי הדרך האופטימלית עבורו. מה תהיה הנקודה הראשונה, הנקודה השנייה והמשך הדרך כדי ליצור מסלול מעגלי בנתיבים המתאימים ביותר.

השימוש בגוגל מאפ יצר מהפך אמיתי בהתנהלות של אזרחים וארגונים שונים וללא ספק הוא מקל מאד על ההתנהלות היום יומית.

הפוסט שימוש נרחב באופציית גוגל מפות הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%a9-%d7%a0%d7%a8%d7%97%d7%91-%d7%91%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%a6%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c-%d7%9e%d7%a4%d7%95%d7%aa/feed/ 0
איך קונים מטבעות דיגיטליים בדרך בטוחה? כל הפרטיםhttps://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%a7%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%a7%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/#respond Mon, 12 Apr 2021 08:49:18 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11173קיימות מספר דרכים לביצוע רכישת מטבעות דיגיטליים. הקו המנחה הוא לקנות מזירות מסחר שהן בטוחות ולא מאתרים שאינם מוכרים ולכן הקנייה בהם עלולה להיות מסוכנת ובעייתית. רכישת מטבעות דיגיטליים באתרים השונים אחד האתרים הפופולריים ביותר בישראל לקניית מטבעות דיגיטליים הוא ביטס אוף גולד שהוא החברה היחידה בישראל בעלת רישיון נש”מ (נותן שירות מטבע). מדובר בחברה […]

הפוסט איך קונים מטבעות דיגיטליים בדרך בטוחה? כל הפרטים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

קיימות מספר דרכים לביצוע רכישת מטבעות דיגיטליים. הקו המנחה הוא לקנות מזירות מסחר שהן בטוחות ולא מאתרים שאינם מוכרים ולכן הקנייה בהם עלולה להיות מסוכנת ובעייתית.

רכישת מטבעות דיגיטליים באתרים השונים

אחד האתרים הפופולריים ביותר בישראל לקניית מטבעות דיגיטליים הוא ביטס אוף גולד שהוא החברה היחידה בישראל בעלת רישיון נש”מ (נותן שירות מטבע). מדובר בחברה אמינה שפעילה כבר מספר שנים בתחום זה ולכן אפשר באמצעות ממשק קל לתפעול לרכוש מטבעות דיגיטליים שונים על פי החלטתו של הסוחר.

אופציה נוספת היא ביצוע קניה באמצעות חשבון בזירת מסחר בחו”ל כמו בבורסת בינאנס. שם אפשר לרכוש סוגים מגוונים של מטבעות. היתרון הוא שמדובר באתר נזיל ולכן הקניה בו מתבצעת במהירות, אין צורך להמתין להימצאותם של המטבעות אלא נכנסים לאתר ורוכשים בקלות ללא צורך בהמתנה לספר הפקודות אלא קונים במחירי השוק.

אפשר לשלם לצורך קניה של מטבעות דיגיטליים באמצעות חשבון בנק בחו”ל וזאת ללא צורך בתשלום עמלות מסחר גבוהות או באמצעות כרטיס אשראי שבורסת בינאנס תומכת.

אתרי אינטרנט לקניית מטבעות דיגיטליים

קיימים אתרי אינטרנט נוספים אשר עוסקים בתחום רכישת המטבעות כמו לדוגמה:

הייביטיסי – אתר אירופאי אשר השיק פלטפורמה שבה מפקידים את המטבעות כמו ביטקווין לכתובת אישית ולאחר ההפקדה הראשונית אפשר לסחור במטבעות השונים. עמלת הקניה נעה סביב % 0.1 והיתרון הוא שקיימת אפשרות לסחור בהרבה מאד סוגים של מטבעות דיגיטליים מובילים ובנוסף לכך ליצור פיצולים.

ביינאנס – זהו אתר קוריאני אשר מאופיין בכך שאפשר לרכוש מטבעות באמצעות כרטיסי אשראי ולשלם עמלת קנייה נמוכה של % 1. היתרון באתר זה הוא שיש להם גם את המטבע שלהם  BNB ואפשר לקנות גם אותו.

קאראן – גם באתר זה אפשרות לרכוש באמצעות כרטיסי האשראי של מאסטקארד ושל ויזה. הממשק של אתר זה הוא נוח וקל מאד לשימוש. בשלב ראשון מזדהים באמצעות תעודת זהות או רישיון נהיגה ומהנקודה הזו אפשר לבצע קניית מטבעות דיגיטליים באופן חופשי, תוך תשלום עמלה בסך % 0.026 ובנוסף לכך גם עמלה של חברת כרטיסי האשראי.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

התנודתיות של המטבעות הדיגיטליים

מי שסוחר במטבעות הללו מודע לעובדה שקיימת תנודתיות רבה בערך של כל אחד מהם ואין כל אפשרות לדעת מה יהיה ערכו מחר. לפעמים הם עולים מעלה מעלה ולפעמים קיימת צניחה משמעותית בערכם.

לכן מי שסוחר במטבעות דיגיטליים חייב לנהל את הסיכונים של הכספים שהוא משקיע באופציה זו. בשלב ראשון להשקיע סכומים קטנים ולא לסכן הון גדול. רק לאחר תקופה שמכירים את אופי ההתנהלות ויש תחושה שמבינים את המגמה, אפשר להוסיף סכומים נוספים.

עם זאת חשוב לא לסכן כספים שאם ייעלמו יצרו בעייתיות בהתנהלות הכלכלית היום יומית המשפחתית. תמיד קיים סיכון שערכם של הכספים הללו ירד, יעלם עקב פריצה, או ניהול כושל או איבוד ערך משמעותי של המטבעות הדיגיטליים או של חלק מהם.

הפוסט איך קונים מטבעות דיגיטליים בדרך בטוחה? כל הפרטים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%a7%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/feed/ 0
כיצד תוכלו לעבודה מהבית ולהרוויח כסף? רמז – שיווק באינטרנטhttps://www.webremarketing.com/%d7%9b%d7%a1%d7%a3-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98/ https://www.webremarketing.com/%d7%9b%d7%a1%d7%a3-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98/#respond Tue, 06 Apr 2021 12:57:41 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11124בואו להכיר שלושה כלים עוצמתיים שיאפשרו לכם להרוויח כסף מהבית, והרבה! מאת: רינה יוגל / טקסטלי נגיף הקורונה טרף את שוק העבודה, אלפי עובדים עברו לעבוד מהבית ועוד יותר אנשים מחפשים רעיונות באיזה תחום כדאי להשתלב בעבודה מהבית. במאמר זה אני מביא שלושה רעיונות מצוינים ושלושתם קשורים לתחום הלוהט של שיווק באינטרנט ועבודה מהבית. כיום לאחר […]

הפוסט כיצד תוכלו לעבודה מהבית ולהרוויח כסף? רמז – שיווק באינטרנט הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

בואו להכיר שלושה כלים עוצמתיים שיאפשרו לכם להרוויח כסף מהבית, והרבה!

מאת: רינה יוגל / טקסטלי

נגיף הקורונה טרף את שוק העבודה, אלפי עובדים עברו לעבוד מהבית ועוד יותר אנשים מחפשים רעיונות באיזה תחום כדאי להשתלב בעבודה מהבית.

במאמר זה אני מביא שלושה רעיונות מצוינים ושלושתם קשורים לתחום הלוהט של שיווק באינטרנט ועבודה מהבית. כיום לאחר שחלק גדול מהפעילות העסקית במשק עברה לרשת האינטרנט, אם אתם מחפשים רעיון לעבודה מהבית אולי כדאי לכם לחשוב ולהשתלב באחד מהתחומים הבאים.

מכירת מוצרים ברשת

אין כמעט בית שאליו לא הגיעו שליחים עם מוצרים שנקנו ברשת האינטרנט בתקופת הקורונה. אנשים התרגלו לרכוש מוצרים דרך הרשת, זה קל, זה נוח, זה חוסך זמן וזה יישאר איתנו לתמיד. מכירת מוצרים דרך רשת האינטרנט היא העתיד וזו אופציה נהדרת להתפרנס מהבית.

לפני שאתם פותחים חנות אינטרנטית (אתר אינטרנט) אתם צריכים להחליט מה אתם רוצים למכור. אל תיצמדו דווקא למוצרים פופולאריים, במוצרים האלו יש הרבה תחרות, כדאי לבחור מוצרים עם נישה קטנה ומצומצמת. נכון קהל היעד הוא פחות גדול, אבל הוא הרבה יותר ממוקד ואין הרבה מתחרים.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

איך תוכלו לקבל רעיונות? זה ממש פשוט. עקבו אחרי בלוגים או מגזינים פופולאריים ונסו ללכוד מוצר מעניין או לעקוב אחרי טרנדים מבוקשים שאותם תוכלו למכור.

 • עקבו אחרי ידוענים ברשת מהאינסטגרם. גם בארץ, גם בחו”ל. הניסיון מלמד שהמוצרים שאותם מפרסמים הידוענים, לובשים או משתמשים בהם, הופכים ללהיט ברשת ונחטפים מיד.
 • באלי אקספרס אין כמעט מוצר שלא נמצא בו. חרשו את האתר ונסו לצוד מוצרים מיוחדים, בטח תיתקלו באחד המוצרים שידליקו אתכם. שימו לב לרייטינג של המוצר ולחוות הדעת של הרוכשים. זה יקל עליכם להחליט איזה מוצר לבחור.
 • שאלו את החברים ברשתות החברתיות. אתם יכולים לנסח, למשל, שאלה כזו, אילו היו שואלים אתכם על איזו מתנה ליום הולדת אתם חולמים, מה הייתם מבקשים? או: איזה מוצר הייתם קונים אם הוא היה נמכר במחיר זול יותר? מהתשובות תקבלו אינדיקציה על מוצרים אהובים.

איך תמכרו?

אתם יכולים לבנות בעצמכם או לשלם למעצב/ת אתרים אתר מכירות ברשת (חנות אינטרנטית), אבל קחו בחשבון שמדובר על הוצאה אומנם לא כמו לפתוח עסק פיזי. בנוסף, תידרשו לעשות קידום אתרים לאתר על מנת להגיע למקומות הראשונים בתוצאות של גוגל. דרך קלה יותר היא לפתוח חנות באי. ביי או באמזון.

קניית אתר מיד שנייה

לקנות אתר אינטרנט פעיל זוהי דרך מעולה להרוויח כסף מהבית מהשקעה של מישהו אחר. כדאי לקנות אתר פעיל אשר מייצר כבר רווחים טובים דרך שיווק שותפים, ממכירת מוצרים, מפרסומות, מכתיבת תוכן, ממכירת לידים ועוד .

יש מספר מקומות שבהם תוכלו לקנות אתרים מיד שנייה:

 • פליפה – FLIPPA– זוהי  זירה בין לאומית לקנייה של אתרים מכנים ונכסים דיגיטליים כמו אתרי תוכן, אתרים של שיווק שותפים , חנויות דרופשיפינג, אפליקציות ועוד.
 • פלופ – זוהי זירה ישראלית למכירה וקנייה של נכסים דיגיטליים.
 • קבוצות פייסבוק – חפשו ברשת הפייסבוק קבוצות שבהן מוכרים או קונים אתרי אינטרנט.

למה צריך לשים לב לפני הקנייה?

 • חשוב לשים לב האם האתר כבר מייצר רווחים. אם האתר כבר מייצר רווחים, תמיד תוכלו ליהנות מהכנסה שוטפת ואפילו להגדיל את אפיקי ההכנסה.

 • האם האתר עוסק בנישה מוכרת לכם שאתם מבינים בה. אם לא, יהיה לכם קשה לייצר תוכן חדש עבור האתר וקחו בחשבון שכל אתר צריך להתעדכן ולהתחדש בתוכן כל הזמן.

 • בדקו על איזו פלטפורמה בנוי האתר והאם מערכת הניהול שלו קלה וידידותית למשתמש.

 • האם לאתר יש דירוג אורגני גבוה בגוגל. אתר שנמצא במקומות הגבוהים של גוגל הוא אתר עם תנועה רבה, ותנועה מייצרת כסף.

 • האם יחד עם הקניה של האתר תקבלו גם רשימת תפוצה? כאשר יש לכם רשימת תפוצה גדולה וחזקה אתם יכולים לחסוך עלויות רבות בפרסום וחסינים מפני שינויים שגוגל יכולה לבצע באלגוריתם החיפוש, שינויים העלולים לדחוק אתכם אחורה בתוצאות החיפוש.

 • בדקו את ההיסטוריה של האתר. אתם לא תרצו לקנות אתר המוכר מצעי מיטה ולגלות שבעבר האתר היה בעל תוכן מיני וכך הוא תויג בגוגל וברשתות החברתיות.

 • בדקו מאין מגיעה התנועה מהאתר, האם היא מגיעה מתוצאות חיפוש אורגניות בגוגל, מהרשתות החברתיות ועוד. שימו לב מהיכן מגיעים רוב הגולשים, אם הם, למשל, מגיעים מהמזרח יכול להיות בהחלט שמדובר באתר המוכר קליקים וזוהי לא תנועה אמיתת שתייצר לכם רווחים.

 • בדקו כמה קישורים נכנסים יש לאתר – ככל שיש יותר קישורים נכנסים, כך האתר נחשב לרציני וסמכותי יותר.

 • בחנו את הסטטיסטיקות של האתר, כמה אנשים נכנסים, כמה זמן הם נשארים באתר ועוד.

טיפ שלנו: אם אתם לא מכירים את כל הכלים שיסייעו לכם לבדוק את איכות האתר, כדאי לכם להתייעץ עם מומחה בקידום אתרים. זה אומנם לא בחינם, אך זה עשוי לחסוך מכם הרבה עוגמת נפש והפסדים כספיים.

כתיבת תוכן – עם מקצוע כזה מעניין , מתגמל ומבוקש, נראה אתכם יוצאים מהבית...

התוכן הוא הגורם המניע את השיווק ברשת. וכבר אמר סט גודין, גורו שיווק מפורסם, אין לנו שיווק מוצלח יותר מאשר השיווק באמצעות תוכן.

כמה נתונים שכדאי לכם לדעת:

 • 93% מהכניסות לאתרים מגיעים ממנועי החיפוש.

 • 85% מהגורמים המקדמים את האתר במנוע החיפוש הוא התוכן!

 • בכל יום נקראים בעולם 3.000.000 מאמרים והמספר רק עולה.

 • 87% מהחברות הגדולות עולם משווקות באמצעות תוכן.

התוכן הוא המלך, זה אולי כבר משפט שחוק אך הוא אקטואלי יותר ויותר מיום ליום. מה שמניע היום כל אתר איכותי ברשת הוא התוכן. תוכן איכותי מביא לתנועה גדולה לאתר, תנועה גדולה מביא לחשיפה של המוצרים או השירות וכמובן למכירות.

אם יש לכם אהבה למילה הכתובה, אתם יכולים להשתלב בקלות בתחום. אתם לא חייבים להיות יצירתיים במיוחד. 80% מהכתיבה מבוססת על תבנית ומבנים קבועים שאותם אפשר ללמוד ורק 20% זה יצירתיות.

למה כדאי גם לכם להיות כותבי תוכן?

 • כי הביקוש לכתיבת תוכן גובר והולך מיום ליום.

 • כי אתם יכולים להחליט כמה כסף אתם רוצים להרוויח, מאות או אלפי שקלים והשמיים הם הגבול!

 • כי אתם יכולים לעבוד מהבית או מכל מקום שבו יש חיבור לרשת, אפילו מחו”ל.

 • כי אין לכם בוס על הראש, אתם מחליטים מתי אתם רוצים לעבוד, באיזה ימים , באיזה שעות ואיפה?

רגע לפני שאתם מחליטים להיות כותבי תוכן - 5 דברים שחשוב לדעת

אסור להעתיק תכנים ברשת. גוגל מענישה את האתרים עם תכנים מועתקים. מותר רק לשכתב. אתם יכולים לקרוא מספר מאמרים בתחום, ללמוד אותו ולבנות מאמר חדש משלכם.

חשוב לשלב מילות מפתח בטקסטים.

חשוב לכתוב תוכן בעל ערך, תוכן מעניין שישאיר את הגולש באתר.

חשוב להשקיע בכותרות. הכותרת היא חלון הראווה של המאמר, אם תהיה יפה ומושכת,  היא תלכוד את הגולש והוא ייכנס לקרוא את המאמר

הקפידו על עברית תקנית, על פיסוק נכון, על מבנה משפט נכון ועל קריאה זורמת.

כתבו בקריאה סרוקה – בעידן שלנו הרשת מוצפת בתכני ולאנשים אין סבלנות לקרוא אותם.  תקל על הגולש לקרוא את הכתוב ותעביר  בקלות את המסרים העיקריים של המאמר.

אם אתם רוצים להשתלב בכתיבת תוכן אבל לא יודעים איך כותבים?

קורס כתיבה שיווקית של “מכללת טקסטלי” ילמד אתכם את כל הסודות של כתיבה שיווקית. בהשקעה כספית מינימלית.

הפוסט כיצד תוכלו לעבודה מהבית ולהרוויח כסף? רמז – שיווק באינטרנט הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%9b%d7%a1%d7%a3-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98/feed/ 0
מידע מרתק על בורסת מטבעות דיגיטלייםhttps://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%95%d7%a8%d7%a1%d7%aa-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%95%d7%a8%d7%a1%d7%aa-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/#respond Tue, 30 Mar 2021 11:54:16 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11089קיימות כמה בורסות בעולם אשר נסחרות בהן מטבעות דיגיטליים, אחת הבורסות העיקריות היא בורסת Binance אשר הוקמה בסין אך היא פועלת ממלטה. בורסה זו היא בעלת מוניטין רב כיוון שנעשות בה עסקאות רבות בכל המטבעות הקריפטוניים בכל רגע נתון. אף על פי שהיא לא מפוקחת, היא נחשבת כבורסה הטובה בעולם. בנוסף, היא תומכת גם בשפה […]

הפוסט מידע מרתק על בורסת מטבעות דיגיטליים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

קיימות כמה בורסות בעולם אשר נסחרות בהן מטבעות דיגיטליים, אחת הבורסות העיקריות היא בורסת Binance אשר הוקמה בסין אך היא פועלת ממלטה.

בורסה זו היא בעלת מוניטין רב כיוון שנעשות בה עסקאות רבות בכל המטבעות הקריפטוניים בכל רגע נתון. אף על פי שהיא לא מפוקחת, היא נחשבת כבורסה הטובה בעולם.

בנוסף, היא תומכת גם בשפה עברית מלאה.

המוניטין של בורסת Binance

לאור שמה הטוב של בורסה זו, יש בה נפח גבוה של מסחר באמצעות מטבעות דיגיטליים. משתמשים רבים מעדיפים לבצע את העסקאות שלהם באמצעות בורסת מטבעות דיגיטליים ולכן גדל בהתמדה מאגר המטבעות שלה והבורסה משפרת כל הזמן את התשתיות שלה, באמצעות הגדלת כמות השרתים המקצועיים והאיכותיים על הפלטפורמה.

לאור המיומנות הרבה של מפעילי בורסת מטבעות דיגיטליים מתפתח בה אקו סיסטם חדש אשר כולו מבוסס על בלוקצ’יין וסוגים רבים של מטבעות דיגיטליים מתוך ההיצע של כ – 5,000 מטבעות אשר קיימים בזירת המסחר.

הכדאיות של מסחר דרך בורסת בינאנס

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

המסחר בבורסה

כדי לסחור בבורסת Binance וגם בבורסות אחרות חייב כל סוחר להיות בעל ידע רחב ככל האפשר בתחום זה. חשוב ללמוד, להתעמק ולהתנסות בשלב ראשון לסחור בהיקפים קטנים של רמת המטבעות ובהמשך כאשר המשקיע מרגיש שיש לו ידע רב בכך, הוא ימשיך ויעלה את רמת הסיכון שלו.

לאור העובדה שמדובר בסכום חדש יחסית שהוא שונה במהותו ממסחר בבורסה רגילה, קיים חשש שלקוחות יאבדו את כספים לאור חוסר הידע המקיף ולכן בכל עניין עדיף לפנות לתמיכה של בורסת בינאנס, על אף שהשירות שלהם הוא די איטי.

בורסת מטבעות דיגיטליים אינה עניין של מה בכך, יש להכירה היטב אך לאחר שמכירים את אופן ההתנהלות זוהי פלטפורמה מצוינת שיכולה ליצור רווחיות נאה, כאשר סוחרים בה לטווח הרחוק.

שמירה על הכספים

בבורסת בינאנס קיימת קרן ביטוח פנימית. בעבר הייתה פריצה למאגר מטבעות זה והפורצים הצליחו לגנוב סכום משמעותי בשווי של 40 מיליון דולר. בדיוק בשביל מקרים מסוג זה קיימת קרן הביטוח, אשר הופעלה לאחר מקרה זה וכיסתה את הפערים שנוצרו.

תחומי הפעילות של בורסת בינאנס

הבורסה מפעילה קרנות אשר עוסקות בתחומים רבים כמו גיוס המונים, מתן הלוואות, תחומים טכנולוגיים, מבחר בחוזים עתידיים, קרן תרומות ועוד.

ארנקים דיגיטליים מומלצים:

הפוסט מידע מרתק על בורסת מטבעות דיגיטליים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%91%d7%95%d7%a8%d7%a1%d7%aa-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/feed/ 0
תוכן שיווקי מקודם – שיווק לגיטימי או תרמית?https://www.webremarketing.com/%d7%aa%d7%95%d7%9b%d7%9f-%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7%d7%99-%d7%9e%d7%a7%d7%95%d7%93%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%aa%d7%95%d7%9b%d7%9f-%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7%d7%99-%d7%9e%d7%a7%d7%95%d7%93%d7%9d/#respond Thu, 25 Mar 2021 09:35:24 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11079הוא שייך למשפחה של הכתיבה השיווקית, הוא מייתר את המשרדים ליחסי ציבור, הוא מחליף את הפרסומות הקלאסיות, אנחנו פוגשים אותו בעיתונות הכתובה, באתרי החדשות הדיגיטליים, לפעמים אפילו בעמודים הראשונים, בעולם כבר רוב המשווקים עברו להשתמש בו וגם בישראל הוא נמצא בעלייה, הוא יעיל וזול יותר ממודעות, מפרסומות בטלוויזיה והוא מצליח להעביר את המסרים השיווקיים בהצלחה […]

הפוסט תוכן שיווקי מקודם – שיווק לגיטימי או תרמית? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

הוא שייך למשפחה של הכתיבה השיווקית, הוא מייתר את המשרדים ליחסי ציבור, הוא מחליף את הפרסומות הקלאסיות, אנחנו פוגשים אותו בעיתונות הכתובה, באתרי החדשות הדיגיטליים, לפעמים אפילו בעמודים הראשונים, בעולם כבר רוב המשווקים עברו להשתמש בו וגם בישראל הוא נמצא בעלייה, הוא יעיל וזול יותר ממודעות, מפרסומות בטלוויזיה והוא מצליח להעביר את המסרים השיווקיים בהצלחה רבה.

אז מה זה תוכן שיווקי, ואיך גם אתם יכולים להתפרנס ממנו?

מחקר חדש קובע: התוכן השיווקי זהו ערוץ הפרסום האפקטיבי ביותר!

תוכן שיווקי זהו תוכן שנוצר במטרה לשווק משהו. הוא נותן ערך לפני שהוא מבקש כסף, הוא אינו מוכר עכשיו, אלא מפתח מערכת יחסים עם הלקוח הפוטנציאלי, הוא מחזק את המיתוג של המוצר ובשורה התחתונה הוא מביא גם למכירה.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

בענף העיתונאות התוכן השיווקי מעורר מחלוקת. עיתונאים ותיקים ושמרניים טוענים כי זהו שם מכובס לפרסומת סמויה במסווה של כתבה עיתונאית וחלקם אף הולכים רחוק ומכנים את התופעה כבגידה באמון הציבור. לעומתם, עיתונאים חכמים ועדכניים מצטרפים אל הטרנד הלוהט ומתפרנסים ממנו. במציאות תחום התוכן השיווקי גדל לממדים אדירים בשנים האחרונות. הפרסומות המסורתיות מאבדות מכוחן, טוענים אנשי הפרסום, ולציבור הרחב לא משנה מי עומד מאחורי התוכן, עיתונאי או גוף מפרסם.

חלק מאתרי החדשות המובילים מכבדים את עצמם ונותנים בתוכן סימנים. מילים כמו “תוכן מקודם”, “מוגש מטעם” “אולי גם זה מעניין אותך”, כתבות המופיעות  תחת המותג אאוטבריין או טאבולה מלמדות, את מי שמבין, כי המאמר שאתם עומדים לקרוא אינו מאמר אובייקטיבי, אלא מאמר הנכתב בחסות גוף מפרסם.

אבל לציבור זה לא אכפת, כל עוד הכתבה מעניינת אותו הוא כמעט ולא ישים לב לעובדה שזהו תוכן שיווקי וזוהי נקודת החוזק של התוכן השיווקי. זהו תוכן מעניין, יש לו כותרות ממגנטות, הוא  ממוקד, הוא זורם, הוא מעניין ולפעמים הוא אפילו מניע לפעולה. לפעמים מטרת התוכן הוא להאדיר את המותג, לגרום לכם להכיר אותו, להעריך אותו ולפעמים המטרה היא לבצע פעולה, להשאיר פנייה למשווק או לרכוש את המוצר או את השירות, אונליין ועכשיו.

הכתבות השיווקיות מופיעות בכל מקום, לא מזמן התפרסמה בעמוד הראשון של אתר החדשות Ynet כתבה שכותרתה הייתה: “לוויתן – כל המספרים על הגז הטבעי”. ביום הפרסום הכתבה דורגה בין חמש הכתבות הנקראת ביותר והמשפיעות ביותר. הקורא התמים היה בטוח שזוהי ידיעה חדשותית וכך הוא התייחס אליה, באמון, אבל הקורא החרוץ שהמשיך לקרוא את הכתבה עד סיומה גילה כי בסיום הכתבה הייתה שורה ובה נכתב “מוגש בשיתוף עם איגוד תעשיות הגז והנפט בישראל”. אבל לקורא זה כבר לא היה משנה, הוא קרא את הכתבה עד לסיומה והיא וודאי עזרה לו לגבש את דעתו בנוגע ליוזמה לפירוק מונופול הגז.

Ynet לא לבד. גם באתר וואלה התפרסמה ידיעה חדשותית שכללה טיפים להרזיה נכונה,  לרגע חשבנו כי זוהי תוצאה של מחקר רציני של עיתונאית חרוצה, אבל לא, זה היה תוכן שיווקי שממומן על ידי גוף המפרסם מוצרי דיאטה. אם תפקחו עיניים תגלו את הכתבות הממומנות גם בעיתון הארץ, בדה- מרקר, במאקו, בגלובס ובאתרים מובילים נוספים.

למה זה קורה? כי התוכן השיווקי אטרקטיבי ויעיל הרבה יותר משיטות הפרסום הקלאסיות

אנחנו מוצפים בגירויים ובמידע המגיע אלינו מכל כיוון, מאתרים במחשב, בטאבלט, בטלפון הנייד, ברשתות החברתיות, במיילים, במסרונים  ועוד, כולם מבקשים את תשומת הלב שלנו כולם מחפשים דרך להעביר לנו מסר שיווקי, אך גם הצעות אטרקטיביות לא זוכות לתשומת לב. התוכן השיווקי הוא שונה. הוא מצליח לדלג מעל חומת הרעש המקיפה אותנו. הוא בנוי היטב לפי כל הכללים של הכתיבה השיווקית, הוא מעניין, הכותרות שלו מסקרנות ולוכדות אותנו ואנחנו מקשיבים להם. בשלב הזה, אם נציע לקוראים הצעה אטרקטיבית, יש סיכוי שהם ייענו לה, לפעמים אפילו בשמחה.

התוכן השיווקי יוצר תחושה של סמכות ואמינות. מותג שטורח לפרסם אחת לתקופה תוכן חדש, מעניין , מועיל ורלוונטי, יפתח עם הלקוח הפוטנציאלי מערכת יחסים בריאה, אמינה  וארוכת טווח וייהפך למוביל דרך. בעל המוצר ייראה בעינינו כאוטוריטה בתחום, הוא ייראה לנו סמכותי, בעל ידע וניסיון וכשנידרש למוצר שהוא משווק, באופן אוטומטי נפנה היישר אליו.

לתוכן השיווקי יש יתרונות נוספים, הוא מייצר נוכחות ירוקת עד. גם אם נגיע במקרה לאתר או לבלוג שבו הוא התפרסם לפני חמש שנים, עדיין נמצא את הכתבה ונקרא אותה. ובנוסף, לתוכן השיווקי יש תפקיד חשוב בקידום האורגני של האתר במנועי החיפוש ובכך הוא לוכד שני ציפורים במכה אחת, הוא גם אמצעי שיווק יעיל וגם מקדם את האתר.

אז מה מונע מעסקים לעשות תוכן שיווקי?

רוב אנשי השיווק נושאים עיניים לעולם הגדול ורואים את העלייה המטאורית של השימוש בתוכן השיווקי. הם מבינים את הכוח של הכתיבה השיווקית, את היעילות שלה, אך הם סובלים ממחסור באנשי מקצוע , מומחים לכתיבה השיווקית.

אם אתם אוהבים לכתוב, אני עושה שת”פ עם “מכללת טקסטלי” שמזמינה אתכם להשתלב בתחום מתגמל במיוחד, תחום מעניין, תחום שבו הביקוש גובר מיום ליום.

אתם יכולים להשתלב במשרדי פרסום לעבוד כעצמאים או כעבודה מהבית.

קורס כתיבה שיווקית של מכללת טקסטלי ילמד אתכם את כל סודות המקצוע. ולא אתם לא חייבים להיוולד עם העט ביד, אם אתם אוהבים את המילה הכתובה, אנחנו נלמד אתכם את כל השאר.

הפוסט תוכן שיווקי מקודם – שיווק לגיטימי או תרמית? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%aa%d7%95%d7%9b%d7%9f-%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%95%d7%a7%d7%99-%d7%9e%d7%a7%d7%95%d7%93%d7%9d/feed/ 0
מדריך לכתיבת כותרות מושלמות!https://www.webremarketing.com/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%9b%d7%aa%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%9b%d7%95%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%aa/ https://www.webremarketing.com/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%9b%d7%aa%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%9b%d7%95%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%aa/#respond Mon, 22 Mar 2021 06:47:43 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11060את הטקסטים שלכם יקראו המוני אנשים אם רק תדעו לכתוב כותרות מנצחות ושיווקיות! מאת רינה יוגל / “טקסטלי יש דברים שאסור להתפשר עליהם, אחד מהם הוא כתיבה של כותרות. בעידן שבו אנו מוצפים במאמרים, פוסטים וטקסטים רבים, יש לכם רק שמונה שניות כדי ללכוד את הגולש ולשכנע אותו שכדאי לו להקדיש זמן ולקרוא את המאמר […]

הפוסט מדריך לכתיבת כותרות מושלמות! הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

את הטקסטים שלכם יקראו המוני אנשים אם רק תדעו לכתוב כותרות מנצחות ושיווקיות!

מאת רינה יוגל / “טקסטלי

יש דברים שאסור להתפשר עליהם, אחד מהם הוא כתיבה של כותרות. בעידן שבו אנו מוצפים במאמרים, פוסטים וטקסטים רבים, יש לכם רק שמונה שניות כדי ללכוד את הגולש ולשכנע אותו שכדאי לו להקדיש זמן ולקרוא את המאמר שלכם.

לא משנה כמה זמן השקעתם בכתיבת המאמר, לא חשוב כמה שעות השקעתם במחקר לקראת הכתיבה, אם הכותרת לא תהיה  מסקרנת ומאתגרת, אף אחד, כמעט, לא ייכנס לקרוא את מה שכתבתם.

האם יש כללים לכתיבה של כותרת ויראלית? לא, אין כללים!

יש רק 16 מרכיבים שעליהם ניצבת כותרת מעניינת!

עשו לעצמכם תרגיל, אספו במשך מספר ימים את כל הכותרות שמשכו את תשומת ליבכם וסקרנו אתכם. אם תתבוננו בהן שוב, תגלו שכל כותרת עונה לאחד מהמרכיבים שאמנה כאן, וככל  שהכותרת מכילה יותר מרכיבים כך היא מסקרנת, מאתגרת וויראלית הרבה יותר!

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

מה הם התבלינים הסודיים ההופכים כל כותרת משעממת ושגרתית לכותרת מעניינת ומדליקה!

רגש והעצמה – הכותרת צריכה לדבר אל הראש, אך גם אל הלב. לכן כדאי לשלב בכותרת מילים המעוררות רגש כמו מדהים, מלהיב, מרגש נפלא, מעורר השראה, מוצלח ועוד.

מה התוכן – הקורא צריך לדעת מהו התוכן המחכה לו במאמר. אם התוכן יהיה רלוונטי עבורו, הוא יקרא את המאמר.

 • המדריך המלא לכתיבה שיווקית
 • 7 טיפים שאתם חייבים להכיר לפני שאתם קונים מכונית חדשה
 • 11 טיפים שילמדו אתכם איך למצוא עבודה בקלות
 • המדריך המלא למסחר בשוק ההון.

תועלות – הקורא רוצה לדעת מה יצא לו מזה אם הוא יקרא את המאמר שלכם. היכנסו אל הראש של הקורא ותחשבו מה יצא לו אם הוא יקרא את המאמר או ירכוש את המוצר. בשפה המקצועית קוראים לזה תועלות. התמקדו בתועלת הכי חשובה ונסו לנסח אותה בכותרת.

 • כל הדרכים שיקדמו את האתר שלכם מהעמוד האחרון לעמוד הראשון
 • 19 כלים שימתגו אתכם כאוטוריטה בתחום שבו אתם עוסקים.

פנייה ישירה תעורר את הסקרנות ותיצור אינטימיות בין  הכותב לבין הקורא. רצוי לפנות אל הקורא בדרך המתאימה גם לזכר וגם לנקבה כמו למשל בגוף שני – אתם. אם המאמר פונה רק לנשים, יש לכתוב פנייה בלשון נקבה, את, ואם המאמר פונה לגברים, הפנייה תיכתב בלשון זכר, אתה.

כותרות המנוסחות בשאלה מגרות את הקורא לנסות לענות עליה ומסקרנות אותו לדעת את התשובה.

 • מה הקשר בין עבודה מהבית לבין בעיות בזוגיות?

להשתמש במילת השאלה איך?

 • איך תוכל להרוויח 2000 שקלים כל יום בלי להתאמץ?
 • איך תוכל להצליח בפסיכומטרי בלי ללמוד בקורס?
 • איך לקחת את הכישרון שלך ולהפוך אותו למקצוע מכובד ומפרנס?

רשימות נותנות תחושה של מקצועיות ורצינות. זה נראה כאילו עשיתם מחקר, אספתם נתונים ועכשיו אתם משתפים את הקורא בעובדות .

 • 11 עובדות על שוק ההון שלא ידעתם
 • 7 טיפים איך לאפות עוגת טורט גבוהה ומרשימה
 • 5 טריקים מצוינים שיסייעו לכם לגמול את הילד מחיתולים בקלות.

מספרים – אנשים אוהבים מספרים. זה מבטיח להם ערך וזה מרגיש מאורגן ותומצת. הנתונים מלמדים כי את הכותרות עם המספרים קוראים הרבה יותר אנשים ויש מחקרים המוכיחים כי כותרות עם מספרים מייצרות יותר המרות. הסיבה הא כנראה, שהמוח האנושי נמשך למספרים מפני שהם מאפשרים לו לארגן את כל המידע באופן פשוט ויעיל.

 • 9 שמלות קיציות ויפות שלא תרצו לפספס
 • 7 דברים שחשוב לכל קופירייטר לדעת

שימו לב: מספרים אי זוגיים עובדים טוב יותר מאשר מספרים זוגיים ומספרים מדויקים עובדים הכי טוב. אל תשתמשו במספרים גנריים ועגולים, במקום לכתוב התרופה שהצילה 90% מחולי סוכרת, כתבו: התרופה שהצילה 93% מחולי הסוכרת. זה נשמע הרבה יותר אמין.

כתבו פשוט ולא מסורבל. זוכרים שלקורא יש רק שמונה שניות להתרשם מהכותרת. אז אל תסרבלו אותו, אל תכתבו כותרות ארוכות מדי, אל תבלבלו אותו עם מושגים ומילים מקצועיות שהוא לא מכיר, אל תשתמשו במשחקי מילים ואל תשתמשו במטאפורות ובביטויים שצריך “לשבור את הראש כדי להבין”. אם תעשו כך, הוא פשוט יעבור הלאה.

השתמשו במילת חיפוש – אם המאמר שלכם עוסק במילת חיפוש – בשפה המקצועית קוראים לזה מילת מפתח – מילה שבגללה הוא הגיע אל המאמר שלכם, שבצו אותה בכותרת בדרך מעניינת.

השתמשו בתבניות: יש מחקרים רבים שבחנו במשך שנים את הנוסחאות והתבניות המוצלחות ביותר לכתיבת כותרות. הרעיון הוא שהתוכן יהיה שונה, אבל הוא יהיה מבוסס על תבנית שכבר הוכיחה את עצמה כמוצלחת.

רוצים קובץ עם עשרות תבניות לכותרות שעובדות תמיד?

הירשמו במחיר מפתיע לקורס של כתיבת כותרות. בקורס תלמדו את כל הכללים והסודות, מה הופך כותרת רגילה ושגרתית לכותרת מסעירה וויראלית. וכבונוס, תקבלו קובץ עם עשרות תבניות שתמיד עובדות!

לחיצה על נקודת הכאב – אם הכותרת תלחץ על נקודת הכאב שאתה מזדהה הקורא, הוא ייכנס אל המאמר כדי למצוא את הפתרון.

 • לא נמאס לך להיות תמיד עם מינוס בבנק?
 • רוצה לטוס עם אשתך לחו”ל אבל לא יכול?

סודות – אף אחד לא אוהב להיות מחוץ לעניינים, אם יש משהו שכולם יודעים ורק אנחנו לא, גם אנחנו חייבים לדעת! הכותרת הסודית מדגישה את מה שכבר כולם יודעים ומזמינה גם את הקורא החדש לגלות אותו.

 • מה הסוד של האנשים המצליחים בעולם?
 • מה כולם יודעים על כתיבה נכונה של דפי מכירה?

סקרנות – כותרות שמעוררות סקרנות מכניסות את הקוראים למוטיבציה להמשיך ולקרוא. כותרות   אלו עובדות מצוין.

 • הוא רצה שאשתו לא תעבוד קשה- לא תאמינו מה הוא עשה?

מיקוד – אם תצליחו לספק לקורא את התשובה שאותה הוא בדיוק מחפש,  רבים הסיכויים שהוא ייכנס לקרוא את המאמר , יעקוב אחריכם, ויקרא גם את המאמרים הבאים ואולי בהמשך, אפילו ייהפך ללקוח.

לפני שאתם מנסחים את הכותרת חשבו:

 • מי הוא קהל היעד שאליו אתם פונים
 • איזה מוצר אתם רוצים להציע לו
 • איזה מידע אנחנו צריכים לספק לו כדי שהוא יענה בחיוב להצעה שלנו
 • איזה פעולה אנחנו רוצים שהוא יעשה כדי לקבל את ההצעה.

עכשיו נסו למקד את כל הנקודות האלו לכותרת אחת!

דחיפות – לקוראים יש  נטייה טבעית לדחות את קריאת המאמר. אם תצליחו ליצור באמצעות הכותרת הרגשת דחיפות, הם ייכנסו עכשיו, יקראו את המאמר או ירכשו את המוצר.

 • הזדמנות אחרונה לרכוש את הקורס במחיר מבצע!
 • נותרו לך רק 5 ימים להצטרף אל נבחרת המצטיינים!

הציגו דברים חדשים: אנשים אוהבים לקרוא מידע חדשותי, לגלות עובדות שהם לא ידעו קודם. כותרות שייפתחו במילים, חדש, חשיפה, תגלית, מחקר חדש ועוד יצליחו ללכוד את הקוראים.

 • מחקר חדש מגלה איך תוכל לעזור לאשתך להיות מאושרת
 • תגלית מפתיעה 63% מהנשים מזריקות בוטוקס והן גם יודעות למה!

לסיכום,

הכותרות הן כלי שיווקי קריטי ומשמעותי. אם אתם מעוניינים ללכוד את תשומת הלב של הגולשים בעידן שבו אנחנו מוצפים במידע, אם אתם מעוניינים שהם יפתחו את המיילים שאתם שולחים אליהם, אם אתם רוצים שהם ייעצרו ויקראו את הפוסטים שלכם ברשתות החברתיות בואו ללמוד איך לכתוב כותרות!

אל תרשו לעצמכם להפסיד את ההזדמנות!

בקורס תקבלו עשרות תבניות לכותרות שעובדות תמיד, תכירו סוגים שונים של כותרות ותלמדו נוסחאות המשדרגות כל כותרת משעממת ושגרתית לכותרת מסקרנת ומאתגרת!

הפוסט מדריך לכתיבת כותרות מושלמות! הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%9b%d7%aa%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%9b%d7%95%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%aa/feed/ 0
הרחבת הפעילות העסקית באמצעות Google My Business (גוגל מיי ביזנס)https://www.webremarketing.com/google-my-business-%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c-%d7%9e%d7%99%d7%99-%d7%91%d7%99%d7%96%d7%a0%d7%a1/ https://www.webremarketing.com/google-my-business-%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c-%d7%9e%d7%99%d7%99-%d7%91%d7%99%d7%96%d7%a0%d7%a1/#respond Thu, 18 Mar 2021 06:21:02 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=11026Google My business היא שיטה מהפכנית חינמית לבסס את העסק ולהגביר את הנוכחות שלו ברשת כדי לקדם מהלכים שיווקיים ועסקיים. מקימים אתר איכותי מהיר, מוסיפים לו תבניות עיצוביות ותמונות ומהר מאד האתר פעיל ביותר. סוג זה של אתר מתאים לכל תחום עיסוק הן אם מדובר בעסק שמפעיל חנות, מפעל, משרד וגם פעילות מהבית. קישור למערכת […]

הפוסט הרחבת הפעילות העסקית באמצעות Google My Business (גוגל מיי ביזנס) הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

Google My business היא שיטה מהפכנית חינמית לבסס את העסק ולהגביר את הנוכחות שלו ברשת כדי לקדם מהלכים שיווקיים ועסקיים. מקימים אתר איכותי מהיר, מוסיפים לו תבניות עיצוביות ותמונות ומהר מאד האתר פעיל ביותר.

סוג זה של אתר מתאים לכל תחום עיסוק הן אם מדובר בעסק שמפעיל חנות, מפעל, משרד וגם פעילות מהבית.

המטרה של Google My business

הקמתו של מיזם Google My business נועדה להעמיק את הפעילות העסקית באמצעות הנישות השונות של גוגל, כמו מנוע החיפוש וגוגל מפות (קראו על גוגל מאפ). זהו אתר אינטרנט חינמי אשר פועל על הפרופיל העסקי של כל עסק. פרטי העסק מועברים מפרופיל זה לאתר החדש כדי להגיע לקשת רחבה יותר של גולשים ולקוחות פוטנציאליים. את המידע שבפרופיל מעדכנים מעת לעת וכך הדבר מתעדכן באופן אוטומטי גם באתר החינמי.

אפשר להוסיף בכל עת סרטונים, תמונות של פריטים שספק זה מייצר, מייבא או משווק. כמו כן להעביר הצעות של מבצעים מיוחדים, הטבות והעמקת המידע על העשייה של החברה. אחת השיטות החשובות אשר מיושמות בשנים האחרונות היא המעורבות של הקהל בכל מה שקשור באתר וזאת באמצעות אינטראקציות שונות שחלקן הן בשביל החוויה, המשחק ומקצתן מיועדות לנושאים המהותיים שבהם עוסקת החברה וזאת כדי לקדם את הפעילות הרב גונית שלה.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

גוגל מיי ביזנס בנייד

כל הפעולות שמבצע העסק דרך המחשב, אפשר לבצע גם דרך הסמארטפון כיוון שהאתר הוא רספונססיבי. באמצעות האתר הזה אפשר הגיע בקלות לאתר הרשמי של החברה כדי שהגולש ייחשף למידע מקצועי נוסף. ככל שיעמיקו בטיבם של התכנים ובכמות שלהם כך הגולש ייכנס פנימה לעיתים תכופות יותר כדי לראות מה חדש בו.

