Agam שיווק באינטרנט https://www.webremarketing.com קידום ושיווק עסקים באינטרנט Wed, 03 Mar 2021 07:19:43 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.3 https://www.webremarketing.com/wp-content/uploads/2015/09/cropped-icon-32x32.png Agam שיווק באינטרנט https://www.webremarketing.com 32 32 מחפשים עבודה מהבית- אולי שוק ההון מתאים לכם? https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%95%d7%9c%d7%99-%d7%a9%d7%95%d7%a7-%d7%94%d7%94%d7%95%d7%9f-%d7%9e%d7%aa%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%9b%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%95%d7%9c%d7%99-%d7%a9%d7%95%d7%a7-%d7%94%d7%94%d7%95%d7%9f-%d7%9e%d7%aa%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%9b%d7%9d/#respond Wed, 03 Mar 2021 07:19:35 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10143 מחפשים עבודה מהבית- אולי שוק ההון מתאים לכם? למה שוק ההון הוא דרך נהדרת לעבוד מהבית וטיפים חשובים לסוחר המתחיל! מאת: רינה יוגל– מכללת “טקסטלי” לא כולם אוהבים לעבוד מהבית. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי רק כארבעים וארבע אחוז מבין האנשים ישמחו לעבוד מהבית. יש כאלו המעדיפים לקום בבוקר, להתלבש, לנסוע למקום עבודה, לפגוש אנשים ולעבוד. […]

הפוסט מחפשים עבודה מהבית- אולי שוק ההון מתאים לכם? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

מחפשים עבודה מהבית- אולי שוק ההון מתאים לכם?

למה שוק ההון הוא דרך נהדרת לעבוד מהבית וטיפים חשובים לסוחר המתחיל!

מאת: רינה יוגל– מכללת “טקסטלי”

לא כולם אוהבים לעבוד מהבית. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי רק כארבעים וארבע אחוז מבין האנשים ישמחו לעבוד מהבית. יש כאלו המעדיפים לקום בבוקר, להתלבש, לנסוע למקום עבודה, לפגוש אנשים ולעבוד. אבל אם אתם בין ארבעים האחוזים החולמים על עבודה מהבית, המסחר בשוק ההון היא אחת האופציות הכדאיות מבין האפשריות השונות.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

6 סיבות שישכנעו אתכם למה כדאי לכם לבחור בשוק ההון?!

כדי להתחיל בעבודה מהבית במסחר בשוק ההון לא  צריך הון עצמי רב

כאן לא צריך להשקיע בקניית מוצרים, להשקיע כספים גדולים בהוצאות שיווק ופרסום ואין צורך בהון התחלתי גדול כמו למשל בתחום הנדל”ן.

במסחר בשוק ההון אין צורך להשקיע הרבה שעות מול המחשב

כמו למשל דרופשיפינג  או במכירת מוצרים בפלטפורמות שונות כמו אמזון, אי ביי ועוד. לעתים בשעה עד שעתיים ביום תוכלו לעשות את השכר היומי בתנאי שאתם יודעים איך לסחור וסוחרים בחוכמה.

 


גולשים נוספים התעניינו גם איך לעשות כסף מהבית


 

לעומת המסחר באמזון או באי. ביי, בשוק ההון אתם לא צריכים להשקיע  במלאי

לא צריכים לבנות מערך של לקוחות וספקים ולא להשקיע במערכת של הפצה. אתם לא צריכים לחפש לקוחות חדשים כל יום, אתם תלויים רק בעצמכם.

אם אתם יוצאים לחופשה, אף אחד לא גונב לכם את הלקוחות כשאתם בחופש

אתם הבוסים של עצמכם, אין לכם מה להפסיד, אתם יכולים להחליט האם אתם מוכנים להפסיד מספר ימים של מסחר או אולי לקחת אתכם את “המשרד”, המחשב הנייד, לחופשה ולהשקיע גם בחופשה שעתיים של עבודה.

במסחר בשוק ההון אתם יכולים להחליט איפה אתם עובדים

במטבח, במשרד הביתי, בחצר או אפילו במיטה בחדר השינה.

גם מי שאין לו רקע במחשבים וגם מי שפוחד מהטכנולוגיות החדשות והמחשב נראה לו מאיים ומפחיד, בשוק ההון אין לו בעיה

תוכנות המסחר המקוונות קלות מאוד להפעלה. כל חברה שממנה תשכרו את תוכנת המסחר המקוונת, תיתן לכם הנחיות והדרכה מפורטת, ובכל פעם שתיתקלו בבעיה, תוכלו להתייעץ עם אנשי החברה.

רגע לפני שאתם קופצים לשוק ההון, בואו לקרוא 10 טיפים למתחילים!

כדי להצליח לסחור בשוק ההון אתם צריכים להתמקד וללמוד היטב רק שיטה אחת.

יש מגוון של טכניקות ושיטות איך לסחור בשוק ההון, ואף שיטה לא הוכיחה את עצמה כבלעדית. התמקדו בשיטה אחת, למדו אותה היטב והיו עקביים. אל תשנו כל פעם את השיטות ואל תתנו לרגש ולספקות להשתלט עליכם. אם תתנו להם להשתלט עליכם ותנסו כל הזמן שיטות חדשות, אתם תאבדו כיוון.

 

כנסו לעולם ההשקעות בהילוך נמוך ולאט לאט הגבירו את הקצב

לאחר שתלמדו את שוק ההון, תכירו את הטכניקות השונות של המסחר ותתמקדו באחת, נסו לסחור “על יבש”  חברות ההשקעות מספקות “תוכנות דמי” שעובדות בדיוק כמו התוכנות האמיתות, רק שהמסחר בהן הוא ב”כאילו”. רק לאחר שתצברו ניסיון וביטחון, תעברו לתוכנות האמיתות.

 

עברתם לתוכנית אמתית, התחילו לסחור בסכומי כסף קטנים

אולי הרווחים יהיו פחות גדולים, אבל גם ההפסדים! לאחר שתרגישו בטוחים ויציבים תעלו לאט לאט ובהדרגה את סכומי ההשקעה.

לא נדרשת מיומנות כדי להיכנס לעסקה מנצחת, זה יכול לקרות גם באקראי, נדרשת מיומנות כדי לסחור באופן עקבי ובהתאם לכללים שלמדתם.

 

עשיתם מספר עסקאות מוצלחות, אתם כבר בטוחים שאתם סוחרים מנוסים וממולחים, אך לא

גם לאחר עסקאות מוצלחות אפשר להפסיד. ולכן, אל תתנו לביטחון העצמי לתעתע בכם, ואל תמציאו שיטות ודרכים חדשות. את האסטרטגיות החדשות שהמצאתם תוך כדי תנועה, שימו בצד, תמשיכו להיצמד לשיטות ולאסטרטגיות המסחר בדיוק כמו שלימדו אתכם.

 

אל תיכנסו למרה שחורה בגלל ההפסדים ואל תרימו ידיים

אין סוחר בשוק ההון שלא חווה הפסדים, לפעמים אפילו הפסדים כואבים.

 

למדו מהטעויות!

הפסדתם כסף, צאו מהעסקה, אבל אל תסגרו את המסך. נסו לשחזר את המהלכים שעשיתם ולהבין ממה נבעו הטעויות. נכון, ההפסדים כואבים, אבל הנחמה היא שטעויות הן דרך למידה מצוינת. היום טעיתם, אם הבנתם למה, מחר תרוויחו.

 

אל תסמכו רק על עצמכם, נסו ללמוד גם מהניסיון של האחרים

 גלשו באינטרנט והיכנסו לקבוצות או למועדונים של משקיעים בשוק ההון. חשיפה להבנות של אחרים, לאסטרטגיות שלהם ולטעויות שלהם יכולה רק להעשיר אתכם, אך תמיד זכרו, אל תסמכו על אחרים ולא על מה שמישהו אחר אומר. לסמוך, תסמכו רק על עצמכם!

 

אם העסקאות שאתם רוצים לבצע אינכם מתאימות לאסטרטגיות ולטכניקות שאתם פועלים לפיהן, אל תיכנסו אליהן

תיכנסו רק לעסקאות שאתם בטוחים שהם עונים על כל הכללים של עסקה טובה, בדיוק כמו שלמדתם.

 

כל מנייה שאתם קונים היא מנייה של חברה עסקית הפועלת בזירת המסחר

כשאתה קונה מנייה, אתה שותף סמוי של החברה. לכן חשוב להכיר את החברה העומדת מאחורי המנייה שבחרת ולעקוב אחרי ההודעות שהיא מפרסמת אחת לתקופה. בדקו האם לחברה יש טכנולוגיה ייחודית, האם יש לה פתרון שנותן מענה לצורך עכשווי, האם היא חוותה הפסדים לאחרונה, אם כן, למה ועוד. כל הנתונים האלו יעזרו לכם לבחור את המנייה שאתם רוצים להשקיע בה ולהעריך את אומדן הרווחים או אולי לצאת בזמן ולברוח מהפסדים.

 

אל תשכחו את העמלות והמיסוי של  שוק המניות

גם אם הרווחתם הרבה כסף, יש לכם שותפים, מס הכנסה ורשויות נוספות. למדו היטב את תחום העמלות והמיסוי כדי שתדעו כמה כסף יישאר לכם ביד מכל עסקה רווחית.

 

פעלו תמיד מתוך שיקולים רציונליים

בשוק ההון אתם חייבים להיות חדים וקרי רוח. חשוב להתנהל על פי תכנית מסודרת, לקבוע גבולות גזרה ברורים ולקבל את ההחלטות הנכונות, גם במצבי רווח וגם במצבי הפסד מתוך שיקול דעת רציונאלי.

אפשר לפתוח חשבון למסחר בבורסה מכאן:

לסיכום,

אם אתם מחפשים עבודה מהבית, שוק ההון הוא אחד האופציות המוצלחות. אם תלמדו לפעול נכון ובדרך חכמה, רבים הסיכויים שתהיו סוחרים מצליחים!

הפוסט מחפשים עבודה מהבית- אולי שוק ההון מתאים לכם? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%95%d7%9c%d7%99-%d7%a9%d7%95%d7%a7-%d7%94%d7%94%d7%95%d7%9f-%d7%9e%d7%aa%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%9b%d7%9d/feed/ 0
ניהול תזרים מזומנים של עסק 2021 https://www.webremarketing.com/cash-flow-management/ https://www.webremarketing.com/cash-flow-management/#respond Sun, 28 Feb 2021 07:47:47 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10404 כל אדם שמנהל עסק בין שמדובר בעסק קטן, כגון חברת קידום אתרים , כתיבת תוכן וכו’ בעל מחזור עסקאות קטן ובין שמדובר בחברה גדולה אשר מורכבת מכמה מחלקות אשר כל אחת מהן היא יחידה של רווח והפסד, מחויב לעבוד על פי תזרים מזומנים מסודר. עבודה בשיטה זו היא הבסיס לניהול תקין של העסק, כדי להיות אחראי […]

הפוסט ניהול תזרים מזומנים של עסק 2021 הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

כל אדם שמנהל עסק בין שמדובר בעסק קטן, כגון חברת קידום אתרים , כתיבת תוכן וכו’ בעל מחזור עסקאות קטן ובין שמדובר בחברה גדולה אשר מורכבת מכמה מחלקות אשר כל אחת מהן היא יחידה של רווח והפסד, מחויב לעבוד על פי תזרים מזומנים מסודר.

עבודה בשיטה זו היא הבסיס לניהול תקין של העסק, כדי להיות אחראי על כל רבדיה של ההתנהלות הפיננסית כמו ביצוע התשלומים במועד לעובדים, לספקים ולרשויות וקבלת כספים מהלקוחות השונים (קראו עוד על עבודה מהבית).

הכנת תזרים מזומנים לעסק

אפשר להכין ניהול תזרים מזומנים באמצעות תוכנות ייעודיות לכך או באמצעות טבלת אקסל, חשוב ששיטת עבודה זו תהיה נוחה למי שמכין את הדוח, בעל העסק או איש הכספים ושיהיה לגורם זה את מלוא הידע כיצד לעבוד בתוכנה ולבצע את השינויים הנדרשים מעת לעת.

את תזרים המזומנים מכינים תמיד לטווח של כמה חודשים קדימה ומעדכנים אותו בכל יום, בהתאם להכנסות ולהוצאות הרלוונטיות.

חשיבותו של תזרים המזומנים

ניהול תזרים מזומנים הוא לב ליבו של העסק ולכן יש להקפיד ולבצע בקרה באופן שוטף, במקצועיות ובעקביות כדי לעלות על בעיות שעלולות להיווצר בחשבון הבנק בתאריכים מסוימים. המטרה של תזרים המזומנים היא לעלות מראש על בעיות לא צפויות ולהיערך אליהן בהתאם.

ניהול נכון של תזרים המזומנים

את המעקב יש לבצע אחת ליום או לכל המאוחר אחת ליומיים. ההשלכות של בעיות בתזרים המזומנים בעסק עלולות להיות אקוטיות וכדי שלא יהיו הפתעות, יש להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

תזרים בנוי מכמה עמודות

הכנסות

ההכנסות נרשמות בהתאם להמחאות הדחויות שכבר התקבלו מהלקוחות ומופקדות בבנק או בכספת, תשלומים שאמורים להתקבל מהלקוחות השונים בהעברות בנקאיות או בהמחאות במועדי הפירעון על פי תנאי התשלום שלהם.

כמו כן הכנסות שאמורות להתקבל מחברות כרטיסי האשראי על פי סכומי המכירות בחודש זה ובהתאם לאופן קבלת הכספים, חודשי, שבועי או יומי.

הוצאות

העמודה הראשונה היא ההוצאות הקבועות שרושמים אותן בכל חודש והן פחות או יותר בסכומים קבועים כמו שכר העובדים, החזרי הלוואות או משכנתא, תשלום עבור ביטוחים, ליסינג לרכבים ועוד.

העמודה השנייה היא הוצאות משתנות והיא כוללת הוצאות שאינן קבועות בכל חודש. וזאת על פי ערכי ההמחאות הדחויות שהועברו לספקים, תשלומים לרשויות כמו מקדמות מס הכנסה ומע”מ שמשתנים בהתאם להכנסות בכל חודש.

עמודה נוספת היא צפי של תשלומים נוספים שיתווספו במהלך החודש כמו העברות בנקאיות שיש לבצע לספקים של חומרי גלם.

לאחר הכנת התזרים במלואו, יודע מנהל העסק מה תהיה היתרה בחשבון הבנק בכל יום וכך הוא נערך לכל תרחיש.

גבית כספים מלקוחות

על פי תזרים המזומנים אמורים להתקבל כספים מגורמים שונים במועדים שנקבעו. יש לייצר דפוס פעולה בנושא גבייה וכך לא יוצר מצב שלקוח אינו מעביר תשלום כיוון שיהיו מקרים שאי קבלת הכספים הללו תיצור בעייתיות במסגרות האשראי של העסק בחשבונות הבנק.

חשבונות הבנק של העסק

יש עסקים שיש להם חשבון עסקי אחד ואחרים שיש להם כמה. בכל חשבון בנק נקבעה מסגרת אשראי מסוימת ויש לעשות כל שניתן כדי לא לחרוג ממנה. החשיבה הנכונה היא להיות ערוכים כשמתקרבים לקו החריגה ולמצוא פתרונות לפני שגולשים מעבר לקו זה.

היערכות עקב קשיים עם תזרים המזומנים

כאשר מבינים שתהיה בעיה בתזרים המזומנים בימים הצפויים, יש לנקוט אחת מהפעולות האפשריות כדי לא ליצור חריגה וזאת על פי הפתרון שהוא הנכון ביותר לכל סיטואציה.

 • לעשות כל שניתן כדי לגבות את הכספים מהחייבים.
 • להעביר כספים מחשבון הבנק העסקי הנוסף שבו עומדים ביתרת זכות או ביתרת חובה שהיא בתוך מסגרת האשראי, אל החשבון הבעייתי.
 • לבקש הגדלה של מסגרת האשראי לתקופה קצובה, כמו לדוגמה לשבועיים עד שהמצב יתאזן.
 • אם יש לעסק פיקדונות קצרי מועד, לשחרר את סך הכספים הנדרשים ולהזרימם לחשבון הבנק.
 • לבקש מהבנק או מגורם אחר הלוואה עבור הון חוזר, כדי לצאת מהסבך וזאת רק אם ברור מעל לכל ספק שמדובר בבעיה זמנית שתיפתר עם קבלת הכספים מהחייבים.

חשוב מאד לפעול באחת הדרכים הללו ולפתור את הבעיה, כיוון שהיא לא תיפתר לבד ואי טיפול בה עלול ליצור החמרה משמעותית של המצב הפיננסי של העסק.

הלוואות בערבות מדינה

עסק שזקוק לכספים באופן מתמיד עבור הון חוזר, או עבור השקעות ספציפיות כמו פיתוח עסקי של העסק, עדיף שיגיש בקשה לקבלת הלוואה בסכום הדרוש לו בערבות המדינה. מדובר בהלוואות שהן בתנאים פיננסיים טובים הרבה יותר מההלוואות שמקבלים העסקים בבנקים המסחריים. ריבית פחותה, עמלות נמוכות, חלוקת ההחזרים לכמה שנים ועוד.

קבלת הלוואה מסוג זה היא על פי קריטריונים שקבע משרד האוצר והיא מתאימה לעסקים קטנים וגם לחברות גדולות. הלוואה זו מסייעת מאד לכל עסק וכך הוא מיישר קו ויכול להמשיך להתנהל באופן רציף ומבוקר ללא חשש של בעייתיות בחשבון הבנק. למעט אם קורים מקרים חריגים ולא צפויים שאינם תלויים בניהול התקין של העסק, כמו קריסה כספית של לקוח שהותיר חוב גדול.

השלכות של בעיות תזרים המזומנים

לאור המצב במשק גם הבנקים מקשיחים את עמדתם ולכן לכל חריגה ממסגרות האשראי עלולות להיות השלכות שישפיעו על יציבותו ועל קיומו של העסק. נציגי הבנק עלולים להחזיר המחאות א.כ.מ., לא לכבד הוראות קבע עבור תשלומים אקוטיים כמו חשמל ותשלומים לעובדים ולרשויות.

שמירה מוקפדת על תזרים המזומנים תסייע לכל מנהל עסק לא להגיע למצבים החריגים הללו.

כתובת המאמר עדינה אקוקה, יועצת עסקית

אהבתם? אתם מוזמנים לשתף העמוד בפייסבוק שלכם 👇👇👇

הפוסט ניהול תזרים מזומנים של עסק 2021 הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/cash-flow-management/feed/ 0
קידום אתרים בחו”ל לשנת 2021 ולעתיד: נקודות להצלחה https://www.webremarketing.com/seo-abroad/ https://www.webremarketing.com/seo-abroad/#respond Tue, 23 Feb 2021 07:17:13 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10383 קידום אתרים בחו”ל הוא תהליך אופטימיזציה של אתר אינטרנט, כך שגוגל תוכל לזהות בקלות לאילו מדינות בחו”ל אתם מעוניינים לכוון את האתר שלכם, ובאילו שפות אתם משתמשים לניהול עסקים. בנייה והרחבה של הנוכחות הדיגיטלית של החברה שלכם מחייבת חשיפה מול קהל בכל אחד מהאזורים שבהם העסק שלכם מתנהל, במיוחד בחיפוש בגוגל, וכדי להצליח בתהליך, אתם […]

הפוסט קידום אתרים בחו”ל לשנת 2021 ולעתיד: נקודות להצלחה הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

קידום אתרים בחו”ל הוא תהליך אופטימיזציה של אתר אינטרנט, כך שגוגל תוכל לזהות בקלות לאילו מדינות בחו”ל אתם מעוניינים לכוון את האתר שלכם, ובאילו שפות אתם משתמשים לניהול עסקים.

בנייה והרחבה של הנוכחות הדיגיטלית של החברה שלכם מחייבת חשיפה מול קהל בכל אחד מהאזורים שבהם העסק שלכם מתנהל, במיוחד בחיפוש בגוגל, וכדי להצליח בתהליך, אתם צריכים אסטרטגיה נכונה כמו גם יכולת ביצוע, וליווי וייעוץ של המומחים בתחום.

אבל נתחיל עם השאלה הכי חשובה: האם הגיע הזמן שהעסק שלכם יעבור לזירה הבינלאומית?

אם אתם יודעים שחלק ניכר מהמבקרים באתר שלכם מגיעים ממדינה אחרת, דוברים שפות שונות, או שיש להם את שני המאפיינים, יתכן שהגיע הזמן לבצע שינויים באתר שלכם על מנת ליצור חוויה טובה יותר עבור כל המבקרים הבינלאומיים שלכם.

על פני השטח, קידום אתרים בחו”ל עשוי להיתפס כמושג זר לחלוטין, אבל יתכן שאתם מכירים את המושג יותר טוב מכפי שאתם חושבים. קידום אתרים בינלאומי יכול להיתפס כמיקוד גיאוגרפי, אבל במקום לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם על מנת למשוך תנועה מהעיר בה אתם פועלים, או מישראל, אתם מבצעים אופטימיזציה למדינות ושפות שונות.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

קווי היסוד המנחים של קידום אתרים בחו"ל

אם אתם מעוניינים לבנות אתר בינלאומי לחלוטין, כלומר, אתר שממקד במיוחד למדינה ולשפה אחרת, המטלות העיקריות שלכם לביצוע “מיקוד גיאוגרפי בינלאומי” הן משולשות:

 1. ציינו את מדינת היעד ו/או האזור שלכם באמצעות מבנה כתובת אתר ידידותי בינלאומי (מיקוד לפי מדינה).
 2. קבעו את השפה בה הדפים באתר שלכם צריכים להיות כתובים באמצעות תגיות שפה (מיקוד לפי שפה).
 3. צרו ותחזקו תוכן בשפת משתמשי היעד שלך. אלה חומרי הגלם שיסייעו לכם לקבל מיקומים טובים בגוגל.

בחלק מהמקרים, המטרה תהיה למקד לשפה מסוימת או לארץ מסוימת בלבד. במקרים אלה, מומלץ לחתור רק לקראת אחת או שתיים משלושת המטרות האלו. נניח, למשל, שיש לכם חברת ביגוד מקוונת שמתמחה בחולצות עם סיסמאות בספרדית. מכיוון שמקסיקו רלוונטית לעסק שלכם בדיוק כמו ספרד, אתם רוצים למקד לשפה הספרדית, אבל לא למדינה ספציפית.

שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים בחו"ל

הכוונה לחוויית המשתמש בדף

עם כל עדכון שגוגל מפרסמת, היא מתמקדת יותר ויותר בחוויית המשתמש בדף, וחשוב לזכור נקודה זו, במיוחד בתהליך קידום אתרים בחו”ל.

כחלק מחוויית המשתמש בעמוד, ההיבט החשוב ביותר שיש להקפיד עליו הוא אינדקס מובייל ראשון (או אינדקס נייד בלבד). Mobile-first הוא נושא עולמי וחשוב להיות מוכנים אליו בכל מדינה בה אתם מנהלים עסקים.

מבני כתובות אתרים לאתרים בינלאומיים

קיימים כמה מבני כתובות אתרים שניתן להשתמש בהם כדי למקד לארץ מסוימת. הם כוללים שימוש בדומיין ברמה העליונה של קוד המדינה (ccTLD), תת-דומיין, תיקיית משנה או תחום משנה, gTLD עם פרמטרי שפה, או אפילו שימוש בשם דומיין אחר לחלוטין. בואו נבחן מקרוב כל אחת מהאפשרויות הבאות:

ccTLD

כהגדרת גוגל, ccTLD פירושו שימוש בקודים של שתי אותיות כדי לציין למשתמשים ולגוגל באיזו מדינה או טריטוריה תלויה אתר רשום. שימו לב שכמה קודי מדינה, כמו Ly עבור לוב, משמשים בדרך כלל למטרות אחרות עד שגוגל מתייחסת אליהם באופן כללי.

תת דומיין

תוכן בינלאומי ממוקם ב”תחום דרג שלישי” נפרד שעשוי או לא עשוי לעבור או לקבל הון קישורים מתחום השורש.

ספריית משנה

תוכן בינלאומי ממוקם בתיקיית משנה פרטנית, של תחום שורש.

gTLD עם פרמטרים של שפה

דומיין כללי ברמה העליונה (כמו net. com. או org.) ממוקד לדוברי שפה מסוימת באמצעות הוספת פרמטר URL.

דומיין שונה

תוכן בינלאומי ממוקם בדומיין שורש שונה לחלוטין מהאתר שאינו בינלאומי.

גוגל עשויה לפרש כל מבנה URL באופן שונה במקצת, ולכן לכל טכניקה יש את היתרונות והחסרונות שלה – כולל המשאבים שנדרשים ליישום ולתחזוקה. לפני שתבחרו את המבנה המתאים עבורכם, כדאי לבדוק פרטים נוספים על כל אפשרות.

מיקוד שפה לאתר (או לדפי האתר)

גוגל צריכה לראות באילו שפות אתה מגדיר לטיפול באמצעות תגי hreflang או מטא תגיות בשפה – פיסות קוד שמציינות באיזו שפות התוכן שלך זמין. הדוגמא הבאה תגיד לגוגל שגרסה חלופית של התוכן זמינה בצרפתית בקישור המסופק:

דוגמא לתג hreflang:

<link rel=”alternate” href=”http://example.com/fr” hreflang=”fr-fr”/>

 

כמה שיטות מומלצות אחרות:

 • יש לוודא שכל הניווט באתר, אל התוכן ואל דלפק העזר נמצא בשפה הראשית של האזור שאליו אתה ממקד.
 • אל תשתמשו בתרגומי מכונות (הם עדיין פשוט לא מספיק טובים).
 • אל תנתבו משתמש אוטומטית לשפה אחרת על סמך מיקם. זה בסדר להציע אתר בשפה חלופית, אבל אינכם יודעים, מבלי לשאול, אם אותו מחפש בשפה האנגלית בישראל הוא עולה חדש, סטודנדט לשפה זרה, או מישהו שהלך לאיבוד באינטרנט.
 • מומלץ להתרחק משימוש בעוגיות או סקריפטים כדי להציג גרסאות בשפות שונות של העמוד. גוגל אינה מסוגלת לסרוק תוכן דינמי מסוג זה, ומשתמשים אנושיים עשויים שלא לראות אותו.

חשוב להבין שמילות מפתח ושירותי SERP משתנים ממדינה למדינה

למרות שאלגוריתם גוגל עשוי להיות אוניברסלי, SERPs משתנים מאוד ברמה המקומית. כך, למשל, חיפוש אחר מוצר בשוודיה, מניב סט תוצאות אחר לגמרי בהשוואה לחיפוש אחר אותו מוצר בארצות הברית. אם אתם ממקדים למילת מפתח ספציפית במספר מדינות, התחילו בניתוח SERPs. שימו לב לשינויים בנפח החיפושים ומשמעות המונח למקומיים גם עבור מילות המפתח שלכם.

לדוגמא, המילה “SEO” היא מונח עולמי שמשמש באותו אופן בכמה מדינות, אבל חיפוש “סבון כביסה” בגוגל בישראל מניב תוצאה אחרת לחלוטין מ”סבון כביסה” בגוגל בארה”ב:

שימו לב – כיצד נראה חיפוש בישראל:

שימו לב – כיצד נראה חיפוש בארה”ב:

כך שחשוב לקחת בחשבון את ההבדלים כשמתמקדים באסטרטגיית קידום אתרים בחו”ל ברמת המדינה, ולחפש גם מילות מפתח חזקות וגם כוונת חיפוש בתנאי הבחירה שלכם לכל מדינה.

התאמת התוכן לשפה ולתרבות של משתמש היעד

יש לוודא שהאתר מספק מידע שמתאים לקהל היעד. באמצעות שימוש בשפה המקומית, במטבע ובאזור הזמן יחד עם פרטי קשר כמו כתובות ומספרי טלפון, אתם שולחים למשתמשים ולגוגל אותות חזקים שהם נמצאים במקום הנכון.

מומלץ לחשוב גם על הבדלים תרבותיים במהך יצירת העיצוב והתוכן שלכם. אזורים שונים בוחנים היבטים כמו צבע, פריסה וסגנון הומור באופנים שונים מאוד. עם הבהרה חד משמעת שהדף מתאים להם, אתם מגדילים את הסיכויים שהם יזכו לחוויה חיובית.

חשוב גם לציין שתהליך קידום אתרים בחו”ל, כשהוא מבוצע כראוי, צריך להיות כמעט בלתי נראה למשתמשים. הם פשוט צריכים לקבל תוכן רלוונטי בשפה שלהם ובתוך האזור שלהם. לכן, תהליך קידום מקצועי שמבוצע על ידי המומחים בתחום, מסייע לגוגל להציג את התוכן הנכון לאנשים הנכונים.

ההנחיה של גוגל: E.A.T – מומחיות, סמכותיות

הנחיה זו של גוגל הגיעה והיא עתידה להישאר לעד. הנחיה זו נוגעת לדירוגי איכות החיפוש של גוגל, ותכונות אלו מסייעות לבניית אמון. הנה כמה אלמנטים שיש להתמקד בהם:

 • שמות מחברים וביוגרפיות בתוכן מערכת.
 • עריכה קפדנית של תוכן.
 • בניית מותג אישי.
 • מיטוב האבטחה הטכנית.
 • יצירת תוכן מתון שמתאים למשתמשים.

אל תבנו רק קישורים; בנו גם מערכות יחסים

נכון, קישורים עדיין ותמיד יהיו חשובים, ומכיוון שהם מבוססים על רעיון ההמלצות, הם תמיד יתרמו לגורמי הדירוג בגוגל. למרות שהעמדה של גוגל היא שאין צורך לבנות קישורים, עדיין יש שיטות טקטיות לגשת להשגת סמכות מתמשכת זו באמצעות התמקדות באיכות על פני כמות.

קישור רלוונטי מאר עם דירוג תחום של חמישים ומעט קישורים יוצאים, יזכה אתכם בדירוגים טובים יותר מעשרה קישורים שאינם רלוונטיים מאתרים עם פחות מעשרה דירוגים לסמכות תחום.

אבל אל תתפתו לחיבורי לינקדאין שאינם רצויים שמבקשים מכם לקנות את הקישורים שלהם. עדיף שתקפידו לבנות מערכות יחסים עם משווקים או אנשים מהתעשייה בה אתם פועלים. זכרו גם שלתהליך קידום אתרים בחו”ל, לקישורים יש ערכים שונים בהתאם למקור הקישור האחורי.

בשורה התחתונה, כדאי שתחשבו יותר באופן מקומי

לסיכום, חשיבה מקומית יותר היא המפתח לתהליך קידום אתרים בחו”ל, וזה צריך להיות הלך הרוח שלכם על מנת להצליח. המטרות העיקריות של SEO הן לעתים קרובות תנועה מוגברת באתר, הכנסות מוגברות ולידים איכותיים יותר.

כדי להשיג את המטרות מתהליך הקידם, אתם זקוקים לאסטרטגיה כוללת, ולליווי של המומחים בתחום. היועצים של פרסונאס מדיה ילוו אתכם בתהליך קידום האתר שלכם לקהל היעד שאתם מכוונים אליו בחו”ל, וייעצו לכם לגבי השימוש בכלי השיווק הדיגיטלי העדכניים ביותר שמותאמים להנחיות המשתנות של גוגל.

כותב המאמר דניאל כהנוב מנכ”ל קבוצת פרסונאס מדיה

אהבתם? אתם מוזמנים לשתף העמוד בפייסבוק שלכם 👇👇👇

הפוסט קידום אתרים בחו”ל לשנת 2021 ולעתיד: נקודות להצלחה הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/seo-abroad/feed/ 0
עיצוב משרד ביתי קטן – גלו את הסוד https://www.webremarketing.com/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93-%d7%91%d7%99%d7%aa%d7%99-%d7%a7%d7%98%d7%9f/ https://www.webremarketing.com/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93-%d7%91%d7%99%d7%aa%d7%99-%d7%a7%d7%98%d7%9f/#respond Thu, 18 Feb 2021 14:51:40 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10145 מאת: רינה יוגל / מכללת טקסטלי גלו את הסוד: בעזרת עיצוב משרד ביתי קטן העבודה מהבית תהיה יעילה ואפקטיבית הרבה יותר, אם פינת העבודה תהיה מסודרת ונוחה! אם גם אתם מתיישבים מול שולחן עבודה בבית כשמרכזו עומד המחשב ומסביבו אינסוף פריטים שלא שייכים, חשבונות של הבית, צעצועים וציורים של הילדים, גומיות לשיער, מברשות, לקל ציפורניים […]

הפוסט עיצוב משרד ביתי קטן – גלו את הסוד הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

מאת: רינה יוגל / מכללת טקסטלי

גלו את הסוד: בעזרת עיצוב משרד ביתי קטן העבודה מהבית תהיה יעילה ואפקטיבית הרבה יותר, אם פינת העבודה תהיה מסודרת ונוחה!

אם גם אתם מתיישבים מול שולחן עבודה בבית כשמרכזו עומד המחשב ומסביבו אינסוף פריטים שלא שייכים, חשבונות של הבית, צעצועים וציורים של הילדים, גומיות לשיער, מברשות, לקל ציפורניים ועוד לצד מסמכים חשובים הקשורים לעבודה, ואם גם לכם נמאס מהבלגן, הגיע הזמן לעצב ולסדר את פינת העבודה הביתית כך שתהיה נוחה וזמינה, יעילה ומפנקת.

וגלו סוד: פינת עבודה שנעים לקום בבוקר ולהיכנס אליה ללא הסחות דעת, תגרום לכם חשק להתחיל לעבוד ותמרב את פריון העבודה.

בואו נתחיל עם שולחן הכתיבה

אם שולחן הכתיבה שלכם עמוס ומלא, פנו את כל מה שנמצא על השולחן, חוץ מהמחשב והמדפסת, ואחסנו את הכול בקופסה גדולה. במהלך השבוע שלפו מהקופסא את הפריטים שתצטרכו ושימו אותם במקום הגיוני על השולחן, על המדפים או באחת המגירות. בסיום השבוע תגלו שהקופסה עדיין מלאה. אלו כל הפריטים שאתם לא זקוקים להם לשימוש יום יומי. חלק מהדברים אתם ודאי יכולים לזרוק, ולדברים החשובים חפשו מקום אחסון אחר.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

בואו ונמשיך עם המגירות

עברו מגירה אחרי מגירה, הוציאו הכול מהמגירות ונצלו את ההזדמנות לנגב אותם עם מגבונים או עם סמרטוט לח. קנו מספר סלסלות או קופסאות קטנות, אפשר לקנות בזול בכל חנות סטוק, מיינו את הדברים ושימו אותם בקופסאות או בסלסלות. על הקופסאות הדביקו מדבקות, כך תדעו מה יש בכל קופסא או סלסלה בלי לנבור כל פעם מחדש במגירה ולהעצים את הבלגן.

אתם יכולים להשאיר מגירה אחת לבלגן. זאת מגירה שאליה תוכלו להעביר את כל מה שאין לכם כוח למיין כעת. אך עשו לכם כלל, פעם בשבוע אתם חייבים לסדר את “מגירת הבלגן”.

והגענו אל המסמכים

למי אין ערמות של מסמכים, אך בכל פעם שאנחנו צריכים מסמך חשוב אנחנו לא מוצאים אותו? אם נסדר את המסמכים באופן קבוע, זה לא יקרה.

קנו קלסרים ומדבקות. חלקו את כל המסמכים לערמות לא גדולות וקבלו על עצמכם לסדר ערמה אחת בלבד כל יום. זה ידרוש מכם מקסימום שעה, אבל רק ככה תצליחו להשתלט על כל המסמכים. כעת מיינו את המסמכים, את כל הניירת הישנה, זו שכבר לא רלוונטית, תזרקו. את המסמכים החשובים מיינו לפי נושאים כמו חשבונות והוצאות של הבית, קבלות וחשבוניות של העסק, תעודות משלוח וכדומה ארגנו כל נושא בקלסר נפרד.

אל תשכחו: אנחנו חיים בעידן הטכנולוגי, את כל המסמכים אפשר גם לשמור בשירותי גיבוי בענן או על דיסק קשיח. סרקו את כל המסמכים והעלו אותם לענן בצורה מסודרת, זה יעיל, זה עדכני, והכי חשוב, לא תופס מקום.

פתרונות אחסון

כדי לשמור על הסדר ולמנוע בלגן, חשוב ליצור מקומות אחסון. נצלו את הקירות, תלו עליהם מדפים והציבו עליהם את הקלסרים מסומנים במדבקות צבעוניות עם צבע מיוחד לכל נושא. אם יש לכם אפשרות ומקום נסו להציב גם את המדפסת על מדף.

קנו מגירות ניידות. בכל חנות מצאו שידת מגירות קטנה או גדולה, אם יש לכם מקום בפינת העבודה למגירות, תוכלו לאחסן בהן מסמכים, ציוד משרדי ועוד.

אין לכם מקום למגירות, אבל יש לכם ארון בגדים בחדר העבודה, פנו חלק מהמדפים ושימו עליהם קלסרים, סלסלות עם מדבקות ועוד. באחד המשרדים הביתיים שביקרתי גיליתי שבעל המשרד מאחסן את המדפסת בתוך ארון הבגדים. החוטים של המדפסת עברו דרך שקע נסתר מאחורי הארון וכך הוא הצליח לפנות שטח חשוב על שולחן הכתיבה.

תאורה נכונה

גם במשרד הביתי חשוב לתת תשומת לב לתאורה נכונה, החליטו על מספר מוקדי אור, תאורה טובה מהתקרה, מנורה עומדת ומנורת שולחן. אל תוותרו על מנורת השולחן ורצוי עם נורה מתכווננת. נורה מתכווננת תאפשר לכם לפזר את אלומת האור לכיוון הרצוי כך שלא תצטרכו לאמץ את העיניים, להזיק לחדות הראייה ולא אחת לגרום לכאבי ראש רבים.

כיסא נוח – פריט חובה!

אם אתם יושבים הרבה שעות מול המחשב, אתם חשופים לנזקים ולכאבי גב. חשוב מאוד להשקיע בכיסא טוב ונוח ולא לחסוך!

גם למחשב יש שולחן עבודה וגם הוא חייב להיות מסודר ומאורגן!

אם שולחן העבודה של המחשב מלא בקבצים שאתם לא זוכרים מה יש בהם ומתי שמרתם אותם, זה הזמן לעשות סדר. תעברו על הקבצים ותבדקו אם אתם צריכים אותם. אם לא, מחקו אותם (כמקדם אתרים, אני מכיר את זה טוב 🙂 ), אם כן, פתחו מספר תיקיות בנושאים מרכזיים ושמרו בתוכן את הקבצים המתאימים. את התיקיות שאינן בשימוש יום יומי מומלץ לשמור בענן או בדיסק גיבוי ולפנות שטח בשולחן העבודה שעל המחשב.

חשוב להפריד בין החלל הציבורי לבי המשרד הביתי

אם אין לכם חדר מיוחד שמשמש כחדר עבודה, אם המשרד הביתי ממוקם בתוך החלל הציבורי, חשוב לעשות הפרדה. להפרדה יש משמעות חשובה, היא מאותת איפה הבית נגמר והיכן מתחילה העבודה ולהפך. אתם יכולים להסתיר את חלל העבודה מאחורי קיר מעץ, קיר דו צדדי עם מדפים ומגירות בצד הפונה אל חלל העבודה, או להציב ספרייה בין החללים. כיום יש ספריות יפיפיות דו צדדיות שמוסיפות המון לעיצוב הכללי של כל החלל או, כמוצא אחרון, להבדיל בים האזורים השונים בצבעים, בתאורה בעיצוב שונה ועוד.

לסיכום

סדר, ארגון ועיצוב משרד ביתי קטן מזמין כמו שטיח נעים, תמונות ווילונות משרים רוגע, רעננות ותחושת ריכוז.

עשו לכם חוק קבוע, בסוף כל יום עבודה לפני שאתם יוצאים מהמשרד סדרו את החלל ואת שולחן העבודה והחזירו כל דבר למקומו. למחרת כשתיכנסו אל המשרד הביתי, הוא יהיה נעים ומזמין, והאווירה הטובה והמרגיעה תגרום לכם להתחיל את יום העבודה עם חיוך.

אהבתם? אתם מוזמנים לשתף העמוד בפייסבוק שלכם 👇👇👇

הפוסט עיצוב משרד ביתי קטן – גלו את הסוד הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93-%d7%91%d7%99%d7%aa%d7%99-%d7%a7%d7%98%d7%9f/feed/ 0
24 מאגרי תמונות מומלצים בחינם/ בתשלום הטובים ביותר לשימוש 2021 https://www.webremarketing.com/%d7%9e%d7%90%d7%92%d7%a8%d7%99-%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%9d/ https://www.webremarketing.com/%d7%9e%d7%90%d7%92%d7%a8%d7%99-%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%9d/#respond Wed, 17 Feb 2021 10:29:13 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10110 למה כדאי לכם לשמור את מאגרי התמונות האלה? אם אתם עובדים במקצוע דיגיטלי, כגון שיווק באינטרנט או בלוגר, אתם תהיו חייבים לדאוג לעצמכם לארסנל של מאגרי תמונות שיהיו זמינות לכם בכל עת, כאחד שבנה כמה עשרות אתרים, זהו תהליך שקשה מאוד לבחור את התמונות המתאימות ובטח כאם לכם מאגרי תמונות איכותיות בהישג יד. אז בשביל שלא […]

הפוסט 24 מאגרי תמונות מומלצים בחינם/ בתשלום הטובים ביותר לשימוש 2021 הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

למה כדאי לכם לשמור את מאגרי התמונות האלה?

אם אתם עובדים במקצוע דיגיטלי, כגון שיווק באינטרנט או בלוגר, אתם תהיו חייבים לדאוג לעצמכם לארסנל של מאגרי תמונות שיהיו זמינות לכם בכל עת, כאחד שבנה כמה עשרות אתרים, זהו תהליך שקשה מאוד לבחור את התמונות המתאימות ובטח כאם לכם מאגרי תמונות איכותיות בהישג יד.

אז בשביל שלא תתאמצו ותבזבזו את הזמן שלכם, הכנסתי לכם בכתבה הזו רשימה של  מאגרי התמונות שאני משתמש בהם (לפחות ברובם בגדול).

שימו לב, חלק ממאגרי התמונות שאשתף בכתבה יש צורך לעשות מנוי אז אם תרצו ממש לשדרג את איכות התמונות שלכם תצטרכו גם לעשות מנוי חודשי/ חד פעמי שעולה כמה דולרים בחודש ותאמינו לי שזה שווה מאוד.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

24 מאגרי תמונות בחינם/ בתשלום

באתר DepositPhotos יש מאגר עצום בגודלו של יותר מ- 196 מיליון תמונות, וקטורים, סרטונים, אייקונים ועוד שבסבירות גדולה מאוד יתאימו לכם כל מטרה. בניית אתר חדש, בלוג, עמוד פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ועוד ועוד. בכל חודש נכנסים לאתר דיפוזיט פוטוס אורגני דרך גוגל יותר מ- 16 מיליון גולשים אז כנראה שהוא עונה להם על כל הדרישות. הנתונים מתוך אתר similarweb 

לדעתי בכל חברת שיווק פרסום דיגיטלי יש לפחות מנוי אחד במאגר של DepositPhotos, זה לא סתם. כי זהו האתר הכי משתלם שיש ברשת לרכישת תמונות חוקיות וזולות באופן ניכר מהרבה מתחרים.

אפשר אפילו לחפש תמונות בעברית, אחלה של דבר.

תוכלו לרכוש מנוי חודשי או חבילה חד פעמית לשימושכם.

 • יש לי מנוי חודשי באתר הזה ואני מרוצה מאוד!

אתר Dreamstime, הוא מאגר עצום ובו מעל 155 מיליון תמונות, סרטונים, אייקונים ועוד. האתר מציע לכם מספר חבילות שונות, שימו לב שמאגר זה עובד אחרת, רק לפי קרדיט וניקוד שרכשתם או צברתם.

בכל חודש נכנסים לאתר Dreamstime אורגני דרך גוגל יותר מ- 7 מיליון גולשים

מה שמגניב באתר הזה, הוא שאתם יכולים פתוח פרופיל אישי להעלות תמונות שלכם ולמכור אותם באתר עוד דרך להכנסה פסיבית טובה ולא מצריכה מכם מאמץ בכלל רק תמונות טובות :), ובעצם אתם יכולים לרכוש תמונות חדשות על חשבון הכסף שהכנסתם מהתמונות שהצלחתם למכור.

 • אני משתמש באתר הזה לרכישת תמונות ובעיקר אייקונים.
במאגר jumpstory יש יותר מ- 25 מיליון תמונות, קטעי וידאו, וקטורים ואייקונים בעלי ביצועים גבוהים ובעלי ביצועים גבוהים.
מה שמגניב באתר הזה, שניתן לערוך את התמונה באתר עצמו לדוגמה, להוריד את הרקע ועוד המון אפקטים טובים.

סחבק סידר לכם מנוי לאתר הזה בתשלום חד פעמי של 100$ לכל החיים. לקבלת ההטבה לזמן מוגבל מאוד תלחצו כאן

 • שימו לב שהמבצע הזה הוא ל-6 ימים בלבד מפרסום הכתבה שלי.
 • ט.ל.ח.

יש לי מנוי לכל החיים באתר הזה

אתר Negative Space – מציע בכל שבוע תמונות חדשות בחינם.

את כל התמונות שתצאו באתר תמצאו משותפות ללא הגבלות של  זכויות יוצרים.

כלומר אתם יכולים חופשי להשתמש בהן ככל שתרצה.

באתר תמצאו המון תמונות, החל מארכיטקטורה לאוכל ועוד, מאגר התמונות שבאתר Negative Space הולך וגדל בכל יום. שימו לב לזה, יהיה לכם קל מאוד לסנן את המאגר תמונות שבאתר, שניתנות למיון לפי קטגוריות, מיקום שטח העתקה וצבע.

אתר Death to Stock היה מיועד עבור עסקים ובלוגרים, בגלל  שתוכלו למצוא באתר תמונות באיכות גבוהה במיוחד בחינם.

כתוצאה מכך נולד השם Death to Stock. בשביל להתחיל לקבל תמונות בחינם כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את הדוא”ל שלכם וליהנות מאוסף תמונות חדש שנשלח לתיבת הדואר הנכנס שלכם מדי חודש בחינם.

ואם יש לכם תקציב קטן אתר  Death to Stock מציע גם אפשרות לחבילות פרימיום תמורת 15 דולר לחודש או 180 דולר לשנה. 

את אתם זקוקים לעוד מאגר תמונות איכותיות בחינם שיעזור לכם לעיצוב האתר או לבלוג שלכם? אתם מוזמנים להיכנס לאתר: picjumbo

למאגר picjumbo יש יותר מ- 8 מיליון תמונות מחולקות לקטגוריות לשימוש בחינם.

בכל יום מעלים לאתר תמונות חדשות, יש מבחר עצום של סוגי תמונות באיכות גבוהה שיכולה להתאים למגוון גדול נושאים שונים.

האתר, מציע גם חבילות פרמיום ייחודיות בתשלום עבור בלוגרים, מעצבים וסוכנויות.

 • אני משתמש רק באפשרות החינמית שלו.

באתר Stokpic תקבלו בנדיבות 10 תמונות חדשות כל שבועיים (צריך להירשם לאתר) שתוכלו להשתמש באתר שלכם.

בנוסף, אתם יכולים לראות את 100 התמונות האחרונות שניתן להשתמש בהם לחצו כאן, או לעבור בין הקטגוריות השונות, עד שתמצאו את ההתאמה המושלמת.

קראו על רישיון השימוש של בתמונות באתר מכאן

זהו אתר של מעצבת אתרים מפולין, שתראו בו תמונות באיכות גבוהה. מהרבה קטגוריות, כגון: אופנה, אוכל ועד תיירות.

בעלת האתר מספקת למשתמשי האתר אפשרות להשתמש בתמונות חופשי לכל דבר שהם רוצים – מסחריים או לא.

שימו לב, אמנם אין שום דרישה ספציפית, אך בעלי האתר מבקשים לכלול קרדיט של קישור לאתר במידת האפשר.

באתר Freerange תמצאו תמונות שמגיעות ממאגר גדול של שני צלמי הבית, בנוסף, קיימת באתר קהילה שרק הולכת וגדלה בכל חודש.

במאגר Freerange יש הרבה מאוד תמונות לבחור, אתם תמצאו באתר רק תמונות באיכות טובה בלבד.

 • אני משתמש באתר לעיתים רחוקות

מאגר תמונות LibreShot של הצלם מרטין. תוכלו להוריד את התמונות המדהימות שקיימות באתר זה בחינם לשימוש מסחרי. 

באתר תמצאו הרבה מאוד תמונות בנושא אדריכלות ועד לפרחים.

במאגר תמונות nappy תוכלו למצוא תמונות יפהפיות וברזולוציה גבוהה של אנשים חומים בלבד.

