שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק

רוצה לפרסם בפייסבוק את העסק שלך? השאר פרטים עכשיו ונחזור אליך בהקדם או חייג 077-6670167:

ניווט מהיר

לא צריך להיות מומחה לשיווק כדי לדעת כי הזירה החמה ביותר כיום בתחום היא הרשתות החברתיות, ובעיקר פייסבוק. אכן, מרבית העסקים פותחים כיום עמוד עסקי ומנסים לנהל אותו – אך מתאכזבים לגלות שהתוצאות המצופות לא מגיעות. זה ממש לא מקרי, על רקע העובדה שהתנהלות בשדה המשחק של שיווק ברשתות חברתיות, בכלל זה שיווק בפייסבוק, מצריכה ניסיון רב והיכרות מלאה עם חוקי המשחק בו, המשתנים אף הם חדשות לבקרים.

הידע שלי הוא ההצלחה שלכם

אז מדוע אתם זקוקים למומחה לביצוע פעילויות שיווק בפייסבוק? ובכן, התשובה הפשוטה היא שעקב לא מעט סיבות. כיום, משיקולים כלכליים בעיקרם, הפכה פייסבוק את התמונה למורכבת הרבה יותר עבור עמודים עסקיים הפועלים בתוכה. על מנת לגרום למשתמשים לצרוך את השירות של קידום הממומן שמציעה פייסבוק (ובצדק גמור מבחינתה) ירדו בצורה ניכרת אחוזי החשיפה של הפוסטים הרגילים שמעלה העמוד, כך שרק אחוז זעום מבין העוקבים נחשף אליהם. המשמעות הישירה של כך היא חשיפה פחותה לכל תמונה, פוסט או פרסום, ההופך את האפשרות של שיווק ברשתות חברתיות, בצורתו הממומנת, ליחידה למעשה – בעיקר אם מעוניינים להגדיל את קהל הלקוחות/ עוקבים/ לייקים.

קמפיין שיווק ברשתות החברתיות, אם כן, הוא בגדר חובה. כיאה למורכבות התחום, עליכם להיעזר במומחה שמכיר היטב את כל המשתנים השונים שמרכיבים את המשוואה של שיווק בפייסבוק, על כל שכן שיווק ממומן בפייסבוק. בין השאר, מדובר כאן בסוגיות שונות, לגביהן בעל המקצוע צריך לקבל החלטות, לאחר הבנת הצרכים, הרצונות והיעדים של לקוחותיו. הנה חלק מהסוגיות שאני עוסק בהן בעת ביצוע קמפיין של שיווק ברשתות חברתיות:

  • סוג המודעה – יש הבדל מהותי בין מודעות פוסט לבין סיפורים ממומנים, או בין מודעות אפליקציה למודעות ASU. אני אבחר עבורכם את המודל המתאים ביותר לצרכים שלכם.
  • מודלים לתשלום – למשל, תשלום לקליק (CPC), לפעולה (CPA), ל-1,000 חשיפות (CPM) ועוד. ההחלטה צריכה להתבצע, גם כאן, על פי יעדי קמפיין שיווק בפייסבוק כפי שהוגדרו מראש ובהתאם לתקציב שהוקדש לקמפיין.
  • פילוח קהל היעד – מתחיל ממחקר שוק, בהתאם לתחום הפעילות של הלקוח או אפילו תכני המודעה הספציפית. ניתן כיום לבצע אבחנה בין שלל פרמטרים, לדוגמה: גילאים, מיקום, מגדר, מצב משפחתי, עיסוק מקצועי או אפילו תחביבים. הניסיון שלי בקמפיינים שברשתות חברתיות יסייע לכם להרכיב את הקמפיין המתאים לקהל היעד כמו כפפה ליד.
  • בקרה – מעקב אחר הצלחת קמפיין שיווק בפייסבוק וביצוע שינויים בו, במידת הצורך.

אז איך תתחילו לשווק את העסק שלכם

כל מה שעליכם לעשות בדרך להצלחת הקמפיין אידיאלי של שיווק בפייסבוק, שיביא לכם תוצאות מרשימות, הוא ליצור איתי קשר, לקבל מידע נוסף על חבילות השירותים שאני מציע ולהזמין את אחת מהן במחיר שווה במיוחד. אני מתחייב ללוות אתכם לכל אורך הדרך וליצור עבורכם קמפיין שיווק ברשתות חברתיות שיהפוך להשקעה שבסוף תשתלם לכם מאוד. ככה זה כשהמקצועיות, ניסיון והשירות חוברים יחדיו למען הצלחת הלקוחות.

אולי יעניין אותך גם השירותים הבאים: