שיווק סלולרי

רוצה לפרסם בסלולרי את העסק שלך? השאר פרטים עכשיו ונחזור אליך בהקדם או חייג 077-6670167:

ניווט מהיר

שיווק סלולרי נחשב כיום לאחת מאסטרטגיות השיווק היעילות והנכונות ביותר, ובעיקר בעידן שבו הטלפון הסלולרי שלנו מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו ואנו משתמשים בו לא מעט שעות במהלך היום. שיווק סלולרי היינו שירות ייחודי, המוצע לעסקים קטנים וגדולים כאחד, ובכל תחום שהוא. שיווק סלולרי עוזר לעסק להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, ולמשוך אותם לבחור בשירות או במוצרים שהוא מציע.

שיווק סלולרי, שקיבל תאוצה בשנים האחרונות והתפתח באופן משמעותי, מאפשר לנצל את הפלטפורמה הייחודית הזו, את הטלפון הנייד שלנו, ולהשתמש בכלים מגוונים הרבה יותר כדי להגיע אל קהל היעד ולקדם את העסק.

יתרונות השירות של שיווק סלולרי

שיווק סלולרי היינו הליך שיווקי, המועדף על חברות רבות ולא בכדי. לשיווק באופן זה ישנם יתרונות רבים. בין אם מדובר בפרסום דרך אפליקציות או אתרים מותאמים למיניהן, כל אחת מהשיטות האלו מאפשרת להעביר את המסר בתוך זמן קצר מאד. אחוזים גבוהים מהמשתמשים בטלפון הסלולרי פותחים את ההודעות המתקבלות למכשירם (קרוב ל – 90 אחוז), וזאת בניגוד לדיוור האלקטרוני למשל, שאיננו יעיל ונתפס, לעיתים, כספאם. שיווק סלולרי מנצל את האפליקציות השונות המותקנות על המכשיר ומספק מידע רלוונטי ללקוח על השירות או על המוצר. האפליקציה דואגת לעדכן את הלקוח, שהתקין אותה, על שירותים חדשים, מבצעים מיוחדים ומוצרים שונים, ובכך הופכת אותו ללקוח נאמן יותר. השיווק באינטרנט באופן זה ממוקד, מהיר ומיידי. הלוקח נחשף אליו בכל עת כמעט ולא מצריך ממנו פעולה כלשהי בדרך כלל.

שיווק סלולרי מציע יתרונות רבים ובעל פוטנציאל עצום

בעלי עסק שברשותם אתר מותאם לסלולר יכולים להתמודד בהצלחה רבה עם התחרות בין העסקים ולמשוך אליהם לקוחות רבים. אולם, כדי לעשות זאת נכון, חשוב להתייחס אל מגבלותיו של הסלולר (מסך קטן יחסית) ולהיעזר בפתרונות שיווק מתאימים. שיווק סלולרי עוזר לעסק להעצים את המותג שלו, להגיע לרווחים גבוהים על ידי מכירות רבות יותר וגם לחזק את הקשר שלו עם הלקוחות. מדובר בפלטפורמה שפועלת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, פלטפורמה שרבים משתמשים בה, גברים ונשים כאחד, צעירים ומבוגרים, ובעיקר גם מכל מקום. החשיפה אל המוצר או אל השירות החדש יכולה להיעשות על ידי לחיצת כפתור אחת בלבד, המובילה אחר כך ליצירת קשר ישיר עם העסק, עם מחלקת המכירות שלו או עם מוקד שירות הלקוחות שברשותו. המידע מגיע ישירות אל קהל היעד הרלוונטי, לאחר פילוח השוק כחלק מאסטרטגיית השיווק (תוך התייחסות אל מין הלקוח, גילו, מקום מגוריו, עיסוקו, תחומי העניין שלו ועוד).

שיווק סלולרי מוצלח

שיווק סלולרי מוצלח הוא כזה המצליח, ובמעט מאד, להגיע אל הלקוח ולהעביר את המסר הנדרש. שיווק סלולרי מוצלח יכלול תוכן מעניין, תוכן חווייתי מאד, תוכן חדשני ובעיקר גם הנעה לפעולה. שיווק סלולרי מוצלח יכלול פתרונות שיווק שונים, הידידותיים למשתמש ושפה שפונה באופן ישיר אל קהל היעד. ניתן לעשות זאת באמצעות כלים רבים, המוצעים על ידי פלטפורמה זו, כלים מתקדמים, ההופכים את השיווק ליעיל ונכון הרבה יותר.

זה הזמן לעשות את הצעד גם בסלולרי!

אני מומחה לשיווק עסקים בסלולרי. צברתי וידע נרחב מאד בתחום. אני עובד מול חברות גדולות וגם מול חברות קטנות, לרבות מותגים ידועים ומובילים בארץ. אני שם דגש רב על איכות, על שירות ועל מקצועיות, ומזמין אתכם להיעזר בשירותי. שירות שיווק סלולרי זה יאפשר לכם ליהנות מפרסום באינטרנט אפקטיבי הרבה יותר ומבלי שתצטרכו להוציא על כך, כעסק, סכומי עתק. רוצים לשמוע עוד? צרו איתי קשר עוד היום ואשמח לספר ולהרחיב לכם על השירות.

אולי יעניין אותך גם השירותים הבאים: