קידום אתרים אורגני

ניווט מהיר

קידום אתרים אורגני – בואו לצמוח, לגדול ולפרוץ לשווקים חדשים!

93% מהפעילויות המקוונות מתחילות במנועי החיפוש, בכל שנייה יש יותר מ – 52,000 חיפושים ולמעלה מ-4.5 מיליארד חיפושים מתבצעים בגוגל בכל ביום.

אז איך נגרום לכל המחפשים, או לפחות לחלק הרלוונטי שלהם, לעמוד אצלכם בתור?

כאשר אתם מדורגים גבוה במנוע החיפוש הגדול בעולם, בגוגל, העסק שלכם נתפס כעסק רציני ואמין ואתם נחשבים לאוטוריטה בתחום שלכם. הדירוג של גוגל מעניק לעסק שלכם אמינות וסמכות, הוא יעניק לכם אינספור חשיפות, כניסות, לידים איכותיים ולקוחות פוטנציאליים שיחפשו את השירות או את המוצר שלכם.

יש לי את הכלים והיכולות לשפר את המיקומים שלכם בגוגל ולהגדיל את הכניסות האורגניות אל האתר שלכם. צרו איתי קשר, כי גם האתר שלכם יכול להיות בדירוגים הגבוהים של גוגל.

רוצה לקבל דוח מיקומים של האתר שלך בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני (SEO), הוא סדרה של פעולות המתבצעות כדי לשפר את דירוג האתר  בתוצאות האורגניות, הטבעיות, של גוגל. לגוגל יש אלגוריתם שסורק מיליוני אתרים ומעניק להם חשיפה בהתאם לפרמטרים מסוימים שהוזנו בו.

הסודות נחשפים – מהם הפרמטרים שעושים לגוגל “את זה”?

לאלגוריתם של גוגל יש יותר מ-250 פרמטרים המשפיעים על כל התהליך של קידום אתרים אורגני, רובם לא ידועים, אך יש מספר קווים מנחים שעובדים תמיד ומצליחים לקדם את האתר.

להיררכיה של האתר יש השפעה מכריעה על היכולת לקדם את האתר ולשפר את הנוכחות של עמודי האתר בדפי תוצאות החיפוש. בניית אתר בהיררכיה נכונה מסייעת לגולשים להתמצא באתר ולמנוע החיפוש להבין טוב יותר במה האתר שלכם עוסק ולאנדקס את האתר.

בניית ההיררכיה מבססת על חלוקת האתר לקטגוריות ולתתי קטגוריות, בנייה של מפת האתר, שימוש נכון בתפריטים באתר ועוד.

אופטימיזציה למנועי החיפוש – אלו כל התהליכים והשיפורים שאותם אפשר לבצע באתר.

כעיקרון את עבודת האופטימיזציה אפשר לחלק לשני פרמטרים עיקריים, אופטימיזציה לאתר טכנית ואופטימיזציה ל – SEO.

אופטימיזציה טכנית כוללת בין השאר את שיפור זמן הטעינה, את שיפור מהירות האתר, את שיפור האבטחה, את מדדי חווית המשתמש ועוד.

אופטימיזציה ל SEO היא שיפור תגיות מטא, שיפור טייטלים ודיסקריפשין, קישורים פנימיים, שילוב מילות מפתח ועוד.

תהליך אופטימיזציה לא מסתיים לעולם, כל עוד האתר קיים, תמיד אפשר יהיה לשדרג ולשפר.

התאמת האתר למובייל

רוב הגולשים בעולם, וגם בישראל, גולשים ברשת באמצעות הטלפונים החכמים. ולכן בשנת 2018 הכריזה גוגל כי מעתה כל אתר יקבל את ציון הדירוג שלו בהתאם לגרסה המותאמת לנייד. אתרים שאינם מותאמים לגלישה בטלפון החכם חווים פגיעה קשה בדירוגים.

התוכן והאיכות שלו הוא הכלי העיקרי שיקדם אתכם בדרך אורגנית במנועי החיפוש ויאפשר לגוגל להבין במה עוסק האתר שלכם. ככל שהתוכן יהיה איכותי יותר, מעניין יותר וכתוב בעברית נכונה וזורמת, כך יש יותר סיכויים שהוא ידורג במיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש.

לצד הדרישות הטכניות של גוגל באשר למבנה התוכן כמו כותרות, תגי מטא, ביטויים ומילות מפתח ועוד, התוכן חייב להיות עשיר, לספק ידע ותשובות על השאילתות שהעליתם במחקר מילות המפתח ולהעניק לגולש ערך מוסף. יצירת תוכן איכותי לאתר יגרום למבקרים להבין שאתם מקצוענים בתחום שלכם.

בניית קישורים איכותיים וחזקים מאתרים חיצוניים נחשבים ורבי תנועה כמו, למשל, מאקו, וואלה, ביז פורטל, ישראל היום, וואי – נט ועוד, מובילים את גוגל למסקנה שהאתר שלכם הוא אתר רלוונטי וחשוב, אתר שכדאי למקם אותו גבוה בדירוג התוצאות.

קישורים הם כמו שיווק מפה לאוזן, אם דוד המליץ על “מסעדת זלדה” ושולה ועמי גם המליצו עליה, אתם בטח תבחרו בה. כך גם בקישורים, כל קישור הוא המלצה לעסק שלכם וככל שיהיו יותר קישורים, כך יגיעו אליכם יותר לקוחות.

אינספור מחקרים שנעשו על ידי מקדמי אתרים מובילים בעולם הוכיחו מעל כל ספק כי הקישורים עובדים, הם מקדמים את האתר במנועי החיפוש, ומשפיעים באופן מהותי על הדירוג האורגני של האתר.

קשה עד כמעט בלתי אפשרי לקדם אתר ללא קישורים חזקים ואיכותיים במיוחד באתרים עם תחרות גבוהה. וכל עוד התחרות עם המתחרים קיימת, וזה כנראה המצב ברוב הזמן …..,  חשוב לעשות כל הזמן קישורים כדי לחזק את האתר, לדרג אותו גבוה בדירוג האתרים ולשמור על המיקום שלו.

תהליך של קידום אתרים אורגני
תהליך של קידום אתרים אורגני
לקוחות מספרים כיצד הקידום האורגני בגוגל הגדיל להם את ההכנסות באלפי אחוזים:
נגן וידאו
דניאל "נויה פוד" - הגדיל את ההכנסות בעזרת הקידום האורגני
נגן וידאו
יובל "מומחה לרפואה סינית" - הקידום האורגני העיר את הטלפון שבקליניקה.

איך מגיעים לאלפי חשיפות ביום – כל השלבים של קידום אתרים אורגני

ביצוע מחקר מילות מפתח – מילות המפתח הן המילים שאותן יקיש הגולש בגוגל כשהוא יחפש את השירות או את המוצר שלכם. כדי לדעת מהם המילים שהגולשים מקישים בגוגל כשהם מחפשים אתרים מהנישה שלכם, מבצעים מחקר מילות מפתח. בעזרת מחקר מילות המפתח אפשר יהיה גם לדעת מהם הביטויים שאותם אתם צריכים להכליל באתר ועד כמה הם תחרותיים.

ביצוע מחקר מתחרים – כדי לדעת מי הם המתחרים שלכם, בדקו במנוע החיפוש מי מדורג במקומות הראשונים. בדקו מהם מילות המפתח המביאות להם תנועה לאתר, כמה קישורים נכנסים יש להם ומהי האיכות שלהם.

בניית אסטרטגיה מתאימה – אסטרטגיה של קידום אורגני היא בדיקה ומיפוי של הפרויקט ותכנון המהלכים הנדרשים לקידום האתר. חשוב לבדוק אילו עמודים דורשים אופטימיזציה, איך לתעדף את העבודה על האתר, להחליט אלו מילות מפתח יביאו לתנועה בתוך זמן קצר ובאילו מילות מפתח כדאי להשקיע לטווח הארוך, איך מחלקים את הקישורים הנכנסים בין הפורטלים השונים ועוד.

בקרה ושיפור של קידום האתר – חשוב להיות במעקב אחרי התקדמות האתר, למדוד המרות, לשפר יחס המרה, להטמיע תוכן באופן קבוע, לחפור ב- Google Analytics וב – Google Search Console, כלים שיעזרו לנתח את ביצועי האתר בצורה אפקטיבית כדי למקסם את תהליך הקידום.

קידום אורגני בגוגל - השקעה יציבה בעסק לטווח ארוך
"לעסק שאין חשיפה - לא יהיו לקוחות״
SEO

קידום אתרים אורגני – אנחנו נעזור ללקוחות למצוא אתכם!

קידום אתרים אורגני משרת אתכם לאורך זמן רב. קידום האתר יעזור לכם להופיע בדיוק היכן שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים אתכם. ככל שתשקיעו בתהליך תוכלו ליהנות מטראפיק אורגני לאתר על בסיס קבוע.

קידום אתרים אורגני בונה לך מותג – גם אתה עסק קטן או בינוני, קידום אתרים אורגני ישים אתכם על המגרש של הגדולים. את אף אחד זה לא מעניין אם אתם יושבים בבניין משרדים מפואר או עובדים מהשולחן במטבח בבית, ברשת האינטרנט כל עסק קטן יכול להיראות כעסק גדול ולעקוף את המותגים הגדולים. הופעה בתוצאות האורגניות של גוגל מעניקה משמעות אדירה לכל עסק ולא נגזים אם נאמר שהיא אפילו משנה חיים של עסקים רבים.

קידום אורגני יביא לכם לידים טובים, מבושלים ואיכותיים. בניגוד לקידום בפייסבוק, למודעות באנרים קופצות ועוד סוגים שונים של “פרסום נדחף”, בגוגל הגולשים מחפשים אתכם, וכשאדם מחפש שירות או מוצר על איזו תוצאה הוא יסמוך, על מודעה ממומנת או על תוצאות שגוגל בחרה לדרג במיקום גבוה? כל עוד החשיפה בגוגל תהיה גבוהה, תהיה לכם זרימה עקבית של פניות.

קידום האתר בדרך אורגנית יוזיל לכם עלויות פרסום – אם יש לכם חשיפה טובה בגוגל, אתם לא צריכים שום דבר יותר. לא צריך להשקיע כספים בפרסומות, באפליקציות שונות שבהם צריך לשלם על כל קליק ועוד. אסטרטגיה נכונה של קידום האתר תאפשר לכם לחסוך כספים רבים על הוצאות פרסום ושיווק. בכל מקום שבו הגולשים ישתמשו בגוגל, בארץ, בחו”ל, במשרד או אפילו באוטובוס ויחפשו משהו שקשור לעסק שלכם, הם ימצאו אתכם!

 

לסיכום,


גוגל היא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם, ודירוג במיקומים הגבוהים שלו יכול להשפיע על ההכנסות של כל בית עסק באופן משמעותי. כדי להופיע במקומות הראשונים בדירוג התוצאות, עבודת הקידום דורשת יצירתיות, מחשבה מעמיקה, הבנה באלגוריתם של גוגל וצורך בהתעדכנות יום יומית במטרה להוביל את האתר אל הדירוג הגבוה ולדאוג שהוא יישאר שם זמן רב ככל האפשר.

אתם תגידו לי מה הדרישות שלכם, מה הציפיות ומהן השאיפות שלכם, ואני אדע לקדם  את האתר שלכם באופן נכון מדויק ובדרך הקצרה והמהירה ביותר כדי להביא לחשיפה מרבית, לתוצאות הטובות ביותר ולהחזר השקעה מעולה.

רוצה לקבל דוח מיקומים של האתר שלך בגוגל בחינם?

מלא פרטים עכשיו או חייג 077-6670167:

אולי יעניין אותך גם השירותים הבאים:

השכרת אתרים

ניווט מהיר שירות השכרת אתרים – לקבל אתר מוכן SEO על מגש זהב השכרת אתרים היא אופציה שימושית מאוד לאחרונה. לא לכולם יש את היכולת להשקיע בבנייה

להזמנת השירות »

רכישת ובניית קישורים

שירות בניית קישורים לאתרים – לשיפור התוצאות בגוגל אם הגעתם לכאן, אתם בטח יודעים או מבינים איזה כוח והשפעה יש לקישורים חיצוניים על האתר שלכם בתוצאות האורגניות

להזמנת השירות »