הכי חשוב, כל מאגר התמונות שלהם היא לגמרי בחינם.

במאגר Fancy Crave לא רק שתמצאו הרבה מאוד תמונות אינן מוגבלות בזכויות יוצרים, הם גם די מקסימות.

המאגר הזה דואג שיעלו בכל יום לפחות שתי תמונות חדשות כדי לשמור על תחושת רעננות.

מאגר תמונות Unsplash מעלה בממוצע 10 תמונות חדשות כל יום.

שימו לב, כל תמונה שמתפרסמת במאגר- Unsplash מורשית תחת CC0, המספקת למשתמשים את החופש להעתיק, לשנות, להפיץ ולהשתמש בכל התמונות ללא הרשאות או ייחוס.

מאגר תמונות StockSnap.io מסודר לפי קטגוריות ונוח מאוד לשימוש.

תמצאו באתר מאות אלפים של תמונות בחינם.

כל התמונות באתר לשימוש חופשי ברישיון CC0

במאגר תמונות SplitShire תמצאו המון תמונות מדהימות בחינם לשימושכם ללא מגבלות מסחריות. האתר מופעל ע”י הצלם האיטלקי Daniel Nanescu.

במאגר Life of Pix כל התמונות ברזולוציה גבוהה ונתרמו לרשות הציבור, והן זמינות לשימוש אישי ומסחרי.

בנוסף, תוכלו גם למצוא במאגר תוכן ווידאו שאינו מכיל הגבלות על זכויות יוצרים עם אפשרות להוריד אותו בקלות בחשבון Vimeo שלו.

במאגר pexels תמצאו יותר מ- 3 מיליון תמונות שנבחרו בקפידה רבה ממגוון מקורות.

כל התמונות שבמאגר הינן ברישיון CC0, כלומר, הן חופשיות לשימוש אישי ומסחרי. התמונות שבאתר מסודרות לפי קטגוריות כך שיהיה לכם קל מאוד למצוא תמונה טובה לתחום שלכם.

מאגר תמונות Gratisography מתעדכן מדי שבוע עם תמונות חדשות, תוכלו למצוא באתר תמונות ברזולוציה גבוהה עם רישיון חופשי לשימוש CC0.

מאגר עם תמונות אווירת נוף של המעצב jay mantri, יש באתר תמונות מקצועיות ואיכותיות. ניתן לשימוש חופשי

במאגר iso republic תמצאו תמונות באיכות גבוהה המשמשות מעצבים, מפתחים, בלוגרים, משווקים וצוותי מדיה חברתית.

האתר נראה פגז ומסודר ברמה גבוהה מאוד עד כדי כך שקשה להאמין שהתמונות הן בחינם.

אם תירשמו לאתר ISO Republic תוכלו לקבל תמונות ישירות למייל שלכם.

מאגר תמונות שבאתר PICNOI לא גדול אבל מספק את כל התמונות בחינם כל עוד אתם מספקים קישור קרדיט.

מאגר Pixabay מספק 1.9 מיליון של תמונות איכותיות ששוחררו תחת רישיון CC0. האתר נקי ומאוד אינטואיטיבי עם פילטר לסינון נושאים, סוגי קבצים ועוד.

בנוסף, תוכלו למצוא שם וקטורים ואיורים בחינם.

 • אני אוהב אותו ומשתמש בו מדי פעם

במאגר של גוגל יש הרבה מאוד תמונות לשימוש כל מיני שיסוים של רישיונות ובחלקם ניתן להשתמש חופשי (שימו לב כיצד מחפשים) – חשוב לשים לב שהתמונות אכן נמצאות בשימוש חופשי.

צילום מסך מאתר Google

אתר Shutterstock נחשב לאחד המאגרים הגדולים ברשת, תוכלו למצוא בתוכו מגוון עצום של תמונות. מדובר על כמות של מעל 300 מילון תמונות / וידאו / לוגו / אייקונים / איורים ועוד, אין סיכוי שלא תמצאו תמונה שלא תתאים לאתר שלכם. כמובן שניתן לסנן ולהפעיל פילטר רק על סוג של תמונה מסוימת וכו’..

ניתן לרכוש מנוי חודשי או תשלום חד פעמי על חבילה.

לסיכום

תמונות בתשלום הן הפתרון הכי טוב מבלי להתחיל לקרוא את תנאי הרישיון של כל אתר.

המלצה שלי, אם אתם עובדים בקידום אתרים עם לקוחות ומחפשים תמונות מקצועיות, אני ממליץ לכם להשתמש בתמונות בתשלום, מבלי לתת שום תירוצים וכו’.

קראו עוד על השימוש בתמונות ברישיון CC0

אהבתם? אתם מוזמנים לשתף העמוד בפייסבוק שלכם 👇👇👇

הפוסט 24 מאגרי תמונות מומלצים בחינם/ בתשלום הטובים ביותר לשימוש 2021 הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%9e%d7%90%d7%92%d7%a8%d7%99-%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%9d/feed/ 0
איך עושים צילום מסך במחשב https://www.webremarketing.com/how-to-take-a-screenshot-on-a-computer/ https://www.webremarketing.com/how-to-take-a-screenshot-on-a-computer/#respond Sun, 14 Feb 2021 14:29:14 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10078 קרדיט : צילום מסך מתוך אתר prntscr איך עושים צילום מסך במחשב בעזרת תוכנה בשם Lightshot בשביל מישהו כמוני שעובד בקידום אתרים, תוכנה לצילום מסך של המחשב זהו שלי חשוב מאוד שיכול לחסוך לי המון זמן יקר ועצבים. אז, בשביל לדעת איך עושים צילום מסך במחשב? אתם קודם כל צריכים להוריד את התוכנה Lightshot (צרפתי […]

הפוסט איך עושים צילום מסך במחשב הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
קרדיט : צילום מסך מתוך אתר prntscr

איך עושים צילום מסך במחשב בעזרת תוכנה בשם Lightshot

בשביל מישהו כמוני שעובד בקידום אתרים, תוכנה לצילום מסך של המחשב זהו שלי חשוב מאוד שיכול לחסוך לי המון זמן יקר ועצבים. אז, בשביל לדעת איך עושים צילום מסך במחשב? אתם קודם כל צריכים להוריד את התוכנה Lightshot (צרפתי לכם קישור להורדת התוכנה).

לאחר שתלחצו על הקישור תבחרו באיזה מערכת הפעלה אתם משתמשים שהתוכנה תתאים למחשב שלכם – Windows או Mac

עכשיו התקינו את התוכנה Lightshot לפי ההוראות שלהם, (ללחוץ “הבא” עד סיום ההתקנה) אין שום צורך בהגדרת התוכנה (להשאיר ברירת מחדל)

בשביל להפעיל את התוכנה ולהתחיל לצלם את המסך לחצו על המקלדת שלכם על כפתור “Print Screen” כפי שמופיע בצילום מסך שלי.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

זו מקלדת של חברת לוג'יטק (Logitech)

ברגע שתלחצו על כפתור “Print Screen” המסך שלכם יהפוך לאפור ועם העכבר שלכם תוכלו לסמן איזה חלק במסך תרצו לצלם.

צילום מסך של האתר שלי

אם תשימו לב, בחלק הימיני ולמטה יש סרגל כלים לשימוש חשוב, בתמונה הבאה אפרט אותם.

שימו לב לפירוט של כל כפתור

אז מהם הכפתורים ואיך עושים צילום מסך במחשב בעזרת תוכנה בשם Lightshot ?

 • 1 - עט - בעזרת כלי זה תוכלו לסמן על הצילום מסך כל דבר.
 • 2 - קו - בעזרת כלי זה תוכל לסמן קו מתחת לאזור / משפט.
 • 3 - חץ - תוכלו לסמן בחץ פרטים קטנים או גדולים.
 • 4 - מסגרת - תוכלו למסגר אזור או משפט מסוים.
 • 5 - מרקר - תוכלו למרקר משפט או כל דבר בצילום מסך.
 • 6 - טקסט - תוכלו להוסיף טקסט לצילום מסך.
 • 7 - צבע - תוכלו לבחור באיזה צבע לסמן את הפרטים בצילום מסך.
 • 8 - ביטול פעולה - טעיתם? לא נורא , תוכלו לבטל את הפעולה האחרונה.
 • 9 - סגור - הפעולה הפשוטה ביותר לסגור/ למחוק את הצילום מסך.
 • 10 - שמור - תוכלו לשמור את הצילום מסך כקובץ במחשב שלכם ולשלוח במייל וכו'.
 • 11 - העתק - תוכלו להעתיק את הצילום מסך שסימנתם מבלי לשמור אותו (מצויין לצילום מסך במיילים)
 • 12 - הדפס - תוכלו לשלוח להדפסה את הצילום מסך שלכם
 • 13 - חפש תמונות דומות בגוגל -- אף פעם לא ניסיתי, אבל תוכלו לחפש תמונה דומה לצילום מסך שלכם בגוגל.
 • 14 - שיתוף - תוכלו לשתף את הצילום מסלך שלכם בפייסבוק/ טוויטר וכו'.
 • 15 - העלה צילום מסך לענן לאתר https://prnt.sc/ - תוכלו להעלות את הצילום מסך לאתר ולשלוח את הקישור של הצילום מסך.

אהבתם? תשתפו עם החברים שלכם את המדריך הזה

הפוסט איך עושים צילום מסך במחשב הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/how-to-take-a-screenshot-on-a-computer/feed/ 0
עבודה זוגית מהבית – איך עושים את זה נכון? https://www.webremarketing.com/couples-work-from-home/ https://www.webremarketing.com/couples-work-from-home/#respond Thu, 11 Feb 2021 12:54:22 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=10021 נתונים חדשים חושפים: עבודה מהבית עלולה לפגוע בזוגיות! מאת רינה יוגל / טקסטלי מגפת הקורונה שינתה את כללי המשחק. כבר בשלבים הראשונים של התפרצות המגפה הכריזו חברות ענקיות כמו פייסבוק, טוויטר, חברת מטריקס ועוד על מעבר לעבודה מהבית. אבל לא רק החברות הגדולות עברו לעבוד בבית, סקר שנערך בקרב מנהלי קבוצה של משאבי אנוש מלמד […]

הפוסט עבודה זוגית מהבית – איך עושים את זה נכון? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

נתונים חדשים חושפים: עבודה מהבית עלולה לפגוע בזוגיות!

מאת רינה יוגל / טקסטלי

מגפת הקורונה שינתה את כללי המשחק. כבר בשלבים הראשונים של התפרצות המגפה הכריזו חברות ענקיות כמו פייסבוק, טוויטר, חברת מטריקס ועוד על מעבר לעבודה מהבית. אבל לא רק החברות הגדולות עברו לעבוד בבית, סקר שנערך בקרב מנהלי קבוצה של משאבי אנוש מלמד כי למעלה מחמישים אחוז מהעובדים בישראל אימצו את המודל של עבודה מהבית כאשר חלק גדול מהם מצהירים על הכוונות שלהם לעבוד מהבית גם בימים שלאחר הקורונה.

לעבודה מהבית יש יתרונות רבים, אך לצד היתרונות הרבים, העבודה מהבית מציבה אתגרים רבים בתחום הזוגיות. אצל חלק מבני הזוג רק בן זוג אחד עובד בבית, אצל חלק מהם, שני בני הזוג, כך או כך צריך ללמוד איך להתמודד עם האתגרים שמציבה העובדה מהבית בפני הזוגיות.

בואו להכיר את הבעיות והקונפליקטים האופייניים לעבודה מהבית!

כאשר אחד מבני הזוג עובד מהבית מתחילות דילמות, קונפליקטים פנימיים וחיצוניים, ויכוחים ומריבות העלולים להידרדר לא אחת למשבר בחיי הנישואין.

כשאחד מבני הזוג עובד בבית הוא ניצב בפני אתגר של שליטה בזמן. תמיד יש משימות ביתיות קצרות הדורשות לקחת פסק זמן קצר בשעות העבודה כמו, למשל, לקבל טכנאי או כל בעל מקצוע המגיע הביתה, להוציא את הילדים למוסדות הלימוד או להחזיר אותם מהם, לקפוץ למכולת, להכניס כביסה, לקבל משלוח מהסופר ולסדר אותו, לקפוץ עם ילד חולה לרופא ועוד.

על אף שההיגיון  אומר שאת המטלות הקטנות יבצע בן הזוג שעובד מהבית כי הוא זה שנמצא בבית, בן הזוג שנאלץ לבצע את המשימות בתוך שעות העבודה מרגיש מתוסכל, לפעמים אפילו ממורמר. ה”מטלות הקטנות” קוטעות את רצף המחשבה ואת הריכוז בעבודה, הוא מרגיש שהוא מוותר על העסק שלו, על ההתמקדות בעבודה, בקריירה על הקידום ועוד.

לבן הזוג שיוצא לעבודה זה נשמע הכי הגיוני בעולם שבן הזוג שנמצא בבית יבצע את ה”מטלות הקטנות”. הרי אין היגיון שהוא יישאר בבית ויפסיד יום עבודה כדי לחכות לטכנאי כאשר בן הזוג במילא נמצא בבית. פעמים רבות הוא אפילו לא מעריך את המאמץ שבן הזוג שלו עושה למען הדבר הזה, ועל רקע זה מתעוררים קונפליקטים וויכוחים רבים.

בדרך כלל כאשר האישה היא זו שעובדת מהבית, מצפים ממנה להיות מושלמת. בשעות היום היא צריכה לעבוד, אך גם לנקות את הבית, לבשל, לכבס ועוד. בודדות הנשים שמעסיקות עזרה בבית כשהן נמצאות בבית, בדרך כלל הציפיה מהן היא להיות “וונדר – וומן”, לעבוד, להרוויח, אך לא להזניח את מטלות הבית.

ויכוח נוסף ונפוץ הוא הוויכוח על שעות העבודה. מי שיוצא לעבודה, עובד שעות מוגדרות, הוא יודע באיזו שעה הוא יוצא ובאיזה שעה הוא חוזר. כשהוא חוזר הביתה, הוא משאיר את העבודה במשרד ומתפנה לילדים, לבן הזוג ולמטלות נוספות. לעומתו, אצל מי שעובד בבית, שעות העבודה עלולות להתארך עד לשעות הערב המאוחרות, הערבים הופכים לזמן עבודה, גם השבתות והחגים, לפעמים כפיצוי על שעות העבודה שהם הפסידו במילוי ה”מטלות הקטנות”. כאשר אחד מבני הזוג מוצא את עצמו מסביב לעבודה במשך רוב שעות היום זה מותח, זה שוחק וזה יוצר מעורבויות אישיות עם בני המשפחה וגם עם החברים.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

אם תיישמו את הפתרונות הבאים, החיים שלכם יהיו הרבה יותר טובים!

לסיכום, עבודה מהבית, כגון קידום אתרים או עיצוב גרפי יכולה להיות נוחה מאוד, אבל לצד זאת היא מציבה סכנות בתחום הזוגיות. אם תיישמו את הפתרונות המוצעים בכתבה, תצליחו גם לנצל את שעות העבודה לעבודה פורייה וגם לשמור על זוגיות טובה, אוהבת ומעשירה.

הפוסט עבודה זוגית מהבית – איך עושים את זה נכון? הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/couples-work-from-home/feed/ 0
KeywordTool – כלי למחקר מילות מפתח שנבנה במיוחד לשוק הישראלי ולשפה העברית https://www.webremarketing.com/keywordtool/ https://www.webremarketing.com/keywordtool/#respond Sun, 07 Feb 2021 11:51:07 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=9876 קיוורד טול הוא כלי שנבנה במיוחד לשוק הישראלי ולשפה העברית. קיוורד טול הוא גרסה ישראלית ועברית לכלי הבינלאומי של החברה, KeywordBull.com לקיוורד טול יש 2 יתרונות גדולים על כל הכלים האחרים שתומכים בשפה העברית קיוורד טול מצליח למצוא הרבה יותר מילות מפתח עדכניות בעברית מאשר הכלים האחרים שהינם בינלאומיים במקור, כולל אפילו הכלי החינמי של […]

הפוסט KeywordTool – כלי למחקר מילות מפתח שנבנה במיוחד לשוק הישראלי ולשפה העברית הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

קיוורד טול הוא כלי שנבנה במיוחד לשוק הישראלי ולשפה העברית.

קיוורד טול הוא גרסה ישראלית ועברית לכלי הבינלאומי של החברה, KeywordBull.com

לקיוורד טול יש 2 יתרונות גדולים על כל הכלים האחרים שתומכים בשפה העברית

 1. קיוורד טול מצליח למצוא הרבה יותר מילות מפתח עדכניות בעברית מאשר הכלים האחרים שהינם בינלאומיים במקור, כולל אפילו הכלי החינמי של גוגל –Google Keyword Planner
 2. לקיוורד טול יש כלי לניתוח מילות מפתח, שבעצם מראה מהם המילים שכדאי להוסיף לתוכן כדי לשפר את הדירוג בגוגל.

בנוסף הכלי למעשה משמש כפלטפורמה מתקדמת למחקר מילות מפתח, בין אם אתם בעלי אתר יחיד, או מומחים לקידום אתרים עם מספר לקוחות.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

3 שיטות למחקר מילות מפתח מושלם

קיוורד טול משתמש ב 3 שיטות מחקר כדי למצוא כמה שיותר מילות מפתח:

 1. בדאטאבייס של Google Ads – אותן תוצאות שתראו ב Google Keyword Planner.
 2. חפירה עמוקה ב Autocomplete Suggestion Tool  – משלים המילים האוטומטי – של Google  ו Youtube. זוהי למעשה הדרך הטובה ביותר למצוא מילות מפתח אורגניות ועדכניות.
 3. מחקר שאלות חיפוש. גוגל מדווחים ש 9% מהחיפושים היומיים הם שאלות, לקיוורד טול יודע לחקור שאלות יותר לעומק.

בשונה מכלים אחרים ששולפים מידע ממאגרי מידע שנאספו שבועות וחודשים קודם לכן, קיוורד טול עושה מחקר בזמן אמת, כלומר חוקר את החיפושים אחרונים שנעשו בגוגל, ולכן מביא תוצאות עדכניות יותר.

החיסרון של שיטת המחקר בזמן אמת שהיא יכולה לקחת עד כדקה, הרבה יחסית למספר שניות בכלים אחרים, אך התוצאה היא שאתם מקבלים יותר מידע שהוא גם עדכני.

עשינו השוואה של כמות תוצאות בכלים הנפוצים, ואכן קיוורד טול מצליח למצוא לפעמים עד פי 2 יותר מילות מפתח:

מילות מפתח ושאלות

גוגל מדווחים ש 8.7% מכלל החיפושים הם שאלות.

לקיוורד טול שיטות מחקר מילות מפתח ייעודיות למציאת מילות מפתח ושאלות. בכל חיפוש תקבלו גם רשימת מילות מפתח וגם רשימת שאלות ממוינת לפי סוג השאלה, “איך”, “מה”, “מתי, וכו:

לוח עבודה כפול

לקיוורד טול לוח עבודה כפול עם שני אזורי מחקר. תכונה זו מאפשרת לעשות מחקר מילות מפתח בקלות וביעילות, ללא התעסקות עם דפי אקסל וכו. למשל לעשות חיפוש בצד אחד, ואז חיפושי משנה בצד השני מבלי למחוק את החיפוש הראשי. או לעשות חיפושים בצד אחד, ולהעביר את המילים הרלוונטיות לצד השני, וכך לבנות רשימה של מילות מפתח.

למשל בדוגמה לעיל עשיתי חיפוש על כל מה שאנשים מחפשים ביד 2 ואז העתקתי לתד השני רק מילות מפתח שקשורות בנדלן.

 

ניתוח מילות מפתח

לקיוורד טול יש כלי לניתוח מילות מפתח. למעשה כל מה שהכלי הזה עושה הוא לספור את המילים הבודדות מהן מורכבות כל מילות המפתח ברשימה, ומציג עבור כל מילה:

 1. כמה פעמים היא מופיעה ברשימת מילות המפתח
 2. מה סך החיפושים של מילות מפתח שכוללות את המילה הבודדת

לדוגמה:

עשיתי חיפוש למונח יד2 וקיבלתי רשימה של 4715 מילות מפתח ו 55 שאלות שגולשים שואלים בגוגל על יד2.

בטבלת ניתוח מילות המפתח אני יכול לראות את המילים מסודרות לפי סדר פופולאריות חיפוש.

נתון זה הוא מאוד חשוב על מנת לדעת מהם הנושאים שבאמת מעניינים את הגולשים בתחום, ולכן כדאי שאתייחס אליהם בתוכן על מנת שגוגל יחשיבו את התוכן כתוכן מקיף בנושא.

כמו כן דרך כלי זה אני יכול לקבל רעיונות על נושאים פופלרים כדי לכתוב עליהם תוכן יעודי.

התראות מילים חדשות

לקיוורד טול יש כלי מאוד שימושי של התראות על מילות מפתח חדשות.

למשל נאמר שיש לכם חנות לתיקוני טלפונים סלולרים, אז אתם מגדירים “מתריע”על מילת החיפוש “אייפון”. קיוורד טול סורק בכל שבוע את כל מאגרי המידע ומחפש מילות מפתח חדשות שכוללות את המילה אייפון. כך אתם יכולים לקבל התראה על בעיה חדשה שהרבה גולשים מתחילים לחפש בגוגל, כמו “בעיית טעינה אייפון 12” וטרגט את הביטוי הזה הרבה לפני המתחרים שלכם.

על מנת להפעיל את “מתיע המילים החדשות”, עשו חיפוש על ביטוי כלשהו.

בסוף החיפוש יופיע כפתור צהוב. לחצו עליו על מנת להפעיל “התראת מילים חדשות”על הביטוי המחופש.

שמירה לרשימות

קיוורד טול מאפשר לשמור תוצאות חיפוש לרשימות פנימיות, במקום לקבצי אקסל (אפשרי גם לשמור לקבצי אקסל)

ניתן לאחר מכן לטעון את הרשימות אל לוח העבודה ולהמשיך לעבוד עליהם.

יבוא מכלים אחרים

קיוורד טול גם מאפשר לייבא מילות מפתח מכלים אחרים או להכניס מילות מפתח בצורה ידנית.

תכונה זו מאפשרת לכם להגדיל את כמות מילות המפתח, וגם לעשות ניתוחי מילות מפתח על מילים ממקורות אחרים.

סיכום

יש לקיוורד טול עוד הרבה תכונות ואפשרויות שהופכות אותו לכלי מקצועי גם למשתמש הפשוט. הכלי מגיע עם סרטוני הדרכה החל מסרטונים פשוטים על הפעלת הכלי וכלה בסרטונים שמראים כיצד לבצע מחקר מילות מפתח מתקדם וכיצד למצוא את מילות המפתח שיכולות לדרג את התוכן שלכם גבוה.

הפוסט KeywordTool – כלי למחקר מילות מפתח שנבנה במיוחד לשוק הישראלי ולשפה העברית הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/keywordtool/feed/ 0
מדריך למתחילים מסחר בשוק ההון https://www.webremarketing.com/beginners-guide-to-capital-market-trading/ https://www.webremarketing.com/beginners-guide-to-capital-market-trading/#respond Mon, 01 Feb 2021 06:29:31 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=9783 בואו ללמוד איך עבודה מהבית בשוק ההון יכולה להביא לכם כסף רב! מאת: רינה יוגל / מכללת טקסטלי נגיף הקורונה הביא עמו תקופה קשה לכלכלה. עובדים רבים הוצאו לחל”ת והם לא יודעים מתי, ואם בכלל, הם יחזרו לעבודה, אנשי עסקים רבים איבדו את העסק שלהם ועוד. רבים מחפשים דרכים חדשות לעבודה מהבית בשביל להתפרנס בכבוד ובוחרים לעשות […]

הפוסט מדריך למתחילים מסחר בשוק ההון הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>

בואו ללמוד איך עבודה מהבית בשוק ההון יכולה להביא לכם כסף רב!

מאת: רינה יוגל / מכללת טקסטלי

נגיף הקורונה הביא עמו תקופה קשה לכלכלה. עובדים רבים הוצאו לחל”ת והם לא יודעים מתי, ואם בכלל, הם יחזרו לעבודה, אנשי עסקים רבים איבדו את העסק שלהם ועוד. רבים מחפשים דרכים חדשות לעבודה מהבית בשביל להתפרנס בכבוד ובוחרים לעשות כסף מהבית בזכות במסחר בשוק ההון.