איך פועל האתר החינמי

לקוח שמחפש שירות בתחום מסוים, מגיע מהר מאד לאתר החינמי של הלקוח באמצעות Google My business ורואה באופן מידי את כל הנתונים החשובים כמו פרטי ההתקשרות עם העסק, כתובתו ודרכי ההגעה אליו בעזרת המפות של גוגל, שעות הפתיחה במהלך השבוע וכל מידע בסיסי שחשוב ללקוחות.

קידום אורגני של אתר זה מתרחש באמצעות העדכונים שמתפרסמים באופן שכיח, המפות של גוגל והפעילות המאסיבית באמצעות מנע החיפוש. לכן לאור כל האופציות הללו יזכה האתר החינמי לביקורים רבים של לקוחות פוטנציאליים.

הרעיון המרכזי הוא ליצור עם הלקוחות אינטראקציה בכמה דרכים כמו יצירת קליקים על דפי הנחיתה, אפשרות ליצור שיחות טלפוניות, אפשרות לשוחח באמצעות הודעות וואצאפ, להגיש בקשות או שאלות שונות לנהל מעקב אחר ההתנהלות באתר ולבצע הזמנות של המוצרים שמשווקת החברה.

היתרונות של האתר החינמי

לגוגל מיי ביזנס יש יתרונות רבים לאור הערך המוסף שהוא מעניק הן ללקוחות והן לבעלי העסק. מעבר לכך הכול בו פועל באופן אוטומטי וקל מאד לתפעל אותו, לעדכן בו את הנתונים וליצור את האינטראקציה שתגרור את המשך הפעילות הנדרשת מול הלקוחות הפוטנציאליים.

הפוסט הרחבת הפעילות העסקית באמצעות Google My Business (גוגל מיי ביזנס) הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/google-my-business-%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c-%d7%9e%d7%99%d7%99-%d7%91%d7%99%d7%96%d7%a0%d7%a1/feed/ 0
בחירה של ארנק מטבעות דיגיטלייםhttps://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%a8%d7%a0%d7%a7-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%a8%d7%a0%d7%a7-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/#respond Wed, 17 Mar 2021 07:21:13 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10976קיימים סוגים רבים של ארנק מטבעות דיגיטליים ולכן בהתאם לאופי ההתנהלות של כל מי שסוחר במטבעות דיגיטליים, הוא רוכש את הארנק המתאים ביותר עבורו. נקודות מהותיות בעת רכישת ארנק מטבעות דיגיטליים המסחר במטבעות הקריפטונים הוא מורכב וכל מי שסוחר בהם חייב להכיר את ההתנהלות על כל רבדיה כדי לא לבצע טעויות בתום לב, שבעקבותיהן הוא […]

הפוסט בחירה של ארנק מטבעות דיגיטליים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

קיימים סוגים רבים של ארנק מטבעות דיגיטליים ולכן בהתאם לאופי ההתנהלות של כל מי שסוחר במטבעות דיגיטליים, הוא רוכש את הארנק המתאים ביותר עבורו.

נקודות מהותיות בעת רכישת ארנק מטבעות דיגיטליים

המסחר במטבעות הקריפטונים הוא מורכב וכל מי שסוחר בהם חייב להכיר את ההתנהלות על כל רבדיה כדי לא לבצע טעויות בתום לב, שבעקבותיהן הוא עלול להישאר עם סכום קטן בהרבה או אף יאבד את כל הכסף שהשקיע 😓😓.

לכן קיימת חשיבות רבה להכנסת מלוא המטבעות האישיים לארנק המאובטח, כדי שלא תהיה ממנו זליגה של מטבעות. בעת הרשמה/ רכישת הארנק הדיגיטלי מתוך ההיצע הקיים יש לשמור על כמה כללים שהם בסיסיים:

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

אוסף מפתחות פרטיים

אוסף המפתחות הפרטיים הוא צירוף של סיסמאות ייחודיות אשר נבנה מרצף של 24-12 ספרות, אותיות או מילים בזו אחר זו. עקב הקודים המורכבים חשוב לשמור אותם באופן מדויק במקום בטוח ולא ליידע אף אדם על הקודים הללו כיוון שאף אחד אינו יכול לזכור אותם כמות שהם באופן מדויק. בדרך זו יוצרים את מעטפת ההגנה הטובה ביותר על המטבעות שנמצאים בתוך ארנק מטבעות דיגיטליים. לכל מפתח פרטי קיים מפתח ציבורי תואם, שהוא מפתח גרעין שהם קשורים זה בזה.

ארנק דיגיטלי לביש

לאחרונה הוחל בשיווק של ארנק דיגיטלי לביש אשר פועל באמצעות שעון היד. מפעילים פקודות על מסך המגע באמצעות שעון זה ובדרך זו של הקש ושלם, יוצרים ארנק דיגיטלי שהוא מוגן ושומר על המטבעות השונים של הלקוח.

חשש מפריצות

עקב דרך ההתנהלות הכלכלית יוצאת הדופן באמצעות מטבעות דיגיטליים, קיים חשש תמידי שתהיה זליגה של המטבעות עקב פעולות שונות של האקרים ומומחי פריצה אשר חודרים לאתרים או לבורסות ומצליחים למשוך סכומי עתק.

לכן חשוב מאד להיות עם היד על הדופק ובתום ביצוע הפעולות המסחריות לשמור על הרווחים בארנק הדיגיטלי שהוא הנכון ביותר עבור סוג המטבעות שבהם מתבצע המסחר. אף על פי שיש ארנק מטבעות דיגיטליים שהוא יקר, עדיף להשקיע בכך ולא להגיע למפחי נפש אם הכספים נעלמים.

ארנקים דיגיטליים מומלצים:

*כמובן שיש עוד המון סוגים של ארנקים דיגיטליים, כדאי לכם מאוד לא להתפזר.

*במידה ושכחת את הסיסמה של אחד מהארנקים הדיגיטליים נעלם כל הכסף!

הפוסט בחירה של ארנק מטבעות דיגיטליים הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%a8%d7%a0%d7%a7-%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d/feed/ 0