פרסום אינו תנועה פתאומית, או שורה של תנועות פתאומיות, אלא מאמץ ממושך.


ג'ון וונאמייקר

0%
אחוז מהגולשים נכנסים דרך התוצאות האורגניות
0%
אחוז המתחרים שעושים קידום אורגני ב- Google
0,0,0,0
כמות חיפושים יומית ממוצעת ב- Google

מדוע לעשות קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני הוא אחד מכלי השיווק האיכותיים והאמינים ביותר שזמינים היום.
הסיבה לכך, היא כי ישנם אלפי גולשים/ לקוחות פוטנציאליים שמחפשים ב- Google, שירות/ מוצר/ מידע בדיוק כמוך.

אמינות התוצאות של גוגל

אנשים סומכים מאוד על התוצאות שהם מקבלים בגוגל, ולכן 3 תוצאות החיפוש הראשונות מקבלות את כמות הכניסות הכי גדולה לאותה מילת המפתח.
מחצית מכל הכניסות גם בסבירות מאוד גדולה הם חצי מכלל ההכנסות לאותם עסקים שמופיעים בתוצאות הראשונות של גוגל, כך שאפשר להבין מדוע עסקים משקיעים הרבה כסף בשביל להופיע במקומות הראשונים שנחשבים לכל כך יקרים.
הרוב הגדול של המשתמשים עוברים לעתים נדירות או אם בכלל, לעמוד השני.

קידום אתרים אורגני - משתנה ומתפתח כל הזמן, כמו שגוגל ממשיך לנסות ולספק תוצאות מדויקות יותר למשתמשים שלו. זו הסיבה שאנחנו אוכלים, שותים ונושמים - שיווק באינטרנט. אם יש שינוי באלגוריתם של גוגל או טכניקה חדשה שמצליחה להביא תוצאות טובות יותר אתם יכולים להיות בטוחים שנדע על כך קודם, ולכן גם נדאג לאתר שלכם.

שירותי קידום אתרים אורגני שלנו

מתקשה לקבל דירוג גבוה בגוגל? התקשר אלינו למספר שמופיע למעלה או שלח את הפרטים שלך בטופס צור קשר והאתר שלך יתחיל לתפוס גובה בגוגל. קידום אתרים אורגני = דירוג העסק שלך גבוה יותר, קבלת יותר קליקים, יותר לקוחות, ועוד יותר רווחים! בלחיצה על הטופס שלמטה יהיה אפשר להתקדם.

 

לקוחות מספרים כיצד הקידום האורגני בגוגל הגדיל להם את ההכנסות באלפי אחוזים:


דניאל "נויה פוד" - הגדיל את ההכנסות בעזרת הקידום האורגני
יובל "מומחה לרפואה סינית" - הקידום האורגני העיר את הטלפון שבקליניקה

רוצה להתחיל לקבל תוצאות? קבל חודש קידום אורגני בחינם:

  • בהתחייבות לשנה בלבד
  • לקוחות חדשים בלבד
  • ט.ל.ח.


קידום אתרים אורגני
קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני S.E.O - עוסק במיקסום מספר הלקוחות הפוטנציאליים שייחשפו לאתר שלך דרך שאילתות במנועי החיפוש. התוצאות של קידום אתרים אורגני אינן מיידיות מחד, ומאידך יתרונן בכך שהן ארוכות טווח יחסית לקידום ממומן שבו אתה תלוי בתקציב. הפעולות הכרוכות בו חייבות להיעשות על ידי אדם מקצועי ומיומן המכיר את הנעשה בתחום ומתעדכן כל הזמן, שכן קידום אתרים אורגני לא מעודכן, פשוט לא יספק את מנוף הצמיחה הרצוי לעסק שלך. יתרה מכך, קידום בלתי מקצועי עלול אף לגרום לענישת האתר והשעייה לצמיתות של הדומיין ע"י גוגל. הניסיון שרכשתי בעבודה בשיווק באינטרנט בכלל, ובתחום קידום אתרים אורגני בפרט, מאפשר לי להעניק לך שירות מקצועי ואיכותי ולהוביל את העסק שלך לצמיחה והתפתחות.

 

בשביל מה צריך קידום אתרים אורגני?

אחוז ניכר מתנועת הגולשים לאתר שלך מגיע דרך מנועי חיפוש, וככל שמיקום התוצאה במנוע החיפוש גבוה יותר כך ייכנסו לאתר יותר גולשים. הלכה למעשה, קידום אתרים אורגני מכוון להביא למיקום גבוה יותר של האתר בתוצאות החיפוש. יש להבין כי גולשים המגיעים לאתר דרך מנוע חיפוש מגלים מלכתחילה עניין בתחום פעילות העסק שלך, ולכן קיים סיכוי גבוה יחסית להפיכתם ללקוחות. בשוק התחרותי של ימינו ישנה חשיבות רבה למיקום העסק שלך בתוצאות האורגניות הרלוונטיות שמופיעות בגוגל, ובדיוק בנקודה זו מתמקד כלי השיווק האדיר שנקרא קידום אתרים אורגני. עסקים שנמצאים בתוצאות הראשונות יזכו לחשיפה גבוהה באופן משמעותי יותר מעסקים שנמצאים בתוצאות האחרונות. בעזרת הניסיון הרב שצברתי בתחום קידום אתרים אורגני אדאג לכך שהעסק שלך יופיע בתוצאות גבוהות ככל האפשר.  

איך S.E.O עובד?

קידום אתרים אורגני עובד בדרכים שונות, כאשר המוטו העיקרי הוא התאמת האתר למנועי החיפוש או בשפה מקצועית אופטימיזציה למנועי חיפוש מחד, ולגולשים מאידך. מבחינת מנועי החיפוש, יש לדאוג שתוכן ומבנה האתר יתאימו לשיטות החיפוש העדכניות הנהוגות, ושמבנה האתר יאפשר סריקה קלה ומהירה ככל שניתן. בנוסף, צריך שהאתר יתאים לעבודה עם דפדפנים שונים, ושיכיל קישורים פנימיים וחיצוניים. מבחינת קהל הגולשים, על האתר להכיל מילות חיפוש רלוונטיות נפוצות, המכונות מילות מפתח. בתחום של קידום אתרים אורגני קיימת חשיבות רבה לשימוש במילות המפתח הנכונות, כי זה מה שיקבע את מיקום האתר שלך בתוצאות החיפוש ואת מידת החשיפה של העסק ללקוחות פוטנציאליים. בעזרת הידע המקצועי שרכשתי בכל הקשור אל קידום אתרים אורגני, אוכל להתאים את אתר החברה שלך בצורה הטובה ביותר למנועי החיפוש ולהרגלי הגלישה של לקוחות פוטנציאליים.

תוצאות של קידום אתרים אורגני בגוגל
תוצאות של קידום אתרים אורגני בגוגל

הגיע הזמן להתקדם בגוגל

אם אתה בעל עסק וברצונך להגדיל את נפח החשיפה של אתרך ואת מספר הלקוחות, קידום אתרים אורגני הוא אחד הכלים היעילים והמומלצים ביותר עבורך. במידה ויש לך אתר פעיל חשוב לשמור אותו מעודכן, ולהתאים את התוכן בצורה אופטימאלית לגולשים המחפשים מידע על השירות שאתה מספק. מנועי החיפוש משתפרים ומשתכללים ללא הרף, ויש להקפיד ולעמוד בקצב השינויים כדי שלא להישאר מאחור. כאשר אתה שוקל באיזו חברת שיווק לבחור, יש לשים דגש על הניסיון שצברה, על איכות השירות ועל המקצועיות. בפנותך אלי תקבל מענה אופטימאלי לצורכי העסק בתחום קידום אתרים אורגני, ובנוסף תזכה ליחס אישי לכל אורך הדרך. מכיוון שאני פרילנסר, אני בקי ומעורב בכל שלבי העבודה, וכל אדם הוא לקוח מועדף בשבילי. אני מעמיד לרשות לקוחותיי את הניסיון והמקצועיות שצברתי לאורך שנות עבודתי בתחום השיווק באינטרנט, תוך הקפדה על שירות מקצועי ואיכותי.

לסיכום דברים

זכרו כי קידום אתרים אורגני יספק לעסק שלכם פלטפורמה שיווקית להגדלת מספר הלקוחות ולהתרחבות כלכלית של העסק, וישאיר אותכם בראש רשימת התוצאות. אדאג להשתמש בכלים האפקטיביים ביותר שקיימים בשוק על מנת לשפר את מיקום האתר שלכם, ואלמד אתכם לנצל את הפוטנציאל העצום של קידום אתרים אורגני.

אי אפשר להתווכח עם שיטה שהוכיחה את העצמה על יותר מ- 280 אתרים!מחקר מילות מפתח
  • אי אפשר להתחיל את עבודת הקידום ללא מחקר מילות מפתח מדויק ומתאים לנישה שלך. מחקר המילים הוא השלב הקריטי ביותר בכל תהליך הקידום האורגני.
מחקר מתחרים
  • אנחנו חיים בעולם תחרותי מאוד, וכחלק מעבודת הקידום יש צורך לחקור את המתחרים שלך ולנתח את כל הנקודות החלשות שלהם.
אופטימיזציית לאתר
  • על החלק הזה, אסור ניתן לוותר! אופטימיזציה לכל העמודים של האתר כך שגם הם יעמדו בכל הדרישות של Google.
בניית פרופיל קישורים
  • פרופיל קישורים סמכותי לאתר יכול להיות גורם מכריע בתוצאות, קישורים אלה יכולים לתת לאתר שלך תנופה טובה הן בתוצאות והן בכניסות לאתר.
שקיפות מלאה
  • אין דבר יותר חשוב משקיפות מלאה! זהו החלק שאנחנו בונים את אבני הדרך החשובות ביותר מבחינתי, אמון הדדי. כמנהל הפרויקט שלך אשלח אליך דוח קידום אתר בכל חודש כך שיהיה לך מעקב על הנעשה בקידום.
ללא התחייבות!
  • כשהלקוח נשאר בגלל שהוא מקבל תוצאות ולא בגלל שהוא "מחויב" שני הצדדים מרוצים :)
עם תוצאות לא מתווכחים!
  • אי אפשר להתווכח עם שיטה שהוכיחה את העצמה על יותר מ- 280 אתרים!
close

מבצע לזמן מוגבל

לזמן מוגבל - קבלו 10% הנחה על קידום אורגני למשך שנה! ההצעה מסתיימת בקרוב - אל תפספסו אותה!

אני לא שולח ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.

אני מזמין אותך להצטרף לקהילת שיווק באינטרנט שלי

אני אשתף אותך בהמון ידע וניסיון שצברתי עם השנים. אז אם יש לך אתר זה הזמן להקפיץ אותו שלב קדימה :) , אני מחכה לך במייל

אני לא שולח ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.