להשקיע בבורסה יש יתרונות רבים, אתם לא תלויים בבוס, אתם אדונים לעצמכם, אף אחד לא יפטר אתכם, אתם יכולים להרוויח תמיד, בכל מצב, גם כשהשוק נמצא בעלייה וגם כשהוא נמצא בירידה, אתם לא צריכים להשקיע במלאי, אתם לא  צריכים להשקיע בפרסום, אתם לא צריכים לשכור משרד או חנות, את המסחר בשוק ההון אפשר לבצע מהבית ויש לו את כל היתרונות של עבודה מהבית.

אל תגידו, שוק ההון זה לא בשבילי, אל תגידו אני לא מבין בזה ואני פוחד להפסיד, אל תחליטו כלום עד שתקראו את המדריך הזה, אולי בסיום הקריאה תחליטו שהמסחר בשוק ההון הוא אופציה נהדרת שכדאי גם לכם להשתלב בה.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

מגפת קורונה גרמה לירידות חדות בבורסאות בעולם - והביא הזדמניות מטורפות למשקיעים חדשים

מה זה שוק ההון?

שוק ההון זו פלטפורמה המאפשרת לכל מי שצריך הון כספי, לגייס אותו. לשוק ההון יש תפקיד חשוב בזירת המסחר, הוא מפגיש בין מי שזקוק להון לבין מי שיש לו הון ומחפש אפיק להשקעה.

בעשורים האחרונים הפך שוק ההון לפלטפורמה עולמית משומנת ויעילה המאפשרת לאנשים בכל פינה בעולם להשקיע בחברות מסחריות באופן מידי ואפקטיבי. בנוסף למסחר בין חברות מסחריות למשקיעים הפרטיים, שוק ההון מהווה גם כלי חשוב לייצוב המשק בידי הממשלות. ממשלות העולם פונות אל שוק ההון כדי לגייס הון מהציבור, להשקיע אותו בהווה ולהחזיר את ההלוואה למשקיעים לאורך שנים רבות קדימה.

שוק ההון – מושגים שחובה להכיר

ריבית– ריבית היא התמורה שאותה מקבלים עבור השימוש בכסף. הריבית ניתנת על פיקדונות ומשולמת עבור ההלוואות שמעניקים לנו מוסדות פיננסיים שונים.

ריבית דריביתריבית זו מחושבת לא רק על סכום ההשקעה שלכם אלא גם על הריבית שתצברו בתקופה הקודמת.

החישוב עובד כך: השקעתם 10,000₪ בחודש הראשון הרווחתם 10% על ההשקעה שלכם, סכום ההשקעה שלכם שווה היום 11,000₪ בחודש השני הרווחתם עוד 10% סכום ההשקעה שלכם יהיה שווה בסוף חודש שני = 12,100₪ – קיבלתם 100₪ נוספים כל הריבית שהרווחתם בחודש ראשון.
החכם באדם איינשטיין אמר בפרוש: “ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל. מי שמבין זאת, מרוויח. מי שלא – משלם.”

לכל הנוסחה לחצו כאן

מדד המחירים לצרכן הוא מדד אשר בודק את התייקרות המחירים במשק ומסייע לקבוע את ערך הכסף לאורך זמן.

תשואה זוהו הרווח על  הכספי שאנו מקבלים על ההשקעה.

מנייה– היא למעשה בעלות על חברה מסוימת. כאשר אנחנו קונים מנייה של חברה מסוימת, אנחנו הופכים לשותפים בחברה. הבעלות על המניות מעניקות למחזיק בהן זכויות שונות כמו השתתפות והצבעה באספות החברה וקבלת דיווידנדים.

איגרת חוב  – בקיצור אג”ח, היא הלוואה שהחברה לוקחת מהציבור עם שיעור מסוים של ריבית. על האג”ח. כמו בהלוואה, יש שני תשלומים, החזר הקרן ותשלום הריבית. גובה הריבית ודרך התשלום נקבע בהתאם להסכם האג”ח.

כתבי אופציות– הם ניירות ערך המקנות למחזיק בהן זכות לרכוש מניות במחירקבוע מראש. אם מחיר המנייה של החברה עולה, זכאי המחזיק לממש את ההפרש בין האופציה לבין מחיר המנייה. בחברות רבות נוהגים לתת לעובדים אופציות כדי לתגמל אותם במקרה שהחברה מצליחה בעסקים.

תעודת סל – זוהי דרך שבה אפשר להשקיע בערך של מדד או בנכס מסוים.

קרן נאמנות  זהו הסדר משפטי המאפשר למספר גדול של משקיעים להשקיע ביחד בקרן המנוהלת על ידי מנהל הקרן. מנהל הקרן מרוויח דמי ניהול קבועים מראש המשולמים על ידי המשקיעים. בשוק יש קרנות נאמנות שונות בדרגות סיכון שונות, יש קרנות נאמנות המשקיעות באגרות חוב ויש קרנות נאמנות המשקיעות במניות. הקרנות המשקיעות במניות הנחשבות למסוכנות יותר.

מה זה בורסה?

הבורסה היא שוק המפגיש בין מוכרים, בעלי מניות קיימים, לבין קונים פוטנציאליים המעוניינים לקנות את המניות שאותם רוצים המוכרים למכור.

גם המוכרים וגם הקונים שולחים לבורסה פקודות של קנייה או מכירה לסחור במניות. הבורסה מנסה להפגיש בין מוכר לבין קונה כדי שהעסקה תתבצע והמניות יחליפו ידיים.

בעבר הפגישה בין המוכרים והקונים התבצעה באופן ידני, דרך צעקות ותנועות ידיים של ברוקרים שעמדו באולם המסחר בבורסה והכריזו על הפקודות שקיבלו מהלקוחות שלהם.  כיום השיטה הזו חלפה מהעולם והמסחר מתבצע באופן אלקטרוני.

הדינמיקה של הבורסה מזכירה מכירה פומבית. המוכרים מציעים את המחיר הגבוה שבו הם יסכימו לקנות את נייר הערך והמוכרים מציעים את המחיר הנמוך ביותר שבו הם יסכימו למכור את נייר הערך.  כאשר שחקן אחד בשוק נכנע והולך לקראת השני, לדוגמה, כאשר המוכר שרוצה להיפטר מהמניה מוריד את  המחיר והקונה מסכים לקנות במחיר הזה, העסקה מתבצעת ושער המנייה נקבע לפי העסקה האחרונה שבוצעה.

אם מספר הקונים עולה על מספר המוכרים, שער המנייה עולה, ולהפך, כאשר ההיצע עולה על הביקוש ומספר המוכרים עולה על הקונים, שער המנייה יורד.

איך סוחרים בבורסה?

שלב א – בחירה בין בנק או בית השקעות?

אם החלטתם לסחור בבורסה ואתם רוצים להשקיע בכוחות עצמכם אתם צריכים לבחור את הפלטפורמה שדרכה תסחרו.

מבחינה טכנית אף משקיע אינו יכול לשלוח פקודות לבורסה סתם כך, הוא צריך לפעול באמצעות גוף מתווך, גוף שקיבל הרשאה מיוחדת לסחור בבורסה ויש לו קו תקשורת ישיר היישר אל זירת המסחר בבורסה.

הגופים האלו נקראים “חברי בורסה” והם משדרים אל הבורסה פקודות קנייה ומכירה שהם קיבלו מהלקוחות שלהם. “חברי הבורסה” הם כל הבנקים בישראל או חש”ב, חבר שאינו בנק, שהם חברות השקעות המפוקחות על ידי הבורסה ועל ידי רשות ניירות הערך.

באופן טבעי, רוב האנשים בוחרים בבנק שבו הם מנהלים את חשבון העובר ושב, אך לעומת בתי ההשקעות הבנקים גובים עמלות יקרות באופן משמעותי מאשר חברות ההשקעות.

שלב ב- פתיחת חשבון

אם החלטתם לסחור דרך הבנק, אתם צריכים להודיע לבנק שאתם מעוניינים לבצע פעולות בניירות ערך. פקיד הבנק יחתים אתכם על כמה ניירות, ואתם יכולים לצאת לדרך.

אם אתם עומדים בתנאי הבאים: אתם מעל גיל שמונה עשרה, אתם מנהלים חשבון בבנק בישראל ואתם תושבי מדינת ישראל, אתם יכולים לפתוח חשבון בבית השקעות.

כאשר תפנו אל בית ההשקעות תתבקשו למלא פרטים מזהים, להצהיר על כשרות משפטית ולפרט את האזרחות שלכם. בנוסף, יש לצרף צילום של תעודת זהות ואסמכתא על ניהול חשבון בנק.

בשלב הבא תידרשו לחתום על שורה של הסכמים והצהרות  לאשר את תעריף העמלות, להצהיר שאתם הנהנים היחידים בחשבון ועוד. לאחר שמילאתם את כל השאלונים וחתמתם בחתימה דיגיטלית, נציג  בית השקעות ייצור אתכם קשר, ינהל אתכם שיחת היכרות קצרה ובסיומה הוא יעניק לכם את פרטי הגישה אל מערכת המסחר.

שלב ג’– הפקדת כספים בחשבון ההשקעות

כדי לממן את פעולות המסחר עליכם להעביר כסף אל החשבון שלכם בבית ההשקעות. אם אתם מעוניינים לסחור במכשירים פיננסיים הנסחרים במטבע זר תצטרכו לבצע המרת מטבע.

כעת אתם יכולים לצאת לדרך ולסחור דרך בית ההשקעות. אתם שולחים פקודות קנייה לבורסה באמצעות הברוקר, בית ההשקעות, הברוקר שולח את הפקודה לזירת הבורסה,  פקודת הקנייה פוגשת פקודת מכירה, או להפך, והעסקה מתבצעת.

יש סוגים שונים של פקודות

LMT – זוהי פקודה הניתנת במגבלת שער. המחיר שהגדרתי הוא המחיר המקסימאלי שבו אני מוכן לקנות או למכור את המנייה. רק כשהמניה תגיע למחיר שהגדרתי, הפקודה תישלח לזירת המסחר.

MKT-זהו מחיר השוק. כאשר אנחנו משדרים פקודת MKT משמעות הדבר שאנחנו מוכנים לקנות או למכור בכל מחיר שיש בשוק בזמן שידור ההוראה.

StopLimit – זוהי פקודה שתתבצע כאשר שערה במנייה יהיה שווה לשער שהוגדר בפקודה. לדוגמא, אם שער המנייה ירד מתחת למחיר שהגדרנו, המנייה תימכר. מטרת הפקודה היא למנוע הפסדים.

StopLoss – פקודה זו מיועדת לעצור הפסדים בהשקעה. כאשר מניה יורדת מתחת למחיר העצירה שביקשת ההזמנה נכנסת לספר הפקודות של השוק והיא מבוצעת במחיר שקבעת.
לדוגמא, סוחר רשאי לקנות מניה ומבצע stop-loss בהפסד בגובה 10% מתחת למחיר הרכישה. במידה והמניה תרד 11% או 16% פקודה זו תופעל והמניה תימכר כסדר שוק ותצמצם את ההפסדים.

BuyAbove – פקודה זו מאפשרת לכם להפעיל טריגר למנייה שרק וכאשר היא חצתה את המחיר שהגדרתם מראש הפקודה שלכם תיכנס לספר הפקודות של הבורסה.

TakeProfit – פקודה זו יכולה למנוע מכם להפסיד רווחים שהצלחתם לקבל ממניה (בדיוק ההיפך מפקודת StopLoss שמונעת הפסדים)

לדוגמה: אתם מחזיקים/ רכשתם מניה ששער השוק שלה הינו 10 ₪ ולפי התחזיות שלכם המניה יכולה לזנק בגבוה של לפחות 20% מהשער הנוכחי, אתם תתנו פקודת TAKE PROFIT שתיכנס לספר הפקודות רק כאשר שער המניה יגיע למחיר של 12 ₪.
כאשר טריגר זה נכנס לפעולה, הוראת המכירה של המניה תיכנס לספר הפקודות ותימכר לפי מצב השוק.

IOC (Immediate or Cancel)- פקודה זו קובעת לביצוע מידי של שער המניה, גם אם בוצע מכירה חלקית.

לדוגמה, יש לכם 1000 מניות ומכרתם רק 550 מניות הפקודה תבוטל מיד לאחר המכירה, כך שלאחר הפעולה יישארו לכם 450 מניות שלא נמכרו.

FOK (Fill Or Kill) – פקודה זו מאפשרת לסוחרים להפעיל התניות על ביצוע עסקת רכישה/מכירה של מניות ובכמות המבוצעת – אחרת הפקודה לא מבוצעת כלל.
לדוגמה, שלחתם פקודת FOK לספר הפקודות של הבורסה לרכוש 1000 מניות במחיר של 100 ש”ח לאחר מס’ דק’/ שעות יש רוכש חדש שרוצה לרכוש את המניות שלך מחיר של 100 ש”ח אבל הוא רוצה רק 900 מניות ולא 1000 כפי שהצעת, המכירה לא תבוצע.

קרדיט למערכת מערכת ספארק מיטב דש - סוגי הוראות הקיימות במסחר ישראל

איך לבחור מניות?

ישנם המון דרכים לבחור מניות להשקעה, אני ארשום כאן שתי דרכים נפוצות יותר לבחירה של מניות לרכישה.

בדרך הראשונה היא דרך הביצועים של החברה. חשוב לדעת שמחיר המנייה מבטא את יכולת החברה לייצר רווחים ומזומנים בעתיד, ולכן חשוב להתייחס לביצועים של החברה, לנתח את הדוחות הכספיים, לעקוב אחרי ההודעות לבורסה ולהעריך את הרווח העתידי של החברה – מכאן תוכלו לקרוא דוחות ולקבל הודעות מתפרצות על מניות/ קרנות נאמנות ועוד 

השיטה השנייה זוהי שיטה של ניתוח טכני שלפיה ניתן לקרוא ולהבין את המגמה של המנייה, עלייה או ירידה, באמצעות גרפים. ההנחה היא שהכול מתבטא בגרף המשקף את המגמה של המנייה. חסידי השיטה עוקבים אחרי הגרף החודשי, הגרף  היומי, השבוע והשנתי של המניה ואם הגרף חזק מספיק או חלש, זהו הסימן להיכנס או לצאת מהמסחר במנייה.

ניתוח טכני של מניה באמצעות גרף נרות יפנים

איך מתבצע המסחר בפועל?

המסחר בבורסה מתנהל באמצעות מערכת מחשבים בשם רצף המאפשרת מסחר רציף. לב המערכת הוא מחשב הבורסה. רשת תקשורת משוכללת מחברת בין מחשב הבורסה לבין המחשבים של חברי הבורסה וכך אפשר להעביר פקודות קנייה או מכירה מכל סניף של חבר בורסה בכל רחבי העולם – שעות המסחר בבורסה.

 

בכל יום מסחר, יש מספר שלבים. שלב טרום הפתיחה, שלב מסחר הפתיחה, שלב המסחר הרציף, שלב טרום הנעילה ושלב מסחר הנעילה.

שלב טרום הפתיחה – הוא השלב הראשון בשלבי המסחר בבורסה. זהו השלב שבו מוזרמות פקודות לקנייה ולמכירה של ניירות ערך למחשב המסחר בבורסה, אולם עדיין  לא מתבצעות עסקאות.

שלב מסחר הפתיחה – הוא השלב שבו מתבצע מסחר רב צדדי בכל נייר ערך בנפרד, ובסופו נקבע לכל נייר מחיר (שער הפתיחה). עסקאות הנובעות מפקודות שהוגשו בשלב טרום הפתיחה מבוצעות על פי שער הפתיחה. שלב מסחר זה נמשך שניות ספורות.

שלב המסחר הרציף – הוא השלב  שבו מתקיים מסחר דו-צדדי,  כאשר כל עסקה מתבצעת בשער שנקבע במפגש בין פקודת הקנייה ופקודת המכירה.

שלב טרום הנעילה – זהו שלב שבו מוזרמות למחשב המסחר בבורסה, פקודות לקנייה ולמכירה של ניירות ערך, אך לא מתבצעות עסקאות. פקודות אלו מצטרפות לפקודות שהוגשו בשלבי מסחר קודמים אולם טרם בוצעו. שלב זה נמשך בין תשע לאחת עשרה דקות.

שלב מסחר הנעילה – הוא השלב האחרון מבין שלבי המסחר בבורסה, שלב שבו מתבצע בכל נייר ערך בנפרד, מסחר רב צדדי ובו נקבע לכל נייר מחיר, שער מסחר הנעילה. במסחר הנעילה מבוצעות עסקאות בשער הנעילה הנובעות מפקודות שהיו בספר הפקודות בשלב טרום הנעילה. בסיום התהליך נקבע שער הנעילה.

לסיכום, המסחר בשוק ההון זהו מסחר מרתק ומתגמל. אם אתם מחפשים עבודה מהבית, כדאי לכם ללמוד ולהתמקצע בשוק ההון. אם תהיו טובים, רק השמיים יהיו הגבול!

הפוסט מדריך למתחילים מסחר בשוק ההון הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/beginners-guide-to-capital-market-trading/feed/ 0
אפליקציה סיגנל (Signal) – מדריך למשתמש החדש https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%a4%d7%9c%d7%99%d7%a7%d7%a6%d7%99%d7%94-%d7%a1%d7%99%d7%92%d7%a0%d7%9c-signal/ https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%a4%d7%9c%d7%99%d7%a7%d7%a6%d7%99%d7%94-%d7%a1%d7%99%d7%92%d7%a0%d7%9c-signal/#respond Fri, 29 Jan 2021 13:08:43 +0000 https://www.webremarketing.com/?p=9759 קרדיט : צילום מסך מתוך חנות Google Play קצת מידע ונתונים על אפליקציית וואצאפ – Whatsapp אחרי שנים שאפליקציית וואצאפ שלטה במקום הראשון בהורדות ב-Google Play אפליקציית Signal עקפה אותה בסיבוב. זאת לאחר שחברת וואצאפ שהיא נשלטת ע”י פייסבוק הצהירה במדיניות הפרטיות של Whatsapp, שהיא תתחיל לאסוף נתונים ולשתף אותם עם פייסבוק. אני עובד שנים […]

הפוסט אפליקציה סיגנל (Signal) – מדריך למשתמש החדש הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
קרדיט : צילום מסך מתוך חנות Google Play

קצת מידע ונתונים על אפליקציית וואצאפ - Whatsapp

אחרי שנים שאפליקציית וואצאפ שלטה במקום הראשון בהורדות ב-Google Play אפליקציית Signal עקפה אותה בסיבוב. זאת לאחר שחברת וואצאפ שהיא נשלטת ע”י פייסבוק הצהירה במדיניות הפרטיות של Whatsapp, שהיא תתחיל לאסוף נתונים ולשתף אותם עם פייסבוק. אני עובד שנים עם וואצאפ בתחום שלי (קידום אתרים) והחלטתי שאני מנסה את אפליקציה סיגנל, והם ממש הפתיעו לטובה 🙂

הקהל לא קיבל את הבשורה הזו בברכה בלשון המעטה ומיליוני משתמשים החליטו לעזוב את וואצאפ מיידי. כעבור 48 שעות בלבד אפליקציה Signal תפסה את המקום הראשון בהורדות ב- Google Play, אפליקציה סיגנל צברה למעלה מ -10 מיליון הורדות, ניתן להשתמש באפליקציה Signal במחשב הנייח בדיוק כמו וואצאפ ווב. באפליקציה Signa מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות טקסט רגילות, לבנות קבוצות, לשלוח תמונות, לשלוח הקלטות, וידאו מקודדות באבטחה מקצה לקצה, ולקיים שיחות שמע ווידאו מוצפנות.

רוצה לדעת באיזה מילות מפתח האתר שלך מדורג בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

שימו לב לצילום מסך בתוך 24 שעות הורידו יותר מ- 40,000,000 מיליון את האפליקציה

אז איך Signal הגיעה למקום הראשון בהורדות?

אפליקציית Signal המסנג’ר זמינה כעת בחנויות Apple App Store וב- Google Play.

 Signal עקפה את WhatsApp והפכה לאפליקציה מספר אחת בחנות האפליקציות בהודו.

כל זה קרה בזכות מנכ”ל טסלה, אילון מאסק, ומנכ”ל טוויטר ג’ק דורסי, שהמליצו בפומבי להשתמש ב- Signal.

באיזה מערכות הפעלה תומכת Signal?

נכון לשורות אלה אפליקציה סיגנל תומכת עבור משתמשי אייפון, האפליקציה עובדת על iOS 9.0 ומעלה, עבור משתמשי אנדרואיד היא פועלת על גרסאות אנדרואיד 4 ומעלה.

 

מהקישורים הבאים תוכלו להוריד את אפליקציה Signal מ- Google PlayStore או Apple App Store.

סדר פעולות להתקנת אפליקציה Signal:

 1. הורידו את האפליקציה מהקישור שלמעלה.
 2. לאחר ההתקנה, תכניסו את מספר הטלפון שלכם.
 3. משתמשי אייפון יידרשו לבחור באפשרות ‘הפעל מכשיר זה’.
 4. תידרשו להזין קוד PIN בן שש ספרות שהאפליקציה תשלח לכם באמצעות SMS.
 5. לאחר שתאמתו את הקוד, הקשו על שלח/ אישור (משתמשים יכולים לאמת את הקוד באופן ידני או לאפשר ל- Signal להעתיק אותו ישירות).
 6. אפליקציית Signal תבקש מכם אישור לשלוח לגם התראות. הקשו על אפשר.
 7. תידרשו להגדיר את תמונת הפרופיל שלכם ואת השם שלכם. שם זה יוצג בפני אנשי הקשר שלכם באפליקציה.
 8. הקשו על שמור או דלג בהתאם לדרישתכם.
 9. Signal תבקש מהשולח להוריד את האפליקציה.

יתרונות עבודה שיש באמצעות שימוש ב-Signal

הצפנת שיחות מקצה לקצה
100%
שליחת סרטונים מאובטחים
100%
שליחת תמונות מאובטחת
100%
שיחות קוליות מוצפנות מקצה לקצה
100%
שיחות וידאו מוצפנות מקצה לקצה
100%
אפשרות להפעלת מקלדת במצב נסתר - (לא רואים/ יודעים מה מקלידים)
100%
ניתן לפחות קבוצה עד 1,000 משתתפים
100%

משתמשי Android יכולים גם להגדיר את Signal כאפליקציית ברירת המחדל שלהם. זה יעזור למשתמשים לשמור את הודעות ה-Signal וה- SMS במקום אחד (אפשרות זו לקיימת למשתמשי אייפון).

כדי להפעיל אפשרות זו, על המשתמשים להקיש על שימוש כאפליקציית SMS המוגדרת כברירת מחדל. עם זאת, Signal אמור להצפין את ההודעות שאינן נשלחות דרך האפליקציה, כלומר, Signal תצפין הודעות רק אם לשני המשתמשים יש את אפליקציית Signal.

 

סיגנל מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות קבוצה, טקסט, תמונה, אודיו ווידאו מוצפנות מקצה לקצה, ולבצע שיחות שמע ווידאו מוצפנות.

כיצד לשלוח הודעה ב- Signal?

 יבקש מכם הרשאה לגשת לאנשי הקשר שלכם. הקשו על OK או אפשר אם לא תתנו ל- Signal הרשאה לגשת לאנשי הקשר שלכם, תידרשו להזין את אנשי הקשר שלכם באופן ידני.

– על המשתמשים לבחור איש הקשר ולהקיש על סמל העט כדי להקליד הודעה ב- Signal (בדיוק כמו וואצאפ). למשתמשים שאין להם Signal ישלח SMS רגיל. ניתן גם להעביר קבוצות ל- Signal מאפליקציות העברת הודעות נוכחיות.

– אפשר לבצע שיחת קולית מוצפנת מקצה לקצה.

– משתמשי איתות Signal יכולים לבצע שיחות מוצפנות לאנשי הקשר שלהם, על ידי בחירת אותו איש קשר ואז הקשה על סמל הטלפון. כאשר הנמען מקבל את השיחה, המשתמשים יראו סמל מנעול קטן ליד סמל הטלפון.

– אפשר לבצע שיחת וידאו מוצפנת.

– על המשתמשים לבצע את אותם השלבים בכדי להתחיל שיחות וידאו ב- Signal. תצטרכו לאפשר ל- Signal גישה למצלמה ולמיקרופון שלכם.

אהבתם? תשתפו עם החברים שלכם את המדריך הזה

הפוסט אפליקציה סיגנל (Signal) – מדריך למשתמש החדש הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט

]]>
https://www.webremarketing.com/%d7%90%d7%a4%d7%9c%d7%99%d7%a7%d7%a6%d7%99%d7%94-%d7%a1%d7%99%d7%92%d7%a0%d7%9c-signal/feed/ 0