השכרת אתרים

שירות השכרת אתרים - לקבל אתר מוכן SEO על מגש זהב

השכרת אתרים היא אופציה שימושית מאוד לאחרונה. לא לכולם יש את היכולת להשקיע בבנייה ועיצוב האתר/ קידום אתרים אורגני/ רכישת תוכן/ רכישת אחסון לאתר ועוד הרבה שלבים שצריך לתחזק את האתר שלכם.

קבלת אתר אינטרנט מוכן SEO(מקודם בגוגל) וגם מושקע בתוכן איכותי זו אלטרנטיבה זולה ויעלה מאוד להרבה בעלי עסקים, במיוחד בעלי עסק שנותנים שירות מקצועי, כגון: שירותי הדברה/ מנעולן/ אינסטלטור וכו’….

ניווט מהיר

השכרת אתרים לבעלי מקצוע

בכדי לבנות אתר אינטרנט יש צורך בהכנת תקציב עבור צוות תכנון, ואפיון של האתר, כתיבת תוכן. בנוסף לכך עבור יש לשלם עבור רכישת דומיין המתאים לשמו של העסק ולתחום הפעילות שלו וגם לרכוש עבורו שטח אחסון בענן, בהתאם לקיבולת של האתר.

כל זה מדובר בעלויות כספיות משמעותיות שהן במינימום כמה אלפי שקלים ולא תמיד יש באפשרותו של בית העסק לעמוד בהתחייבויות הכספיות הללו וזה עוד לא כולל בכלל את השלב הכי קריטי, קידום אורגני בגוגל ופרסום ממומן (בלי תהליך זה אף אחד לא יגיע לאתר שלכם). מצד שני ברור לבעל עסק שקיומו של אתר אינטרנט לעסק שלו הוא צורך מהותי וחשוב ביותר במיוחד בזמן .

הפתרון שאני מציע לך הוא לחשוב לכיוון של השכרת אתרים שכבר קיימים כי אלו אתרים שבנינו אותם מהיסוד לטובת משיכת לידים/ פניות, רכשנו עבורם דומיינים מתאימים, קנינו שטחי אחסון, ביצענו את כל האפיונים הנדרשים, עיצבנו אותם בצורה טובה גם לנייד והם נראים אתרי אינטרנט מושלמים.

הפעלה של אתר אינטרנט מושכר

כשמחליטים לבצע השכרת אתרים מקבלים אתר שהוא בנוי ומוכן בתשעים אחוז ונותר רק להתאים אותו לסוג המוצרים שמייצר או מייבא העסק, לסוג השירות שבעל המקצוע מעניק וכו’. מוסיפים לו את דף הבית הכולל מידע בסיסי ורוחבי על העסק, דף אודות המספר על הייחודיות שלהם כמו הפריטים המיוחדים שהם משווקים ודפי קטגוריות שכל אחד מפרט את הפעילות הענפה של החברה.

מהם היתרונות בהשכרת אתר לעסק?

אין צורך לשלם על אחסון האתר!
100%
אין צורך לשלם על דומיין האתר!
100%
אין צורך לשלם על עיצוב האתר!
100%
אין צורך לשלם על בניית האתר!
100%
אין צורך לשלם על רכישת תוכן!
100%
אין צורך לשלם על קידום אורגני!
100%
שכירות אתר - חיסכון של אלפי שקלים בחודש לפחות!
  • אתר האינטרנט להשכרה בלבד!
  • ט.ל.ח

אולי יעניין אותך גם השירותים הבאים: